• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nowe

Znalezionych ofert: 200

15808893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26402620 15808893 Pięknie położona nieruchomość pośród lasów i w okolicy jezior : Łęsk, Łęczek i StarokiejkuckiegoBudynek drewniany dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem. i obszernym tarasem.Ogrzewanie kominkowe, własne ujęcie wody i własna przydomowa oczyszczalnia.D...

Nowe Kiejkuty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dźwierzuty)

300 000 PLN (4 286 zł/m2)

1
1
70 m2
2017
15883614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675332 15883614 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe – Nowe Warpno, 3 m od jeziora Cena: 399 000 złNa sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią o powierzchni 45,99 m², położone na parterze zadbanego budynku z cegły w bardzo dobrym stanie ...

Nowe Warpno (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

399 000 PLN (8 676 zł/m2)

2
1
45.99 m2
1910
15858633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27151114 15858633 Nowe Siołkowice zabudowa działka pod lasem. Szukasz przestrzeni z duszą? Mamy coś, czego NIE znajdziesz w mieście! Urocza Zabudowa Działka pod Lasem w Nowych Siołkowicach ul. Kupska Jeśli marzysz o miejscu, gdzie czas płynie wolniej, a ...

Nowe Siołkowice (Opolskie, gm. Popielów)

135 000 PLN

-
-
1311 m2
-
15132832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10602158 15132832 Bardzo ładna działka przy drodze asfaltowej z dostępem do wodociągu i prądu, a także światłowodowej sieci internetowej. Na działce wydane są warunki zabudowy, działka mieszkaniowa, budowlana. Wystawa południowa. Lokalizacja działki jest bardzo korz...

Nowe Kęszyce (Łódzkie, gm. Bolimów)

140 000 PLN

-
-
3960 m2
-
15483741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 19575612 15483741 Bardzo ładna, duża działka w otulinie puszczy bolimowskiej, granicząca z lasem. Dojazd drogą gruntową. Do drogi asfaltowej ok. 88 m, w której są wszystkie media łącznie z siecią światłowodową. Idealna działka dla ludzi ceniących sobie spokój, ciszę ...

Nowe Kęszyce (Łódzkie, gm. Bolimów)

140 000 PLN

-
-
4658 m2
-
15592011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22018993 15592011 Biuro nieruchomości Tara w Żninie oferuje do sprzedaży dom wolno stojący dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 293m2 posadowiony na działce o powierzchni 1230m2 oddany do użytkowania w 2017 roku. Ofertę stanowi także działka niezabudowana z wydan...

Nowe Dąbie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

1 350 000 PLN (4 608 zł/m2)

7
-
293 m2
2017
15850039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26986584 15850039 Dom z kominkiem w pierwszej linii lasu – 30 km od Ursynowa, gmina TarczynSzukasz miejsca, w którym poranek zaczyna się od śpiewu ptaków, a nie szumu ulicy? Gdzie możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak zawsze marzyłeś – bez kompromisów narzuconych pr...

Nowe Racibory (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

735 000 PLN (8 487 zł/m2)

4
2
86.6 m2
1995
15856415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27089784 15856415 Nowe Grocholice to urokliwa miejscowość, która łączy w sobie bliskość natury z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. Jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, oferując mieszkańcom wygodę życia w spokojnym otoczeniu. To idealne mi...

Nowe Grocholice (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 375 000 PLN (8 703 zł/m2)

5
2
158 m2
2002
15739970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24943904 15739970 Na sprzedaż działka o powierzchni 1140 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Nowych Bielicach.Dojazd do nieruchomości prowadzi drogą utwardzoną. Działka jest płaska w kształcie prostokąta. Sprzedawana jest wraz z udziałem w drodze dojazdowej, co gwaran...

Nowe Bielice (Zachodniopomorskie, gm. Biesiekierz)

99 000 PLN

-
-
1140 m2
-
15790652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25973409 15790652 Lokal na sprzedaż - ok. 180 m² + poddasze ok. 80 m² Gotowy do prowadzenia działalności. Istnieje możliwość wynajmu lokalu. Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 180 m² (parter), z dodat...

Nowe Brzesko (Małopolskie, gm. Nowe Brzesko)

580 000 PLN (2 231 zł/m2)

11
-
260 m2
1990
15599345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22170303 15599345 Oferujemy na sprzedaż całoroczny dom o pow. 57m2 zbudowany w technologii drewnianej, w Miroszewie koło Nowego Warpna.Opis nieruchomości:Oferowana nieruchomość znajduje się w kompleksie działek (niektóre z nich są już zabudowane domami i domkami do za...

Nowe Warpno (Miroszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

425 000 PLN (7 456 zł/m2)

3
1
57 m2
2024
15849057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do remontu w centrum NML 26957422 15849057 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 43,54 m² położone na 2. piętrze.Układ mieszkania:- 2 pokoje,- osobna kuchnia,- łazienka,- funkcjonalny przedpokój łączący wszystkie pomieszczenia z miejscem na dużą szafę (nie tracimy przestrzeni na przechodni koryta...

Nowe Miasto Lubawskie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nowe Miasto Lubawskie)

209 000 PLN (4 543 zł/m2)

2
1
46 m2
1977