• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poznań Jeżyce

Znalezionych ofert: 80

15795829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26107133 15795829 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dużego, funkcjonalnego domu położonego w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Poznaniu, przy ul. Bajana.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 220 m²...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

950 000 PLN (5 026 zł/m2)

7
-
189 m2
1989
15866826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27329299 15866826 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBEZPIECZNA TRANSAKCJA Z LICENCJONOWANYM I UBEZPIECZONYM POŚREDNIKIEMDzień dobryMam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży urokliwie położonego mieszkania w spokojnej i zielonej dzielnicy Poznan...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

385 000 PLN (10 132 zł/m2)

2
-
38 m2
1980
15760517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25358748 15760517 OFERTA SPRZEDANA !!! Zapraszamy do sprawdzenia innych naszych ofert :)  Kawalerka z balkonem na I piętrze w bloku przy ul. Mylnej w Poznaniu o powierzchni 16,4m2. Spacery wirtualne:  https:sb360.online4vfu9u https:sb360.onlineficxmh Pokój z aneksem...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

290 000 PLN (18 125 zł/m2)

1
1
16 m2
1965
15850612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26999973 15850612 Polecam na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na ul. E. Meissnera w Poznaniu (Nowe Ogrody) W chwili obecnej do dyspozycji jest salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Z salonu wyjście na duży balkon - duże okno balkonowe w pełni...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (13 906 zł/m2)

2
-
32 m2
2023
15854164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27070429 15854164 Atrakcyjna działka rekreacyjna ROD Ubezpieczeniowiec o powierzchni 732 m2, w Poznaniu-Marcelin przy ulicy Bukowskiej 169. Media woda i prąd. Na działce znajduje się altana o powierzchni 12 m2, drzewa owocowe:czereśnie, jabłonie, śliwy, orzech włoski ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

109 000 PLN

-
-
732 m2
-
15793879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26050289 15793879 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego w standardzie PREMIUM (76m2) z balkonem (5 m2), garażem (20m2) oraz dużą piwnicą (20m2), położonego na pierwszym piętrze niskiego bloku z 200...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

849 000 PLN (11 171 zł/m2)

3
-
76 m2
2000
15861792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27212895 15861792 Przepiękna działka o powierzchni 6000m2 (ostatnia na reprezentacyjnym miejscu) Poznań Strzeszyn  Z pozwoleniem na budowę Nieruchomośc - ostatnia działka w niepowtarzalnej lokalizacji, otoczona lasem, w pobliżu jezioro Rusalka i j. Strzeszynek oraz j....

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 600 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15567784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21502510 15567784 Poznań : Smochowice - Krzyżowniki  ul. BraniewskaMyśliborska  obowiązujący plan miejscowy : teren przeznaczony pod rekreację  i sport , działka jest ogrodzona  o pow. 1572 m2  wymiary : 30x50  media w ulicy  działka opłotowana  wolna od zaraz  cena ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 500 000 PLN (954 zł/m2)

-
-
1572 m2
-
15846650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie 40,5m2 + balkon. 26891836 15846650 Na sprzedaż jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 40,5m2 + dodatkowo balkon 3,9m2, położone w bardzo atrakcyjnej i cenionej dzielnicy Jeżyce. Lokal ma funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny - przestronny salon z aneksem z dwoma...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

555 400 PLN (13 885 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15868285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27376205 15868285 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA BEZPOŚREDNIANa sprzedaż bardzo przytulne i przestronne mieszkanie 51.6 m2 z 2 niezależnymi pokojami i oddzielną kuchnią wraz z przynależną piwnicą 3m2.Mieszkanie znajduje się przy ul.Krasińskiego,bl...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

620 000 PLN (11 923 zł/m2)

2
-
52 m2
1965
15753738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25209691 15753738 ŚWIETNA LOKALIZACJA! NIEZALEŻNE TRZY POKOJE! BALKON!!! Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej i przyjaznej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Poznaniu na Podolanach, przy ulicy Szarych Sze...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

476 000 PLN (9 154 zł/m2)

3
1
52 m2
1975
15849193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe mieszkanie 72m2 z tarasem 14m2. 26960770 15849193 Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni  71,5m² + taras o powierzchni 14m2, położone na V piętrze w budynku z windą. Układ mieszkania zaprojektowano z myślą o wygodzie codziennego życia. Lokal posiada praktyczny i klasy...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

884 217 PLN (12 454 zł/m2)

3
1
71 m2
2026