• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poznań Nowe Miasto

Znalezionych ofert: 60

15420868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18159353 15420868 Nowe Miasto , ul. Warszawska  Do sprzedaży pięcio-kondygnacyjny budynek biurowo usługowy w świetnej lokalizacji w sąsiedztwie dużego węzła komunikacyjnego na rodzie Śródka. Na parterze biurowca znajduje się recepcja. Na każdej kondygnacji do dyspozyc...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

12 000 000 PLN (4 946 zł/m2)

11
-
2426 m2
1974
15848083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26932016 15848083 Sprzedaż Bezpośrednio!!!!! Brak Prowizji!!!  2 -pokojowe mieszkania  42,56 m2 w cenie  470 000 zł oDwupoziomowy garaż podziemny z miejscami parkingowymi, komórkami lokatorskimi oraz stojakami na roweryŻabka, sklep spożywczy (1 minuta pieszo)Przystan...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

470 620 PLN (11 205 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15849599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 51 m² | balkon 6,5 m² | Żegrze 26976034 15849599 Kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,3 m² z funkcjonalnym i bardzo wygodnym układem pomieszczeń. Jasny salon z aneksem kuchennym (19,62 m²) stanowi centralną część mieszkania i posiada wyjście na przestronny balkon (6,49 m²), który zapew...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

578 000 PLN (11 333 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15865621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 piętro | Duży balkon 8,6 m² | Słoneczne 2 pokoje 27303881 15865621 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m² z dużym balkonem, położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym układem oraz świetnym doświetleniem dzięki ekspozycji południowo-wschodniej. Fun...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

461 375 PLN (11 534 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15806244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26333300 15806244 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w Poznaniu w dzielnicy Nowe Miasto; osiedle Szczepankowo w uroczym miejscu z bardzo dobrym dojazdem do centrum Poznania. To urokliwe miejsce, z doskonałym dojazdem do centrum miasta, łączy ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 380 000 PLN (7 000 zł/m2)

5
2
340 m2
2003
15867491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe, jasne 3 pokoje na 9 piętrze + loggia 7,9 m² 27347117 15867491 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,77 m² + przestronna loggia 7,90 m², położone na IX piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na prestiżowym osiedlu o wysokim standardzie. Ekspozycja południowa gwarantuje doskonałe doświetlenie wnętrz ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

785 280 PLN (11 381 zł/m2)

3
1
69 m2
2025
15848226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem /44m2. 26935090 15848226 Funkcjonalne i doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Przestronny salon z aneksem kuchennym ( z dwoma dużymi oknami) stanowi serce mieszkania i oferuje bezpośredni dostęp do balkon...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

485 255 PLN (11 029 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15848225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie 45m2 26935089 15848225 Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni aż 45m2 z tarasem i ogrodem od strony południowej. Salon z aneksem kuchennym ma powierzchnię 24m2 z dodatkowym oknem przy aneksie kuchennym. Dodatkowo ustawna sypialnia i funkcjonalna łazie...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

496 030 PLN (11 023 zł/m2)

2
1
45 m2
2026
15730215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24773811 15730215 Przedstawiamy ;atrakcyjną ;ofertę ;sprzedaży ;działki ;budowlanej ;położonej ;w ;dynamicznie ;rozwijającej ;się ;części ;Poznania ;- ;Szczepankowo - Michałowo, ;przy ;ul. ;Bobrownickiej ;jako ;dojazdowej ;i ;wewnętrznej ;ulicy ;Pistacjowej. ;To ;idea...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

499 000 PLN (351 zł/m2)

-
-
1421 m2
-
15865623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczny salon od południa | 3 pokoje |2 łazienki 27303882 15865623 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 65 m² z dużym balkonem (7,37 m²).Największym atutem jest przestronny salon (25,44 m²) z ekspozycją południową - mieszkanie jest jasne przez cały dzień. Zakup bezpośrednio od dewelopera...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

707 000 PLN (10 877 zł/m2)

3
1
65 m2
2026
15857352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | 46 m² | balkon | od ręki 27121231 15857352 Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 46m2 + balkon 5,24m2. Układ 2 pokojowy z przestronnym salonem z aneksem i komfortową sypialnią. W budynku znajduje się windą, a do przystanku tramwajowego są zaledwie 3 minuty. Dostępna jest rowerownia i c...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

570 000 PLN (12 391 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15849597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 51 m² | balkon 6,5 m² | Żegrze | 26976032 15849597 Funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym układzie pomieszczeń. Największym atutem jest przestronny salon z aneksem kuchennym (22,31 m²) z zachodnią ekspozycją, dzięki której wnętrze jest doskonale doświetlone. Z salonu prowadzi wyjście na loggię  ideal...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

598 220 PLN (10 683 zł/m2)

3
1
56 m2
2026