• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Milanówek

Znalezionych ofert: 117

15484412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19595632 15484412 Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 63,50 m2, zlokalizowane w Milanówku przy ul. Królewskiej. Doskonała lokalizacja: w najbliższej okolicy rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oferująca wiele sklepów, restauracji, szkoły, pun...

Milanówek (Milanówek) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

690 000 PLN (10 952 zł/m2)

3
-
63 m2
1979
14334278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44828 14334278 Na sprzedaż 7 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 320 m2 (pow. użytkowej 230 m2 ) zlokalizowany na działce o powierzchni 810 m2 w Milanówku, powiat grodzki. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, park. Rozpoczęcie budowy domu w...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 250 000 PLN (3 906 zł/m2)

7
2
320 m2
1977
15738758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24912721 15738758 Do sprzedaży obiekt MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNY z zapleczem ekspozycyjno-biurowym o całkowitej powierzchni użytkowej 1430 mkw. Działka o łącznej powierzchni 4069m2 i prostokątnym kształcie, położona między dwoma drogami utwardzonymi, wjazd na działkę dwie...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 700 000 PLN (3 287 zł/m2)

1
-
1430 m2
2000
15646847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23227434 15646847 Działka 2082m w pieknej części MilanówkaPłaski teren, kształt trapezu – wymiary działki to 38,51 x 49,76 x 39,27 x 58,70 metrów.Niesamowita lokalizacja – jeden z ostatnich perełek w Milanówku.Lokalizacja jest bardzo cicha, a jednocześnie zapewnia szy...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 350 000 PLN

-
-
2082 m2
-
15794680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26077569 15794680 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1690 m2 w centralnej części Milanówka.Na działce niezamieszkały dom (ok 150 m2) i budynki gospodarcze (ok 180 m2) całość do generalnego remontu lub wyburzenia.Działka ogrodzona przy gminnej drodze asfalt...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 385 800 PLN

-
-
1690 m2
-
15730254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24775501 15730254 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2355 m2 w Milanówku koło Grodziska Maz.Na działce dom jednorodzinny, zamieszkały (do rozbiórki lub kapitalnego remontu) oraz budynek gospodarczy.Działka ogrodzona przy gminnej drodze utwardzonej.Działka w...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 400 000 PLN

-
-
2355 m2
-
15819691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26643765 15819691 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2819 m2 w Milanówku (blisko przystanku WKD Brzózki) koło Grodziska Maz.Działka zadrzewiona, ogrodzona przy gminnej drodze asfaltowej.Działka o nieregularnym kształcie, o szerokości od drogi ok 41 m.W drod...