• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poznań Jeżyce

Znalezionych ofert: 80

15887789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794271 15887789 Nowoczesne mieszkanie, 2 pokoje z imponującym tarasem, gotowe do zamieszkaniaW jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznań, na prestiżowym osiedlu Goplana przy ul. Św. Wawrzyńca, prezentuję mieszkanie, które łączy świetny adres i modny desi...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

760 000 PLN (16 889 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15671084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa, narożna działka w sercu Suchego Lasu 23662657 15671084 Jeśli szukasz działki pod budowę domu ze świetnym dojazdem do Poznania, w sercu prężnie rozwijającego się Suchego Lasu - ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1018 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji w Suchym Lesie,...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

990 000 PLN

-
-
1018 m2
-
15308840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, narożny balkon, duży potencjał, Jeżyce 15400221 15308840 Oferuję dziś Państwu 3-pokojowe mieszkanie wielkości 77,94m2, we wspaniałej lokalizacji z pięknym widokiem na ul. Ignacego Krasińskiego 2. Mieszkanie w urokliwej kamienicy usytuowane jest na trzecim piętrze, otwiera przed przyszłym właścicielem niepo...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

730 000 PLN (9 481 zł/m2)

3
1
77 m2
1930
15564189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21419226 15564189 Szukasz mieszkania w centrum Poznania ? Jeżeli tak, to ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Śliczne 2 pokojowe mieszkanie ( istnieje również możliwość podziału na 3 pokoje) na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy na ul. Mickiewicza 15. Na pow...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

793 800 PLN (13 500 zł/m2)

2
1
58.8 m2
1920
15136786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10688031 15136786 Szukasz domu z szybkim dojazdem do centrum, jednocześnie blisko terenów zielonych, jeziora ?zobacz!SŁONECZNY NOWY DOM, SMOCHOWICE, BEZ PCC, Z WŁASNĄ WYDZIELONĄ DZIAŁKĄ! Dom 4 pokojowy, w zabudowie szeregowej położony na nowym, kameralnym osiedlu na ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

5
1
120 m2
2024
15893174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27902919 15893174 Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 6000 m, usytuowaną na ostatnim, prestiżowym miejscu w Poznaniu - na Strzeszynie. To niepowtarzalna okazja dla osób poszukujących przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji. Działka posiada aktualne pozwolenie na...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 600 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15860314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27182437 15860314 NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE KLIMATYCZNE PODDASZOWE MIESZKANIE NA STRYCHU W NAROŻNEJ WYREMONTOWANEJ KAMIENICY PRZY UL. J.H.DĄBROWSKIEGOKOCHANOWSKIEGO NA JEŻYCACHLokal jest aktualnie otwartą przestrzenią, którą można zaaranżować według własnych potrzeb, o ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

533 000 PLN (5 478 zł/m2)

2
-
97.29 m2
1930
15884732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne Poddasze | 4 pokoje | w sercu Jeżyc 27710219 15884732 Zastanawiasz się nad miejscem, które zaoferuje Ci przestrzeń domu w tętniącym życiem centrum miasta? A może szukasz pewnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu? Odkryj apartament M11 w urokliwej kamienicy przy ul. Dąbrowskiego 65.Nieruchomość w licz...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

799 000 PLN (11 580 zł/m2)

4
1
69 m2
-
15886267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Poddasze z potencjałem| 101 m² po podłodze 27751211 15886267 Szukasz klimatycznego mieszkania, które urządzisz po swojemu? A może jesteś inwestorem i szukasz okazji, w której liczby spinają się od pierwszego dnia?Mieszkanie M10 przy Dąbrowskiego 65 to 101,82 m² (po podłodze) dostępne w cenie, która na dzisiejs...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

479 000 PLN (7 044 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15224883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13176965 15224883 OSTATNI DOMEK!SMOCHOWICE- KAMERALNY SEGMENT SZEREGOWCA, Z OGRODEM, SŁONECZNY POŁUDNIOWY TARAS, MIEJSCA PARKINGOWE Chcesz zamieszkać blisko centrum, lasu, jeziora, komunikacji miejskiej ?Domek 4 pokojowy o podwyższonym standardzie o pow uż 96,30 mkw c...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
120 m2
2023
15888691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820826 15888691 Polecam na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na ul. E. Meissnera w Poznaniu (Nowe Ogrody) W chwili obecnej do dyspozycji jest salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Z salonu wyjście na duży balkon - duże okno balkonowe w pełni...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (13 906 zł/m2)

2
-
32 m2
2023
15413818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18002445 15413818 Kamienica ( 16 mieszkań ) z działką frontową do rozbudowyKamienica z lat 50 tych, o powierzchni uż 760 mkw,( 1140 mkw ) po remoncie- instalacji, pionów, założeniu nowego systemu ogrzewania mieszkań - paneli elektrycznych z oddzielnymi licznikami dla ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 500 000 PLN (7 456 zł/m2)

1
-
1140 m2
1950