• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poręba

Znalezionych ofert: 103

15889504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27851962 15889504 Działka rolna Poręba-NiwkiPolecam Państwu działkę rolną w miejscowości Poręba w dzielnicy Niwki, gmina Poręba, powiat zawierciański.Działka nr 1131 o powierzchni 4806m2 i wymiarach: szerokość 10m x długość 480m.Rodzaj użytku:- łąki: klasa IV o pow. 1...

Poręba (Niwki) (Śląskie, gm. Poręba)

35 000 PLN

-
-
4806 m2
-
15494001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19797944 15494001 Polecamy ofertę sprzedaży kompleksu dwóch działek o łącznej powierzchni 1073m2 w miejscowości Szklarska Poręba - Biała dolina Działka z przeznaczeniem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną.Teren...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

699 000 PLN

-
-
1073 m2
-
15807020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26359711 15807020 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

460 320 PLN (10 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15813126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26557616 15813126 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

460 320 PLN (10 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15812661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26543514 15812661 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

417 335 PLN (9 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15813117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26557611 15813117 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

442 382 PLN (11 956 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15818450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649467 15818450 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

356 155 PLN (9 626 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15813119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26557619 15813119 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

640 640 PLN (11 046 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15807018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26359709 15807018 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

353 535 PLN (10 713 zł/m2)

2
1
33 m2
2025
15803344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26292890 15803344 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

461 265 PLN (10 727 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15802770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26277727 15802770 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

396 060 PLN (11 649 zł/m2)

1
1
34 m2
2025
15845518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26863090 15845518 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Jedyny apartament z możliwością we własnym zakresie instalacji jacuzzi i sauny na tarasie o metrażu 46,47 m.Nowa inwestycja w jednej z najbar...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

527 160 PLN (12 260 zł/m2)

2
1
43 m2
2025