• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Olecko

Znalezionych ofert: 33

15886784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766905 15886784 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,3 m², położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Aleja Zwycięstwa 27 w Olecku.To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę oraz dobrą lokalizację. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się sklep L...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

225 000 PLN (6 081 zł/m2)

2
1
37 m2
2008
15878717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27597028 15878717 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość nad Jeziorem Walulik Olecko, ul. LeśnaZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnej nieruchomości gruntowej położonej na obrzeżach Olecka, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Jeziora Walulik. To mie...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

1 999 000 PLN (46 zł/m2)

-
-
43074 m2
-
15878365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594883 15878365 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych na obrzeżach Olecko, bezpośrednio nad malowniczym Jeziorem Walulik.To wyjątkowa lokalizacja, doskonale znana mieszkańcom miasta, łącząca spokój natury z wygodą ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

129 900 PLN (43 zł/m2)

-
-
3022 m2
-
15857726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27132565 15857726 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kompleksu hotelowo-gastronomicznego położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie i sportowo miejscowości na Mazurach Olecku.Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonujący,...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

4 843 900 PLN (2 950 zł/m2)

3
1
1642 m2
2008
15683029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23890956 15683029 Nowoczesne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Rzeźnicka 20, OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania (parter) w stanie deweloperskim, położonym w nowym budynku z 2022 roku, przy ulicy Rzeźnickiej 20 w Olecku. Ni...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

305 000 PLN (6 932 zł/m2)

2
1
44 m2
2022
15846814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26893921 15846814 PGN.6840.6.2025 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie przepisów ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami(Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 z późn. zm.) oraz na podstawie rozporządzenia Rad...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

151 700 PLN (166 zł/m2)

-
-
913 m2
-
15861409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27206553 15861409 Mieszkanie 55 m² 3 pokoje balkon centrum OleckaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. 11 Listopada  w Olecku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku.Stan: do generalnego remontu - idealna propozycja dla osó...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

285 000 PLN (5 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1990
15758486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25322583 15758486 * Olecko 9700m2 - nieruchomość komercyjna *Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabudowanej nieruchomości o łącznej powierzchni 9 700 m2. Nieruchomość znajduje się w mieście powiatowym Olecko, w województwie Warmińsko-Mazurskim.Wszystkie budynki, któ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

7 450 000 PLN (2 791 zł/m2)

11
-
2669 m2
1970
15761139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25372278 15761139 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze 66,59 m², Osiedle Lesk, OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 66,59 m², zlokalizowanego na parterze w kameralnym, dwupiętrowym bloku przy ul....

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

340 000 PLN (5 152 zł/m2)

3
1
66 m2
2010
15822994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633196 15822994 PRZESTRZEŃ, KTÓRA DAJE WOLNOŚĆ - 102 m² W CENTRUM OLECKA, BEZ CZYNSZUSą nieruchomości, które od pierwszej chwili dają poczucie komfortu, niezależności i domowego klimatu. To mieszkanie łączy przestrzeń domu jednorodzinnego z wygodą życia w centrum mi...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

460 000 PLN (4 510 zł/m2)

4
1
102 m2
2003
15894166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27933063 15894166 Mieszkanie w centrum Olecka 37 m² 1 piętro Idealne pod inwestycjęNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m² położone przy ul. Kościuszki 27 w Olecku. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. To propozycja dla osób, które szukają mieszk...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

220 000 PLN (5 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1966
15894131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27926555 15894131 Bezpośrednio: 661998379955tys. zł. Rok budowy 2000.Olecko ul Moniuszki 15 Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej ok. 181m2 (pow. zabudowy 120 m2) Z KOMPLETNYM WYPOSAŻENIEM, na działce nr 1372 o powierzchni 431 m2POD CAŁYM DOMEM WYKO...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

955 000 PLN (5 276 zł/m2)

4
-
181 m2
2000