• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Oleśnica

Znalezionych ofert: 47

15897378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28000975 15897378 Oleśnica2pok.balkonlux.piwnicahitokazjaPrezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,20 m² na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Oleśnicy.Mieszkanie składa się z:- pokoju z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki,- przedpokoj...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

395 000 PLN (8 363 zł/m2)

2
1
47.23 m2
1980
15897357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28000912 15897357 Ok.Oleśnicabliźniak5pok.garażogród2026topPrezentujemy Państwu unikalną inwestycję tuż przy Oleśnicy. Przedstawiamy 16 wyjątkowych domów w zabudowie bliźniaczej, które zostały stworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie przestrzeń, funkcjonalność i s...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

897 000 PLN (6 795 zł/m2)

5
3
132 m2
2026
15897380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28000976 15897380 Oleśnica3pok.balkonpiwnicaokazjatopPrezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe w Oleśnicy.Nieruchomość o powierzchni 53 m2.Lokal składa się z:- 3 pokoi,- łazienki,- oddzielnej kuchni,- zabudowanego balkonu.Do nieruchomości przynależy ró...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

449 000 PLN (8 472 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15897376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28000972 15897376 Oleśnica3pok.balkonpiwnicaokazjaodzaraz!Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,2 m2 w Oleśnicy. Nieruchomość po generalnym remoncie, znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Mieszkanie skła...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

549 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
1
61 m2
1990
15897009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992424 15897009 Nie każde mieszkanie musi być nowocześnie urządzone, żeby dobrze się w nim mieszkało. Często wystarczy funkcjonalny układ, jasne wnętrza, spokojna okolica i miejsce, do którego po prostu chce się wracać.To mieszkanie o powierzchni 52,20 m² znajduje s...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

389 000 PLN (7 780 zł/m2)

2
1
50 m2
1908
15865417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27299682 15865417 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82 m², położone na 2. piętrze w odremontowanej, zabytkowej kamienicy bezpośrednio przy Rynku w Oleśnicy.Układ mieszkania:3 niezależne, ustawne pokojefunkcjonalna kuchniałazienkagarderobaDo mieszkania prz...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

425 000 PLN (5 183 zł/m2)

3
1
82 m2
1880
15896024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27965661 15896024 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w centrum miasta. Lokal o powierzchni 60,75 m² usytuowany jest na pierwszym piętrze jednopiętrowego budynku.Nie przegap okazji to mieszkanie w doskonałej lokalizacji czeka na C...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

399 000 PLN (6 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1930
15896993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992426 15896993 Na sprzedaż polecamy urocze 2 pok. mieszkanko w sercu Oleśnicy.Szukasz niewielkiego mieszkania z klimatem, które wykorzystuje każdy centymetr przestrzeni? Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 24,10 m² udowadnia, że mały metraż może być też niezwyk...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

239 000 PLN (9 958 zł/m2)

2
1
24 m2
1900
15877230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563260 15877230 Są takie mieszkania, które od pierwszego momentu dają jedną, bardzo konkretną myśl: tu można zrobić coś naprawdę fajnego.To właśnie jedna z tych ofert!Mieszkanie przy ul. Skłodowskiej w Oleśnicy to przestrzeń dla osób, które nie chcą iść na kompromis...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

335 000 PLN (7 614 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15896506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27981404 15896506 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 32,8 m², położony w dogodnej lokalizacji w Oleśnicy przy ul. Lelewela. Lokal posiada niezależne wejście bezpośrednio z ulicy, co zapewnia doskonałą widoczność oraz wygodny dostęp dla klientów.Układ pomieszczeń...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

250 000 PLN (7 813 zł/m2)

1
-
32 m2
2001
15865107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27288756 15865107 ul. Klonowa, OleśnicaNowoczesne, po gruntownym remoncie, bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie o pow. 62 mkw. z balkonem w bloku z 1985 roku z pięknym widokiem na okolicę. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym składa...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

680 000 PLN (10 968 zł/m2)

4
1
62 m2
1985
15805369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26304668 15805369 Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie, urządzone z dużym wyczuciem stylu i dbałością o detale. Lokal wykończony został w nowoczesnej, spójnej estetyce, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie jest w ...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

480 000 PLN (9 412 zł/m2)

3
1
51 m2
1965