• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pogórze

Znalezionych ofert: 31

15894116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27925367 15894116 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!Opis: Posiadamy na sprzedaż luksusowy trzypokojowy apartament o powierzchni 79,70 m2 z ogrodem na prestiżowym i zamkniętym osiedlu Ogrody Tesoro. Osiedle położone jest na Pogórzu, na przedmieściach Gdyni, zlokalizowane w...

Pogórze (Ogody tesoro) (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 299 000 PLN (16 443 zł/m2)

3
1
79 m2
2023
15845156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy apartament/4 pokoje/ogród/OgrodyTesoro 26854079 15845156 Oferowany jest luksusowy czteropokojowy apartament o powierzchni 87,84 m2,  na prestiżowym i zamkniętym osiedlu Ogrody Tesoro. Osiedle położone jest na  Pogórzu, na przedmieściach Gdyni, zlokalizowane  w bliskości natury w  pięknie zadbanym 4,5 ha  p...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 660 000 PLN (19 080 zł/m2)

4
2
87 m2
2024
15897212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996408 15897212 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,2 m², położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Staszica w Pogórzu koło Gdyni, na terenie prestiżowego osiedla Mistral. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia,...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

699 000 PLN (12 052 zł/m2)

3
1
58 m2
2014
15747864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe mieszkanie z własnym ogrodem 25101427 15747864 Twoja oaza spokoju z własnym ogrodem na Osiedlu Tesoro - tylko w Pepper House.Wyjątkowe mieszkanie na jednym z najbardziej pożądanych osiedli Trójmiasta - Osiedlu Tesoro. Limitowana ilość mieszkań, prestiż miejsca oraz doskonała lokalizacja sprawiają...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 199 000 PLN (15 177 zł/m2)

3
1
79 m2
2018
15894243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 3 pokoje z tarasem i ogrodem | Pogórz 27934872 15894243 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości, która łączy wygodę nowego budownictwa, funkcjonalny układ trzech pokoi i prywatną przestrzeń zewnętrzną. Przy ul. Stefana Czarnieckiego w Pogórzu znajduje się jasne mieszka...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

899 000 PLN (14 500 zł/m2)

3
1
62 m2
2020
15828454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie wykończone pod klucz 26594692 15828454 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE !ZAPRASZAMY DO UMÓWIENIA SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY - SZCZEGÓŁY PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJNa sprzedaż piękne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie blisko morza , z dwoma dużymi balkonami. Budynek wybudowany w 2023 roku, osie...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

799 000 PLN (8 591 zł/m2)

4
1
93 m2
2023
15891187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27890623 15891187 NOWOCZESNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM HALA GARAŻOWA KOMÓRKA LOKATORSKA MIEJSCE POSTOJOWE ZEWNĘTRZNENAJWIĘKSZE ATUTY* funkcjonalny układ pomieszczeń* przestronny balkon o powierzchni ok. 15 m²* klimatyzacja* markizy balkonowe* miejsce w...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

674 000 PLN (13 331 zł/m2)

2
-
50.56 m2
2013
15829204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Potrzebujesz 4 pokoju dla swojej rodziny ? 26792766 15829204 Funkcjonalne, mieszkanie 4 pokojowe na pierwszym piętrze od strony południowo-wschodniej.Odbiór budynku w I kwartale 2027 roku. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. W ofercie mamy również m...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

732 446 PLN (10 932 zł/m2)

4
1
67 m2
2027
15829053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje dla Twojej Rodziny 26651344 15829053 Funkcjonalne, mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze od strony południowej.Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Pomieszczenia- pokój dzienny z aneksem 23,89 m2- pokój 10,02 m2- pokój 12...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

678 653 PLN (10 283 zł/m2)

3
1
66 m2
2025
15829054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje Pierwsze Własne Mieszkanie 26651343 15829054 Funkcjonalne, mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętrze od strony zachodniej. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Odbiór budynku III kwartał 2027 roku. W ofercie mamy również mieszkania 2...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

430 710 PLN (13 052 zł/m2)

2
1
33 m2
2025
15830843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje Pierwsze Własne Mieszkanie 26679964 15830843 Funkcjonalne, mieszkanie 2 pokojowe na parterze z ogródkiem od strony wschodniej.Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Odbiór budynku IV kwartał 2026 roku. W ofercie sprzedaży posiadamy równ...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

450 918 PLN (12 526 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
15865074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje od zachodu | duży balkon 27284592 15865074 Przestronne, nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku z windą, na prestiżowym Osiedlu Na Fali w Pogórzu, wybudowanym przez znanego i cenionego dewelopera Dekpol.Mieszkanie zostało wykończone z materiałów wysokiej kla...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

529 000 PLN (13 564 zł/m2)

2
1
39 m2
2018