• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poznań Nowe Miasto

Znalezionych ofert: 60

15849596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże 4 pokoje | 70 m² | balkon |Super układ 26976031 15849596 Na sprzedaż ustawne mieszkanie 4 pokojowe z balkonem o powierzchni 70,1m2 + balkon 4,5m2. Mieszkanie ma funkcjonalny układ, który umożliwia wiele aranżacji. Salon z aneksem kuchennym od strony zachodniej, 3 sypialnie, łazienka i dodatkowe wc. Mieszka...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

676 797 PLN (9 669 zł/m2)

4
1
70 m2
2025
14070805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 102999 14070805 Do sprzedania ok. 1,2 ha gruntów inwestycyjnych położonych w Poznaniu, Pokrzywno. Grunty stanowią jeden zwarty kawałek, do którego dochodzi droga asfaltowa. Grunty nie są objęte planem zagospodarowania, natomiast w studium dopuszczona jest zabudowa u...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 360 000 PLN

-
-
12000 m2
-
14070804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 102997 14070804 Do sprzedania ok. 7,6 ha gruntów inwestycyjnych położonych w Poznaniu, Pokrzywno. Grunty stanowią jeden zwarty kawałek, do którego dochodzi droga asfaltowa. Grunty nie są objęte planem zagospodarowania, natomiast w studium dopuszczona jest zabudowa u...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

21 280 000 PLN

-
-
76000 m2
-
15848669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa Okazja – Ostatnie Mieszkania ! 26946868 15848669 Wyjątkowa Okazja - Ostatnie Mieszkania! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji i brak podatku PCC!To realne oszczędności już na starcie oraz pełne bezpieczeństwo transakcji.Mieszkanie Idealne dla Rodziny5 pokoi 69,91 m² VI piętroFunkcjon...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

677 952 PLN (9 825 zł/m2)

5
2
69 m2
2026
15848668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie 20 Mieszkań, Silny Potencjał Inwestycyjny 26946865 15848668 Ostatnie 20 Mieszkań - Silny Potencjał InwestycyjnyZakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji i brak PCC = natychmiastowy zysk na wejściuBrak podatku PCC oraz prowizji to realna przewaga kosztowa, która zwiększa stopę zwrotu już w dniu zakupu.Mie...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

709 249 PLN (9 716 zł/m2)

4
2
73 m2
2026
15822755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26598887 15822755 Działka pod warsztat z koncepcją hali – Garaszewo Krzesiny, Poznań 8 min od A2Działka inwestycyjna z koncepcją zabudowy warsztatowo-biurowej – Poznań, Garaszewo (obręb Krzesiny)LOKALIZACJANieruchomość położona w południowo-wschodniej części Poznani...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 000 PLN

-
-
3029 m2
-
15756540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25255701 15756540 Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie 40,9 m² po pełnej metamorfozie, wykończone w standardzie premium, z dbałością o każdy detal. To propozycja dla osób, które chcą zamieszkać od razu, bez jakichkolwiek nakładów, w przestrzeni zaprojektowanej prz...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

649 000 PLN (15 868 zł/m2)

2
1
40.9 m2
2016
15753496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25198260 15753496 Działka inwestycyjna pod halę magazynową z biurowcem – Poznań, ul. TarnowskaLOKALIZACJANieruchomość położona jest w południowej części Poznania, w rejonie ul. Tarnowskiej – w dynamicznie rozwijającej się strefie magazynowo–produkcyjnej. Doskonały doj...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 400 000 PLN

-
-
9000 m2
-
15483876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19578107 15483876 Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość - dom bliźniaczy z garażem i dodatkowym budynkiem mieszkalnym, o powierzchni 394 m2, położonej na przestronnej działce o powierzchni 736 m2, zlokalizowanej na skrzyżowaniu ulic Mogileńskiej i Warszaws...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 490 000 PLN (6 320 zł/m2)

8
4
394 m2
-
15767031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3pok w sąsiedztwie lasu 25517023 15767031 Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera* BRAK PCC* BEZ PROWIZJISzukasz innej lokalizacji ? Zadzwoń i umówmy się na spotkanie - posiadam bogatą ofertę rynku pierwotnego na terenie całego PoznaniaNa sprzedaż przestronny 3pok lokal mieszkalny z dużymi o...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 036 PLN (8 164 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15717536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zakup inwestycyjny kawalerki w pakiecie PROMOCJA 24533892 15717536 Witam Cię inwestorze! BEZ PROWIZJI, BEZ PCC Kawalerka inwestycyjna w sercu Rataj - IDEALNA LOKATA KAPITAŁU! Pozwól aby mieszkanie zarabiało samo na siebie, przy zakupie większej ilości zapraszam na negocjacje cenowe. * Metraże 25m2* piętro 0-3 * eksp...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

381 520 PLN (15 261 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15723256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna garsoniera blisko centrum 24632048 15723256 Mieszkanie inwestycyjne blisko centrum Poznania. Świetne kawalerki 25m2 z balkonami lub ogródkiem do odbiuru już jesienią . Lokalizacja ul. Na Miasteczku ( przy Rondzie Rataje) , obok przystanki tramwajowe i zajezdnia autobusowa, Do Starego Rynku 15 ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

409 694 PLN (16 388 zł/m2)

1
1
25 m2
2025