• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pabianice

Znalezionych ofert: 89

15885389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27728428 15885389 Oferuję mieszkanie o powierzchni 37,05 m², usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku z cegły (bez windy) w bardzo dobrej lokalizacji. Funkcjonalny rozkład: salon z małym balkonem, drugi pokój (sypialnia), kuchnia, łazienka z wanną ...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

219 000 PLN (5 911 zł/m2)

2
-
37.05 m2
1970
15806790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26352309 15806790 PABIANICE - dom w północnej części miasta w stanie surowym otwartym o powierzchni 380 m2 na działce 1088 m2.Media - prąd na działce - woda i gaz w ulicyDach - blachówka ceramiczna.Wejście od wschodu.Oferta dla osób ceniących przestrzeń.Cic...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 050 000 PLN (2 770 zł/m2)

5
3
379 m2
2022
15192746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12173391 15192746 PABIANICE-dom 375 m2 do remontu na działce 1208 m2 Na sprzedaż dom o pow. 375 m2 z działką 1208 m2, położony w Pabianicach na ulicy Warszawskiej. Media - woda miejska oraz studnia, prąd, gaz, kanalizacja.Na terenie wolnostojący garaż na dwa samochod...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

670 000 PLN (1 787 zł/m2)

9
3
375 m2
1980
15872867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502946 15872867 To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz !Są momenty w życiu, kiedy wszystko zaczyna się układać. Jeśli czujesz, że to czas na własną przestrzeń to 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m² idealnie wpisuje się w ten etap. ...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

399 000 PLN (8 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1985
15176459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 11717548 15176459 PABIANICE-centrum, działka budowlana 407 m2 z gotowym projektem budowlanym. Proponuję Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 407 m2 w centrum Pabianic z gotowym projektem architektoniczno-budowlanym budynku mieszkalnego wielorodzinnego.Media - wo...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

385 000 PLN (946 zł/m2)

-
-
407 m2
-
15253195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13878673 15253195 Do sprzedania kamienica z 6 odrębnymi mieszkaniami dla inwestora Do sprzedania prywatna kamienica w Pabianicach niedaleko Starego Rynku oraz szkoły nr 1. Nieruchomość licząca 4 niezależne mieszkania o wielkości 50 m2, dodatkowo pokój z kuchnią na pod...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

680 000 PLN (2 519 zł/m2)

11
-
270 m2
1928
15866352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27318755 15866352 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. 3 pokojowe w Centrum, 2 loggie, do remontu. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,60 m.kw (w tym powierzchnia logg...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

339 000 PLN (5 746 zł/m2)

3
-
59 m2
1961
15741299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24968953 15741299 Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1454 m.kw położoną w gminie Pabianice. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego tereny przeznaczone pod zabudowę zagrodową, zabudowę mieszkaniową jednoro...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

285 000 PLN

-
-
1454 m2
-
15883382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675056 15883382 M3 w kamienicy, łazienka po remoncie, duży zamknięty parking. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,77 m.kw usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy w centrum Pabianic. M...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

257 000 PLN (4 356 zł/m2)

2
-
59 m2
1910
15741300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24968954 15741300 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Zadbana, zagospodarowana działka budowlana z dwoma domami bezpośrednio przy lesie. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę o pow. 5400 m.kw wraz z domem o pow...

Pabianice (Janowice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

698 000 PLN

-
-
5400 m2
-
15877866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka usługowa pod duży projekt | Centrum 27581451 15877866 Szukasz gruntu, na którym można stworzyć projekt o realnej skali i ponadprzeciętnej widoczności?Ta działka przy ul. Łaskiej 5D w Pabianicach daje możliwość realizacji inwestycji usługowej, w jednym z najbardziej rozpoznawalnych ciągów komunikacyjnych...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 490 000 PLN

-
-
3870 m2
-
15893331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27907165 15893331 Bezczynszowa kawalerka z potencjałem w kameralnej prywatnej kamienicy w Centrum Pabianic. Oferta na wyłączność, dostępna w biurze Bestate. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę z potencjałem o pow. użytkowej 40,3 m. kw. usy...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

145 000 PLN (3 625 zł/m2)

1
-
40 m2
1940