• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nowe

Znalezionych ofert: 196

15841504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom segment narożny Falenty Nowe 26790043 15841504 W spokojnej i zielonej miejscowości Falenty Nowe znajduje się kameralna inwestycja już zamieszkanych domów w zabudowie bliźniaczej oraz jeszcze wolne 2 budynki 4 lokalowe, obecnie w budowie. Do wyboru są zarówno środkowe oraz jeden lewy skrajny lokal...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 499 000 PLN (8 818 zł/m2)

6
3
170 m2
2026
15301259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Leoncin_35 km od Stolicy 15182189 15301259 Działka budowlana o powierzchni 3749 m2, położona w miejscowości Nowe Gniewniewice, gmina Leoncin.Piękna okolica - otulina Kampinoskiego Parku Narodowego i tereny nadwiślańskie.Duża działka nr ewid. 286 w kształcie prostokąta  o wymiarach 51 x 73 m p...

Nowe Gniewniewice (Mazowieckie, gm. Leoncin)

374 900 PLN

-
-
3749 m2
-
15848255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935184 15848255 Działka 850 m2 Nowe Lipiny z pozwoleniem na budowę. Media gaz i prąd w trakcie podłączenia, woda i kanalizacja w drodze gruntowej dojazdowej około 80 m. Dogodna lokalizacja, cicha i spokojna okolica a jednocześnie wszystko co potrzebne do bytowania w...

Nowe Lipiny (Mazowieckie, gm. Wołomin)

350 000 PLN

-
-
850 m2
-
12008760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23307 12008760 DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO JEZIORA, DYMACZEWO NOWE Bardzo Ładnie położona działka budowlana w Dymaczewie Nowym, zaledwie kilkaset metrów od przystani żeglarskiej, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W okolicy nowa zabudowa jednorodzin...

Dymaczewo Nowe (Wielkopolskie, gm. Mosina)

350 000 PLN (293 zł/m2)

-
-
1195 m2
-
15876274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom ze ścianą lasu - gotowy do wprowadzenia 27534867 15876274 Dom przy samym lesie cisza, przestrzeń i potencjał - Nowe DąbieWyobraź sobie poranek z kawą na własnej działce, śpiew ptaków i ścianę lasu tuż za ogrodzeniem…To miejsce daje dokładnie to, czego dziś szuka coraz więcej osób - spokój, prywatność i kon...

Nowe Dąbie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

1 200 000 PLN (8 000 zł/m2)

4
1
150 m2
2024
15878826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27602450 15878826 Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 39,5 m², położony w kompleksie w miejscowości Nowe Bystre. Apartament cechuje jasne wnętrze z ciepłymi, naturalnymi kolorami, z pięknym panoramicznym widokiem na Tatry.Został urządzony w nowoc...

Nowe Bystre (Małopolskie, gm. Poronin)

665 000 PLN (16 259 zł/m2)

2
-
40.9 m2
2009
15741629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe działki budowlane w miejscowości Nowe Huty 24978532 15741629 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Nowe działki budowlane w miejscowości Nowe Huty gm. TuchomieOferujemy unikalną okazję na zakup działek o powierzchni  od 1633 m², ...

Nowe Huty (Pomorskie, gm. Tuchomie)

66 000 PLN

-
-
1633 m2
-
15869992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana | 25 arów | Nowe Lubiejewo 27414078 15869992 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 25 arów (2500 m2), położona w spokojnej miejscowości Nowe Lubiejewo (ok. 100 km na wschód od Warszawy).Nieruchomość daje szerokie możliwości - zarówno pod budowę domu, jak i inwestycję z podziałem na ...

Nowe Lubiejewo (Mazowieckie, gm. Ostrów Mazowiecka)

300 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15841817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26798294 15841817 Sprzedam działkę rolną 12 000 m² Nowe Rowiska, okolice SkierniewicNa sprzedaż działka rolna o powierzchni 12 000 m² (1,2 ha) położona w miejscowości Nowe Rowiska, w spokojnej okolicy niedaleko Skierniewic.Działka znajduje się w cichej okolicy, z dob...

Nowe Rowiska (Łódzkie, gm. Skierniewice)

195 000 PLN (16 zł/m2)

-
-
12000 m2
-
15841818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26798293 15841818 Sprzedam działkę rolną 8400 m² Nowe Rowiska, okolice SkierniewicNa sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 8400 m²  położona w miejscowości Nowe Rowiska, w spokojnej okolicy niedaleko Skierniewic.Działka znajduje się w cichej, zielonej okolicy, z...

Nowe Rowiska (Łódzkie, gm. Skierniewice)

135 000 PLN (16 zł/m2)

-
-
8400 m2
-
15757404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25301225 15757404 Wyjątkowa działka budowlana 1350 m² w Nowym Mieście Folwark. Bliskość zalewu rzeki Sona, pełna infrastruktura.Na sprzedaż działka o powierzchni 1350 m², położona w niezwykle atrakcyjnej części Nowego Miasta w dzielnicy Folwark. To propozycja dla os...

Nowe Miasto-Folwark (Mazowieckie, gm. Nowe Miasto)

380 000 PLN (281 zł/m2)

-
-
1350 m2
-
15866032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27308120 15866032 WYJĄTKOWA OKAZJA INWESTYCYJNA IDEALNY TEREN POD OSIEDLE DOMÓWSzukasz gruntu, który zagwarantuje szybki zwrot z inwestycji? Ta oferta to prawdziwa gratka dla dewelopera, który chce sprawnie zrealizować projekt osiedla domów jednorodzinnych.Lokalizacja...

Nowe Opole (Mazowieckie, gm. Siedlce)

2 040 000 PLN (263 zł/m2)

-
-
7745 m2
-