• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pabianice

Znalezionych ofert: 89

15867726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27350414 15867726 Lokal usługowy w centrum miasta BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal usługowy o łącznej powierzchni 100 m.kw usytuowany w centrum Pabianic. Lokal składa się z sali głównej, łazienki i wydzielonego małego zaplecza na ...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

310 000 PLN (3 100 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15867732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27350404 15867732 Działka usługowa w dobrej lokalizacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę usługową o powierzchni 829 m.kw, położoną w Pabianicach przy ul. Partyzanckiej. Dojazd do działki drogą ...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

429 000 PLN

-
-
829 m2
-
15867735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27350403 15867735 Działka pod zabudowę jednorodzinną, wielorodzinną, szeregową, bliźniaczą Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 933 m.kw położoną w Pabianicach prz...

Pabianice (Kopernika) (Łódzkie, gm. Pabianice)

395 000 PLN

-
-
933 m2
-
15845965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26872640 15845965 Mieszkanie 130 m.kw, zadbana kamienica, dogodna lokalizacja BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 130 m.kw usytuowane na trzecim piętrze w Pabianicach Stare miasto. W chwili obecnej mieszkanie ...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

559 000 PLN (4 300 zł/m2)

4
-
130 m2
1937
15811966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26446629 15811966 Dom wolnostojący z dużą działką na os. Bugaj Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 78,37 m.kw usytuowany w Pabianicach na os. Bugaj, przy ul. Drewnowskiej....

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

720 000 PLN (9 231 zł/m2)

3
1
78 m2
1965
15801403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26240998 15801403 Kawalerka gotowa do zamieszkania BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 m.kw, usytuowaną na 1 piętrze w kamienicy, na Starym Mieście. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, odświeżone, podłoga wykończona panel...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

125 000 PLN (5 952 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15782753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25847644 15782753 Dom wolnostojący idealny dla rodziny lub pod działalność Na gabinety medycyny estetycznej, biura kancelarii, gabinety lekarskie, przedszkole, szkołę językową, itp. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

850 000 PLN (7 083 zł/m2)

4
1
120 m2
1977
15699900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24178392 15699900 Mały dom 100 m.kw na obrzeżach Pabianic Kupujący zwolniony z podatku PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży nowy parterowy dom o powierzchni 97,90 m.kw. usytuowany na obrzeżach Pabianic. Dom wzniesiony roku 2022 - budynek w trakcie...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

580 000 PLN (5 979 zł/m2)

4
1
97 m2
2025
15889383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849864 15889383 M-2 do własnej aranżacji, świetna lokalizacja Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,16 m.kw usytuowane na czwartym piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

265 000 PLN (6 463 zł/m2)

2
-
41 m2
1965
15878241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27591321 15878241 M-2 z dwoma balkonami, do własnej aranżacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,97 m.kw usytuowane na trzecim piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski. B...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

266 000 PLN (6 333 zł/m2)

1
-
42 m2
1960
15872302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489875 15872302 Tanie w utrzymaniu, blisko parku Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,75 m.kw usytuowane na drugim piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski. Blok z cegły,...

Pabianice (Wiejska) (Łódzkie, gm. Pabianice)

289 000 PLN (8 257 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15867737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27350398 15867737 Dom w stanie surowym zamkniętym na osiedlu Bugaj BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży nowy dom jednorodzinny o powierzchni 121,33 m.kw (użytkowa 93,76 m.kw) usytuowany w Pabianicach przy ul. Bugaj. Dom sukcesywnie doprowadzony będzie...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 000 000 PLN (8 264 zł/m2)

4
1
121 m2
2023