• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Oleśnica

Znalezionych ofert: 47

15896095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27967567 15896095 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż atrakcyjna działka z pozwoleniem na budowę o powierzchni 1000 m², położona w miejscowości Ligota Polska, zaledwie 35 minut od granic Wrocławia trasą S8. Nieruchomość ma regularny, kwadratowy ks...

Oleśnica (Oleśnica) (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

185 000 PLN (185 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15857545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27124022 15857545 Masz dość mieszkania w bloku i marzysz o własnym domu z ogrodem, gdzie dzieci mogą bawić się na świeżym powietrzu, a Ty wypijesz poranną kawę na tarasie? Ten nowy dom w Oleśnicy może być dokładnie tym, czego szukasz.Oleśnica ul. Jagodowa 95,77 m² ...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

747 000 PLN (7 863 zł/m2)

4
1
95 m2
2025
15712087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24415382 15712087 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA BOGUSŁAWICE  Atrakcyjnie położona działka o powierzchni 10 arów w miejscowości Bogusławice idealna pod budowę domu jednorodzinnego!MPZP: działka oznaczona symbolem MN15 zabudowa mieszkaniowa jednorodzinnaRewelacyjna l...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

187 000 PLN (187 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15870865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27442923 15870865 Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 86,4 m², usytuowany w samym sercu  Oleśnicy, przy ulicy Pocztowej. Lokalizacja ta gwarantuje stały ruch pieszych oraz bliskość do głównych arterii miasta, co czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną dla inwe...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

950 000 PLN (11 047 zł/m2)

11
-
86 m2
1905
15739103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24919559 15739103 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Oleśnicy 419 000 zł! Jeśli szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz ta oferta jest dla Ciebie! 61,9 m² w układzie rozkładowym 3 jasne, bardzo słoneczne pokoje Balkon typu loggia idealny...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

419 000 PLN (6 446 zł/m2)

3
1
65 m2
1982
15857537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27124028 15857537 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,8 m², położone na parterze w bardzo dobrej lokalizacji Plac Zwycięstwa. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz p...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

400 000 PLN (7 407 zł/m2)

3
1
54 m2
1976
15872281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489622 15872281 Stwórz przestrzeń idealną dla siebie mieszkanie do remontu czeka na Twoją wizję!Oleśnica, ul. KrzywoustegoSzukasz miejsca, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To mieszkanie o powierzchni 45,6 m² to doskonała propozycja dla osób, które widzą w...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

345 000 PLN (7 667 zł/m2)

2
1
45 m2
1953
15871476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27470312 15871476 Dom szeregowy Zielone Ogrody, Oleśnica 190 m² powierzchni użytkowej 250 m² całości ogród garaż na 2 autaSą domy, do których się wraca. I są domy, z których się nie chce wychodzić. Ten jest właśnie taki.Zielone Ogrody brzmi dobrze? - Bo tak jest!Oleś...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 099 000 PLN (4 327 zł/m2)

4
1
254 m2
2002
15625724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22725958 15625724 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w spokojnej części Oleśnicy. Idealnie sprawdzi się również na wynajem ze względu na liczbę pokoi. Otoczenie nieruchomości: Cicha okolica z niską zabudową w odle...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

759 000 PLN (3 466 zł/m2)

5
-
219 m2
1990
15867138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27335655 15867138 Deweloperskie, bez prowizji, bez podatku pcc Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem Planowana data oddania do użytku 2027-03-31 BESTATE NIERUCHOMOŚCI WROCŁAW oferuje do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku o ...

Oleśnica (Dobroszyce) (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

917 052 PLN (7 000 zł/m2)

5
-
131 m2
2027
15549790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20947736 15549790 Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 158 m², położony na działce o powierzchni 752m². Dom został wybudowany w 2004 roku, charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia i jest w pełni umeblowany,...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 323 000 PLN (7 000 zł/m2)

5
1
189 m2
2004
15856328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27087643 15856328 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w lesie w Cisze k. Chodzieży spokój i cisza bliskość natury czyste powietrze duża działka po częściowym remoncie Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 1...

Oleśnica (Cisze) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

535 000 PLN (3 223 zł/m2)

6
2
166 m2
-