• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pogórze

Znalezionych ofert: 31

15861372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stworzyć przestrzeń dokładnie taką, jakiej potrzeb 27205210 15861372 Twoje pierwsze mieszkanie ?Szukasz idealnego miejsca na start lub inwestycję? To funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, nowoczesność i świetną lokalizację.Lokal o przemyślanym uk...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

521 510 PLN (12 128 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15843713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje dla Twojej Rodziny 26813236 15843713 Funkcjonalne, mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze od strony zachodniej. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Pomieszczenia- pokój dzienny z aneksem 26,46 m2- pokój 10,80 m2- pokój 11...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

638 724 PLN (10 302 zł/m2)

3
1
62 m2
2025
15794177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Winda, miejsce w hali garażowej 26064070 15794177 Funkcjonalne, mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze od strony południowej.Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Pomieszczenia- pokój dzienny z aneksem 26,24 m2- pokój 13,16 m2- pokój 10...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

670 696 PLN (10 480 zł/m2)

3
1
64 m2
2025
15793371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Startuj Wygodnie u Siebie 26037218 15793371 Funkcjonalne, mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętrze od strony wschodniej.Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskimW ofercie sprzedaży mamy również mieszkania 3 i 4 pokojowe. Pomieszczenia- p...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

493 438 PLN (12 336 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15768233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompaktowe Mieszkanie na Start 25537540 15768233 Funkcjonalne, mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętrze od strony wschodniej.Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. W ofercie sprzedaży posiadamy również mieszkania 3 i 4 pokojowe. Pomieszcz...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

476 924 PLN (12 229 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15843690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pogórze, os. Beauforta, 3 pokoje, winda, balkon 26811569 15843690 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE.Na sprzedaż funkcjonalne, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,98 m², położone na cenionym osiedlu Beauforta w Pogórzu. Z okien można dostrzec Zatokę Pucką, a dzięki ekspozycji północno‑wschodniej w mieszkan...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

749 000 PLN (12 695 zł/m2)

3
1
59 m2
2019
15883974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom w Pogórzu 27691575 15883974 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w pasie nadmorskim w miejscowości Pogórzepołożonej ok 5 minut samochodem od Gdyni, kilka minut od Rewy i Mechelinek.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- piękny ogród- garaż- rok budowy 20...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

2 249 000 PLN (11 416 zł/m2)

6
-
197 m2
2006
15853353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż klimatyczny dom! 27048000 15853353 HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Funkcjonalny rozkład pomieszczeń- Sauna- Cicha, spokojna okolica- Garaż w bryle budynku - Dookoła tereny zielone- Pełne zaplecze usługowo - handlowe w okolicy- Bliskość morza - zaledwie kilka minut samochode...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 199 000 PLN (9 992 zł/m2)

5
-
120 m2
2000
15863078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27238176 15863078 Apartament 67 m² + poddasze + 2 tarasy – Ogrody Tesoro Zamieszkaj na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Ogrody Tesoro, położonym tuż obok Gdyni, z widokiem na morze oraz w otoczeniu przepięknego, 4,5-hektarowego ogrodu.To wyjątkowe miejsce, w którym kla...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

799 000 PLN (11 925 zł/m2)

3
1
67 m2
2019
15583845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka usługowa w świetnej lokalizacji Pogórze 21855516 15583845 DZIAŁKA BUDOWLANA: na sprzedaż działka usługowa przy ul. Potockiego w Pogórzu przy granicy z Gdynią i ul. Dąbka, o powierzchni 707 m2. Teren jest częściowo ogrodzony, płaski. Działka w kształcie trapezu. MPZP: Usługi. Możliwość zabudowy 40% działki n...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

789 000 PLN

-
-
707 m2
-
15819428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 2-pok.mieszkanie z widokiem na zieleń-Pogórze 26593392 15819428 2-pok.mieszkanie wykończone w wysokim standardzie dla wymagającego klienta!Mieszkanie znajduje w Pogórzu, na nowoczesnym osiedlu Beauforta 4, Eurostyl.Osiedle z 11.2025r.,budynek z windą.Klatki schodowe nowe, wjazd na teren osiedla chroniony szlabane...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

599 000 PLN (14 262 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15841710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja 188m2 z pięknym ogrodem 26793063 15841710 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyjątkowy dom na granicy Gdyni i Pogórza z ogrodem.ATUTY:wysokiej klasy materiały wykończeniowestarannie zaprojektowane wnętrza no...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

2 490 000 PLN (13 245 zł/m2)

5
3
188 m2
2004