• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Milanówek

Znalezionych ofert: 117

13690570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 99112 13690570 Zamieszkaj lub zainwestuj w malowniczym Milanówku - 31 km od centrum Warszawy !Dom o powierzchni całkowitej 269 m2, wybudowana w latach 90 - tych w technologii tradycyjnej murowanej, posadowiona na wyjątkowej działce 1200 m2.Pierwsze piętro budynku t...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 800 000 PLN (6 691 zł/m2)

6
3
269 m2
1990
15707076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24313130 15707076 Sprzedam działkę 3070 m w milanówku super lokalizacji przy głównej głównej drodze, działka plan przestrzenny zagospodarowania można na niej dom wybudować wolnostojący- rezydencje ewentualnie kilka domów dwu lokalowych działka wymiary głównej ulicy 24...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

920 000 PLN

-
-
3070 m2
-
15771965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25597452 15771965 Lokalizacja: Chrzanów , Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami publicznymi z dopuszczonym ruchem samochodów ciężarowych. W sąsiedztwie hale produkcyjno-magazynowe.Powierzchnie:Powierzchnia działki: 2 381m2Budynek: Maga...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

7 380 000 PLN (7 893 zł/m2)

1
-
935 m2
2025
15723818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24640050 15723818 Sprzedam dom po kapitalnym remoncie w cichej okolicy nie daleko centrum Milanówka,blisko szkoły,boiska ,sklepów Netto,Biedronka,Aldi,bazarku.Dom usytuowany na działce bardzo zadbanej 900m2,wielkości 145m2 ,pięć pokoji,większości parterowy tylko sypia...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
150 m2
2000
15863093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27238438 15863093 Sprzedam dwie piękne działki Milanówek Polesie WKD jedna działka 1545 m2 obok działki o podobnych parametrach na której rozpocznie się budowa domów,media znajdują się drodze ul.Brwinowskiej,bliskość całej infrastruktury cisza spokój a zarazem kolejka...

Milanówek (Polesie) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

901 167 PLN

-
-
1545 m2
-
14723288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 15957 14723288 Sprzedam działkę usługową, która znajduje się ona w Milanówku :teren znajduje się przy trasie wojewódzkiej Warszawa- Grodzisk Maz - droga 719 z trzema wjazdami,Działka cena: 800 złm2Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cy...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

12 800 000 PLN

-
-
16000 m2
-
15872599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27498484 15872599 Sprzedam pilnie bardzo ładny dom wolno stojacy z garazem dwustanowiskowym parter salon+kuchnia,wiatrolap.Piętro pokoje 2 lazienki.Mozliwość wykończenia jeszcze podasza uzytkowego.Okolica bardzo spokojna,w odleglości bardzo blisko sklepów,szkół,dojazd...

Milanówek (Polesie) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 880 000 PLN (11 059 zł/m2)

6
2
170 m2
2021
14867888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3674197 14867888 sprzedam ładną działkę 3000m2 polesie z wyznaczonym miejscem pod budowę domu jednorodzinnego ,z wydanymi warunkami zabudowy 15%,dobry dojazd do działki teren zalesiony sucho wiekszość mediów przy dzialce wokół nowe domy.Jest pozwolenie na budowe domu...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 350 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15770934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowa willa na pensjonat lub klinikę 25567255 15770934 Do kupienia parterowa willa 780m2 na działce 4600 m2, z 2000r., Milanówek. Doskonała na centrum konferencyjne SPA, pensjonat, placówkę medyczną, restaurację, obiekt wielolokalowy (istnieje możliwość podziału), dom wielorodzinny lub wielopokoleniowy, ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 300 000 PLN (5 513 zł/m2)

12
-
780 m2
-
15737136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa działka budowlana w Milanówku 24884305 15737136 Do kupienia działka budowlana 2775 m2, Milanówek.Ogrodzona, płaska, prostokątna 113x24m, doprowadzony prąd, gaz, woda i kanalizacja, dojazd jezdnią asfaltową. Na działce stary dom do rozbiórki. Obowiązuje MPZP z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzin...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

3 300 000 PLN

-
-
2775 m2
-
15891291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27894217 15891291 Zabytkowa willa w której rozpoczęto prace remontowe i modernizacyjne. Trzy kondygnacje oraz piwnica pod całym budynkiem wykorzystane na zaplecze techniczne. Wymieniono stropy, odrestaurowano stolarkę okienną wraz z oryginalnymi okuciami. Nowe poszyci...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 950 000 PLN (7 800 zł/m2)

6
2
250 m2
1928
15844398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26834347 15844398 Wyjątkowa, trzykondygnacyjna nieruchomość o powierzchni 530 m², położona na działce 1000 m², w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Milanówka. To dom, który łączy przestrzeń, funkcjonalność i ogromny potencjał zarówno dla dużej rodziny, jak i ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 450 000 PLN (4 623 zł/m2)

12
4
530 m2
1985