• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 737

15841720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26793363 15841720 Idealne pod inwestycję i dla rodzinyZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na os Pod Lipami ( Winogrady ) zaledwie 200 m od parku Gagarina, parku CytadelaMieszkanie powierzchni 47,60 mkw, położone na parte...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (9 468 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15894234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27933771 15894234 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży 4 pokoi hotelowych (lokale użytkowe) w Poznaniu. Gotowy produkt inwestycyjny – działający najem krótkoterminowy Na sprzedaż pakiet 4 w pełni wyposażonych pokoi hotelowych, zlokalizowanych w funkcjonującym ob...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

530 000 PLN (9 464 zł/m2)

1
-
56 m2
-
15865083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27284664 15865083 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży 8 pokoi hotelowych (lokale użytkowe) w Poznaniu. Gotowy produkt inwestycyjny – działający najem krótkoterminowy Na sprzedaż pakiet 8 w pełni wyposażonych pokoi hotelowych, zlokalizowanych w funkcjonującym ob...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 075 000 PLN (9 598 zł/m2)

1
-
112 m2
-
13356048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23374 13356048 APARTAMENT PO REMONCIE, WINDA,ODNOWIONA KAMIENICA, OGRÓDEK, BLISKO KUPCA POZNAŃSKIEGO, STRZELECKA KOPERNIKAOferta dla miłośników pięknych stylowych kamienic.Mieszkanie o powierzchni 87,50 mkw, 3 (4 )pok, na 1 piętrze w kamienicy po kompleksowej rewit...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 232 000 PLN (14 161 zł/m2)

4
1
87 m2
1920
15830261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26665876 15830261 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji – Śródmieście Poznania. To idealna propozycja dla inwestora poszukującego stabilnego i przewidywalnego dochodu. Nieruchomość przygotowana pod wynajem – możliwoś...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 000 PLN (13 448 zł/m2)

1
1
29 m2
1960
15894105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923558 15894105 NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM POZNAŃ - GRUNWALD, UL. RASZYŃSKAPolecamy na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Raszyńskiej - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji z dos...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

575 000 PLN (11 359 zł/m2)

2
1
50.62 m2
1970
15136786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10688031 15136786 Szukasz domu z szybkim dojazdem do centrum, jednocześnie blisko terenów zielonych, jeziora ?zobacz!SŁONECZNY NOWY DOM, SMOCHOWICE, BEZ PCC, Z WŁASNĄ WYDZIELONĄ DZIAŁKĄ! Dom 4 pokojowy, w zabudowie szeregowej położony na nowym, kameralnym osiedlu na ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

5
1
120 m2
2024
15884437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27702830 15884437 Zapraszam do zakupu unikatowego 2-pokojowego mieszkania z niezależną kuchnią, położonego na wysokim parterze w bloku z 2005 roku, na poznańskiej dzielnicy Wilda, ulica Umińskiego. Osiedle zamknięte, z bramą na pilota. Bezpieczne i ciche osiedle ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (10 943 zł/m2)

2
-
53 m2
2005
15835390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27336193 15835390 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPolecam na sprzedaż mieszkanie przy Placu WIelkopolskim z widokiem na zielony skwer Romana Wilhelmiego, nieopodal Ratusza. W okolicy liczne sklepy handlowo-usługowe oraz dobrze rozwinięta infrastruktura techniczna. Bliskość tere...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

730 000 PLN (11 061 zł/m2)

3
-
66 m2
-
12919954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 86207 12919954 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 3 pokojowe (2B.5.04) o pow. 47,67 m2, piętro 5, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (20,28 m2), sypialnia 1.(9,47m2), sypialnia 2. (7,61m2),...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

321 772 PLN (6 846 zł/m2)

3
-
47 m2
2019
12919947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 86205 12919947 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 2 pokojowe (2E.3.08) o pow. 32,46 m2, piętro 3, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (17,08 m2), sypialnia (8,20m2), łazienka (4,26m2), przed...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

259 680 PLN (8 115 zł/m2)

2
-
32 m2
2019
12826416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 85858 12826416 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (EE0558), piętro 5, o pow. 110,84 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 31,50 m2, sypialnia 1 o pow. 15,52 m2, sypialnia 2 o pow. 13,93 m2, sypialn...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 012 400 PLN (9 204 zł/m2)

4
-
110 m2
2021