• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 737

15284449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe i ciche, z dwoma balkonami, Piątkowo 14763002 15284449 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 95 m², zlokalizowanego w poznańskiej dzielnicy Piątkowo, na osiedlu Stefana Batorego. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze zadbanego budynku z 2...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

955 000 PLN (10 053 zł/m2)

4
2
95 m2
2006
15715055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24482366 15715055 OSIEDLE DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH - KOTOWO - 12 bezczynszowych mieszkań w standardzie pasywnym , w zabudowie bliźniaczej , na zamkniętym osiedlu , - każde mieszkanie z ogródkiem o pow. ok 106 m2 , - doskonały dojazd do centrum , - wyjątkowo niski koszt...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

649 000 PLN (10 302 zł/m2)

3
1
63 m2
2024
15577452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21701989 15577452 Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim w dwóch nowo powstających budynkach na ul. Hawelańskiej w Poznaniu. W budynku A na 8 piętrach znajduje się 85 mieszkań, w budynku B na 11 piętrach ogółem 132 mieszk...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

712 404 PLN (13 200 zł/m2)

2
1
53.97 m2
2026
15729949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24770001 15729949 Luksusowy apartament w sercu Poznania – Św. Marcin W jednej z najpiękniej odrestaurowanych kamienic z XIX wieku, przy reprezentacyjnej ulicy Święty Marcin, oferujemy apartament, który łączy ponadczasową elegancję z nowoczesnym luksusem. To propozycja...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 550 000 PLN (23 699 zł/m2)

3
2
107.6 m2
1880
15564189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21419226 15564189 Szukasz mieszkania w centrum Poznania ? Jeżeli tak, to ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Śliczne 2 pokojowe mieszkanie ( istnieje również możliwość podziału na 3 pokoje) na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy na ul. Mickiewicza 15. Na pow...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

793 800 PLN (13 500 zł/m2)

2
1
58.8 m2
1920
15538728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20788542 15538728 Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali usługowych w stanie deweloperskim w dwóch nowo powstających budynkach na ul. Hawelańskiej w Poznaniu. W budynku A znajduje się ogółem 5 lokali, w budynku B , 12 lokali o powierzchni od 51 m...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

780 681 PLN (13 530 zł/m2)

3
-
57.7 m2
2026
15893219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904206 15893219 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o pow. 265m2 w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w doskonałej lokalizacji – przy ul. Grunwaldzkiej 328, w pobliżu pętli tramwajowej Poznań - Junikowo. Opis ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 690 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
265 m2
1990
15823003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641661 15823003 Na sprzedaż parterowy lokal usługowo-handlowy położony w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal o pow. 44,46m2: - Sala obsługi 1: 14,91 m2 - Sala ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

360 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
1
44 m2
1910
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15823001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641648 15823001 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,07m2, położone na I piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. 28 czerwca 1956r. - blisko Rynku Wildeckiego. Niezależny układ mieszkania: - Pokój - 14,95m2 ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15877709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577782 15877709 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,46 m², położone w spokojnej i zielonej części Poznania przy ul. Strzeszyńskiej 263. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 31,46 m² ...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (14 484 zł/m2)

1
1
31 m2
2009
15823740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26653188 15823740 Polecam na sprzedaż bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie położone na Poznańskim Piątkowie osiedle Sobieskiego o powierzchni 74m2 na pierwszym piętrze. Lokal składa się z czterech ustawnych i przestrzennych pomieszczeń , trzech nieza...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

648 000 PLN (8 757 zł/m2)

4
1
74 m2
1989