• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nowe

Znalezionych ofert: 196

12531460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim, blisko Garwolin 84577 12531460 Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim o pow. 7000 m2 w Nowych Kościeliskach ( w otwockim). Położenie działki : w małej miejscowości wewnątrz dużego kompleksu leśnego( na płaskim terenie), w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego( t...

Nowe Kościeliska, Nowe Kościeliska

285 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
7000 m2
-
14045479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam bezpośrednio piękną działkę budowlano-rolną w otwockim k/Garwolina. 102526 14045479 Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim o pow. 5400 m2 w Nowych Kościeliskach ( w otwockim), blisko Garwolina. Położenie działki : w małej miejscowości wewnątrz dużego kompleksu leśnego( na płaskim terenie), w otulinie Mazowieckiego Parku...

Nowe Kościeliska, Nowe Kościeliska

215 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
5400 m2
-
15717923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24542394 15717923 Z radością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania w malowniczym Nowym Warpnie, które może stać się idealnym miejscem do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Ten trzy-lokalowy budynek z ocieploną elewacją łączy w sobie nowoczes...

Nowe Warpno (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

360 000 PLN (6 207 zł/m2)

3
1
58 m2
1930
14343094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15747 14343094 Gmina Stare Babice, miejscowość Koczargi.Nieruchomość o charakterze komercyjno mieszkaniowym. Działka o powierzchni 3480mkw., ogrodzona i uzbrojona we wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Nieruchomość składa się z dwóch części: części front...

Koczargi Nowe (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 600 000 PLN (5 000 zł/m2)

12
-
520 m2
2008
14683810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 31373 14683810 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆDom szeregowy segment środkowy o powierzchni 97,20 m2 w stanie deweloperskim znajdujący się na działce o powierzchni 153 m2W skład domu wchodzi:Parter łącznie 48,20 m2- przedsionek 2,10 m2- kuchnia 7,20 m2- salon 18,60 m2- schody ...

Nowe Bielice (Zachodniopomorskie, gm. Biesiekierz)

499 000 PLN (5 144 zł/m2)

4
1
97 m2
2022
15012057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 6720925 15012057 2798m2 NOWE RĘCZAJE.Działka rolna (2798m2 ) w Nowych Ręczajach ,gmina Poświętne.Kształt trapez.Wymiary około 36 x 78 x 44 x84.Droga dojazdowa do działki z dwóch stron, od boku 36m i 44m.Dojazd : asfalt + na chwilę obecną drogą polną około 600m.Działk...

Nowe Ręczaje (Mazowieckie, gm. Poświętne)

90 000 PLN

-
-
2978 m2
-
14528327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 138986 14528327 14 000 m2 w NOWYCH ZAŁUBICACH -8 km od Radzymina . DUZA DZIAŁKA W NISKIEJ CENIE .... Do zaoferowania działka ROLNA 14 000 m2 - 30 m 2 szerokości i 424 m2 długości. Dojazd gminny . W planie zagospodarowania przestrzennego 3588 m2- lasy, 10415 m2-łąki ...

Nowe Załubice (Mazowieckie, gm. Radzymin)

310 000 PLN

-
-
14003 m2
-
14881034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 3885076 14881034 36500 M2 ....NOWE RĘCZAJE.....GMINA POŚWIĘTNE....SIEDLISKO....DOM 120M2......,STODOŁA .....OBORA....MEDIA : WODA,PRĄD.....Działka rolna 36500 m2 w Nowych Ręczajach, gmina Poświętne. Kształt działki : prostokąt.Wymiary około 35 m x 1100m.Dojazd z dwóc...

Nowe Ręczaje (Mazowieckie, gm. Poświętne)

1 000 000 PLN

-
-
37000 m2
-
15472759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19346966 15472759 WOŁOMIN...NOWE LIPINY....977 M2......MEDIA....PRĄD, WODA ,GAZ...BLISKO PKP.SZKOŁA......WARUNKI ZABUDOWY W TRAKCIE REALIZACJI.Ładna działka rolno - budowlana w Wołominie - Nowe Lipiny.Powierzchnia 977 m2.Kształt wielobok.Wjazd na działkę od drogi doja...

Nowe Lipiny (Mazowieckie, gm. Wołomin)

410 000 PLN

-
-
977 m2
-
14052844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 102677 14052844 NOWE GRABIE ... 3000 M2.....ROLNA....PLAN ZAGOSPODAROWANIA....RDZIAŁKA DLA ROLNIKA....Działka rolna 3000 m2 w miejscowości Nowe Grabie.Kształt prostokąt.Wymiary:155 x 19Bok 155 m od drogi dojazdowej.Media prąd woda,gaz w drodze dojazdowej do doprowad...

Nowe Grabie (Mazowieckie, gm. Wołomin)

115 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15776776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25717737 15776776 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 137 m², położony w malowniczej miejscowości Brańszczyk. Cena nieruchomości wynosi 650 000 PLN, co przekłada się na 4 761 PLN za metr kwadratowy. To doskonała okazja dla osób poszukujących komfor...

Nowe Budy (Mazowieckie, gm. Brańszczyk)

629 000 PLN (4 625 zł/m2)

4
1
136 m2
1977
15841505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom segment narożny Falenty Nowe 26790047 15841505 W spokojnej i zielonej miejscowości Falenty Nowe znajduje się kameralna inwestycja już zamieszkanych domów w zabudowie bliźniaczej oraz jeszcze wolne 2 budynki 4 lokalowe, obecnie w budowie. Do wyboru są zarówno środkowe oraz skrajne lokale. Lokaliza...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 299 000 PLN (8 718 zł/m2)

5
3
149 m2
2026