• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Mikołajki

Znalezionych ofert: 34

15888992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27838340 15888992 Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Mikołajki, o powierzchni 1000 m².Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasów, pól oraz nowo powstającej zabudowy mieszkaniowej. To m...

Mikołajki (Podlaskie, gm. Łomża)

99 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15889171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845739 15889171 Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Mikołajki, o powierzchni 1000 m².Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasów, pól oraz nowo powstającej zabudowy mieszkaniowej. To m...

Mikołajki (Podlaskie, gm. Łomża)

99 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15861516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27207465 15861516 Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,39 m2 położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku Lake Park Residence w Mikołajkach, przy Alei Spacerowej 14, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Mikołajskiego i promenady. Mieszkanie ma funkcjonalny układ z p...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

1 050 000 PLN (15 581 zł/m2)

4
1
67.39 m2
2022
15881781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27649014 15881781 Działka zabudowana mazurskim domem w znakomitej lokalizacji - w Mikołajkach, w pierwszej linii zabudowy jeziora Mikołajskiego, usytuowany w spokojnej części ulicy Kajki, tuż przy EkoMarinie MKŻ. Budynek skierowany w stronę wody, z werandą, tarasem, I...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

850 000 PLN

-
-
312 m2
-
15881782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27649017 15881782 Mazurski dom w znakomitej lokalizacji - w Mikołajkach, w pierwszej linii zabudowy jeziora Mikołajskiego, usytuowany w spokojnej części ulicy Kajki, tuż przy EkoMarinie MKŻ. Budynek skierowany w stronę wody, z werandą, tarasem, Idealna okazja inwestyc...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

850 000 PLN (6 538 zł/m2)

4
1
130 m2
-
15873307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27515268 15873307 Lokal usługowo-handlowy o pow. ok. 18,5 m2 w wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie (w 2023 r.), usytuowany na parterze z wejściem bezpośrednio z ulicy w znakomitej lokalizacji - w samym sercu Mikołajek. Idealny na biuro, kancelarię, punkt usług...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

205 000 PLN (11 081 zł/m2)

1
-
18.5 m2
1906
15385739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17371841 15385739 Apartament w Mikołajkach o pow. użytkowej 47 m2 w drugiej linii zabudowy od J. Mikołajskiego. Nieruchomość w pełni umeblowana. Apartament nadaje się zarówno co celów prywatnych, mieszkalnych jak i inwestycyjnych jako wynajem sezonowy dla turystów.Obe...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

399 000 PLN (8 441 zł/m2)

2
1
47.27 m2
1960
15574195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21624117 15574195 Mieszkanie w Mikołajkach, idealne dla singla, pary, sprawdzi się również inwestycyjnie. Wymaga odświeżenia.LOKALIZACJANieruchomość zlokalizowana w Mikołajkach - mazurskim centrum turystyki i rekreacji. Miasto cieszy się zainteresowaniem turystów zaró...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

289 000 PLN (6 594 zł/m2)

2
1
43.83 m2
1975
15556319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21136309 15556319 Oferta sprzedaży wolnostojącego obiektu handlowo-usługowego o pow. użytkowej 89,64 m2, usytuowanego w bardzo dobrej lokalizacji, z świetnym miejscem na wywieszenie reklamy. Idealne miejsce do prowadzenia działalności handlowej i usługowej.LOKALIZACJ...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

320 000 PLN (2 807 zł/m2)

4
-
114 m2
1990
15797885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Limitowana Mikołajkowa Oferta! 26157700 15797885 Na sprzedaż: Apartament Nr C.0.07 - Grand Lake Residence, MikołajkiSpecjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera!Zainwestuj w nowoczesny, 2-pokojowy apartament na parterze w prestiżowej inwestycji Grand Lake ...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

665 000 PLN (20 781 zł/m2)

2
1
32 m2
2025
15797883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Limitowana Mikołajkowa Oferta! 26157698 15797883 Na sprzedaż: Apartament Nr A.0.05 - Grand Lake Residence, MikołajkiSpecjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera!Zainwestuj w nowoczesny, 2-pokojowy apartament na parterze w prestiżowej inwestycji Grand Lake ...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

620 000 PLN (20 667 zł/m2)

2
1
30 m2
2025
15797884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Limitowana Mikołajkowa Oferta! 26157699 15797884 Na sprzedaż: Apartament Nr C.1.04 - Grand Lake Residence, MikołajkiSpecjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera!Poznaj wyjątkową ofertę w samym sercu Mazur! Na sprzedaż nowoczesny, 2-pokojowy apartament w ek...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

600 000 PLN (20 690 zł/m2)

2
1
29 m2
2025