• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Mikołajki

Znalezionych ofert: 34

15703362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Limitowana Mikołajkowa Oferta! 24249217 15703362 Na sprzedaż: Apartament Nr A.0.06 - Grand Lake Residence, MikołajkiSpecjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera!Zainwestuj w nowoczesny, 2-pokojowy apartament na parterze w prestiżowej inwestycji Grand Lake ...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

630 000 PLN (20 323 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15872594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27498485 15872594 Atrakcyjny apartament usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - centrum Mikołajek, zaledwie 50 m od brzegu jeziora Mikołajskiego. Na powierzchni 55 m2 znajdziemy pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienkę, wydzieloną sypialnię. Z okien widok na...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

775 000 PLN (14 091 zł/m2)

1
1
55 m2
2000
15288979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 14836284 15288979 Wspaniały apartament z pięknym widokiem na port i jezioro położony w centrum Mikołajek. Wyjątkowy lokal, wykończony z użyciem wysokiej jakości materiałów. Otwarta i wielofunkcyjna przestrzeń, która tworzy tę nieruchomość, pełni funkcję salonu, jadaln...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

790 000 PLN (12 154 zł/m2)

1
1
65 m2
2000
15651056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23329961 15651056 Wyjątkowa inwestycja w sercu Mazur! Dom z ogromnym potencjałem w Mikołajkach, przy Jeziorze Tałckim!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 180 m², położonego w prestiżowej części malowniczych Mikołajek, przy ...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

1 760 000 PLN (9 778 zł/m2)

8
5
180 m2
2018
15841249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26788315 15841249 Apartament położony nad jeziorem Tałty w renomowanym hotelu na Mazurach, znanym z wysokiego standardu usług i doskonałej lokalizacji. To idealna opcja dla osób poszukujących miejsca na wakacje oraz atrakcyjnej inwestycji z możliwością generowania doc...

Mikołajki (Jora wielka) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

187 400 PLN (8 924 zł/m2)

1
1
21 m2
2014
15169077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11521958 15169077 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIEnklawa Stare Sady to nowoczesne domy jednorodzinne położone w miejscowości Stare Sady, tuż przy jeziorze Tałty, które jest częścią Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Widok na jezioro ciągnie się wzdłuż całej mie...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

1 590 000 PLN (9 876 zł/m2)

5
-
161 m2
2026
15885104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Budowlano-Usługowa 27717188 15885104 OKAZJA INWESTYCYJNA: 0,55 ha w Mikołajkach (ul. Dębowa)Na sprzedaż grunt o ogromnym potencjale komercyjnym, położony w sercu Mazur - Mikołajkach. Idealna propozycja pod kameralny hotel, pensjonat lub prestiżowe osiedle domów całorocznych. Lokalizacja...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

2 461 500 PLN

-
-
5470 m2
-
15881623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27642072 15881623 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIVilla Mikołajki to dwa nowoczesne domy jednorodzinne położone na końcu promenady w Mikołajkach. Domy będą miały przepiękny widok na jezioro mikołajskie, które jest w jest częścią Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

1 490 000 PLN (16 932 zł/m2)

4
-
88 m2
-
15881624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27642073 15881624 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIEnklawa Stare Sady to nowoczesne domy jednorodzinne położone w miejscowości Stare Sady, tuż przy jeziorze Tałty, które jest częścią Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Widok na jezioro ciągnie się wzdłuż całej miej...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

1 590 000 PLN (9 876 zł/m2)

5
-
161 m2
2026
15879314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27612748 15879314 OfertaDom na sprzedaż z garażem, budynkiem gospodarczym i altaną ogrodową w Mikołajkach Pomorskich pow. sztumski.Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Mikołajkach Pomorskich, niewielkiej, malowniczej miejscowość w powiecie sztumskim. Miejscowość...

Mikołajki Pomorskie (Pomorskie, gm. Mikołajki Pomorskie)

255 000 PLN (3 400 zł/m2)

4
1
75 m2
-
15045579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7977176 15045579 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałki budowlane nad jeziorem przy pałacu ! - W TRAKCIE UZBROJENIA !!! - ujęte w cenę zakupu.Atrakcyjna lokalizacja !Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowanie przestrzennego.Idealna pod...

Mikołajki Pomorskie (Stążki) (Pomorskie, gm. Mikołajki Pomorskie)

59 901 PLN (67 zł/m2)

-
-
900 m2
-
15864246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27264968 15864246 Oferta:Wyjątkowy dom wolnostojący w Mikołajkach Pomorskich – przestronny, funkcjonalny i doskonale zlokalizowany!Lokalizacja:Mikołajki Pomorskie to urokliwa miejscowość otoczona terenami leśnymi i rekreacyjnymi, idealna dla osób ceniących ciszę, spok...

Mikołajki Pomorskie, Spacerowa

720 000 PLN (4 215 zł/m2)

6
2
170.8 m2
2007