• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Olecko

Znalezionych ofert: 33

15747397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25092514 15747397 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki inwestycyjnej z warunkami zabudowy pod budynek 5 mieszkaniowy z garażami Olecko, ul. SokolaParametry działki: powierzchnia: 318 m² wymiary około: 17 m x 20 m kształt: prostokąt teren...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

420 000 PLN (1 321 zł/m2)

-
-
318 m2
-
15077794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 8990334 15077794 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży malowniczo położonej działki o powierzchni 11 591 m2, z widokiem na Jezioro Olecko Małe - Małe Olecko, gmina Wieliczki, powiat olecki.Nieruchomość o powierzchni 1,1591 ha wyróżnia s...

Małe Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

990 000 PLN (85 zł/m2)

-
-
11591 m2
-
15861687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27210520 15861687 Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem i garażem - Olecko, blisko jeziora i centrumSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego lokalu mieszkalnego położonego w budynku dwurodzinnym w miejscowości Olecko. To propozycja dla osób...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

120 000 PLN (2 400 zł/m2)

4
1
50 m2
1970
15853781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27060503 15853781 DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z PROJEKTEM I POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 1,1250 HA OLECKO, UL. EŁCKASerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego o łącznej powierzchni 11 250 m² (1,1250 ha), położonego na granicy mia...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

1 350 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
11250 m2
-
15698609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 24152335 15698609 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą niezwykłej nieruchomości, położonej w jednym z najbardziej malowniczych i rozpoznawalnych miejsc w Olecku - Olecko, ul. Plac Zamkowy 1. To historyczne miejsce, doskonale znane mieszkańcom, niegdyś tętn...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

799 000 PLN (4 390 zł/m2)

11
-
182 m2
1927
15644423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23150118 15644423 Na sprzedaż – wyjątkowy obiekt z potencjałem inwestycyjnym i deweloperskim Olecko, ul. PartyzantówNa sprzedaż oferujemy niezwykły obiekt komercyjno-inwestycyjny, w którym obecnie prowadzona jest działalność restauracyjna oraz wynajem sal bankietowyc...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

3 800 000 PLN (4 130 zł/m2)

3
-
920 m2
1962
15847153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26903689 15847153 Działka z gotowym projektem domu w Olecku ul. SzeremetySerdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej o powierzchni 1822 m², położonej w doskonałej lokalizacji w Olecku, przy ul. Szeremety. To idealne miejsce do życia ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

410 000 PLN (225 zł/m2)

-
-
1822 m2
-
15831257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26690090 15831257 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w Olecku przy ul. Produkcyjnej w spokojnej części miasta, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych.Nieruchomość o powierzch...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

230 000 PLN (109 zł/m2)

-
-
2118 m2
-
15892443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898773 15892443 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego na parterze budynku przy ul. Kolejowej 36 w Olecku.Nieruchomość o powierzchni 38,42 m² składa się z:- przestronnego salonu,- oddzielnej kuchni,- sypialni,- łazienki z...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

225 000 PLN (5 921 zł/m2)

2
1
38 m2
1968
15877838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27580592 15877838 Kompleks 25 działek budowalnych w mieście!Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 25 działek budowlanych w Olecku przy Osiedlu Siejnik. To unikalna okazja dla inwestorów oraz osób prywatnych, które chcą zabezpieczyć swój kapitał lu...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

75 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15806233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26330050 15806233 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 49,25 m², zlokalizowanego w Olecku przy ulicy 1 Maja.Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie jest dwustronne, dobrze do...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

189 000 PLN (3 857 zł/m2)

2
1
49 m2
1925
15646148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23214916 15646148 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej położonej w pięknej okolicy przy ulicy Leśnej w Olecku. Nieruchomość o powierzchni 5101m2 (wymiary: 50m x 104m) stwarza niemal nieograniczone możliwości na zagospodarowani...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

1 099 000 PLN (215 zł/m2)

-
-
5101 m2
-