• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Prażmów

Znalezionych ofert: 24

15799318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26185445 15799318 Na sprzedaż grunt inwestycyjny 8 400 mkw. – Wilcza Wólka (gmina Prażmów, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie, tylko 30 minut od Warszawy!Działka znajduje się w trakcie podziału na mniejsze działki budowlane o powierzchni od 1 200 m...

Prażmów (Wilcza wólka) (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 075 200 PLN (128 zł/m2)

-
-
8400 m2
-
15895698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27963001 15895698 Drodzy klienci,Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej położonej w spokojnej, zielonej części Nowego Prażmowa. To miejsce, w którym tempo codzienności wyraźnie zwalnia, a cisza i otaczająca przyroda tworzą idealne warunki d...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

249 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15895761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27962906 15895761 Miejsce, które wybiera się sercem… i zostaje na lataZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej, położonej w zielonej, spokojnej części gminy Prażmów.To przestrzeń dla tych, którzy nie szukają już kompromisów...dla tych, którzy...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

280 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15895611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962904 15895611 Dom, który daje więcej niż tylko metryZapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w zielonej, spokojnej części gminyPrażmów.To nie jest zwykła nieruchomość. To przestrzeń, która daje wybór.Możesz tu zamieszkać, stworzyć swój azyl blisko natu...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 500 000 PLN (8 824 zł/m2)

5
2
170 m2
2005
15201829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12454481 15201829 Działki pod budownictwo jednorodzinne, wolnostojące, segmenty, szeregówka, bliźniaki. Łącznie 19 działek po 1200m. Dojazd drogą asfaltową. Media - woda i prąd. Teren objęty MPZP 2MNU (zabudowa jednorodzinna i usługowa), powierzchnia biologicznie czyn...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

252 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15896525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27981899 15896525 Zapraszam na prezentację tego niezwykłego bliźniaka !!!OPIS NIERUCHOMOŚCI : Na sprzedaż połowa bliźniaka realizowanego według projektu Archon „Dom w Malinówkach 5B”. Każda część domu znajduje się na oddzielnej działce o powierzchn...

Prażmów (Jaroszowa wola) (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 095 000 PLN (8 111 zł/m2)

5
2
135 m2
2026
14072402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2384035 14072402 Działka bardzo ładnie usytuowana, przy drodze asfaltowej. W bezpośredniej bliskości dostępne media. Dla Nowego Prażmowa zostało uchwalone studium zagospodarowania przestrzennego terenu. Działka doskonała pod zabudowę jednorodzinną dla osób poszukując...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

300 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15849272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26962631 15849272 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1080m2 w Miejscowości Nowy Prażmów. Dla tej działki zostało wydane pozwolenie na budowę i jest rozpoczęty dziennik budowy domu o powierzchni 70m2. (fizycznie budowa nie została rozpo...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

150 000 PLN

-
-
1079 m2
-
15895234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27961041 15895234 Na sprzedaż działka dla dewelopera w miejscowości Nowy Prażmów, nieopodal ulicy Akacjowej. Powierzchnia działki umożliwia realizację projektu budowy domów jednorodzinnych 9 MNU, co jest zgodne z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 200 000 PLN (91 zł/m2)

-
-
13219 m2
-
15796828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26132226 15796828 Na sprzedaż działka budowlana 970 mDo sprzedania oferuję działkę budowlaną o powierzchni 970 m, położoną w atrakcyjnej i spokojnej okolicy.Media: woda i prąd przy działce, co znacznie ułatwia przyszłą inwestycję.Wymiary działki: ok. 20 m x 48,5 m ide...

Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

220 000 PLN (227 zł/m2)

-
-
970 m2
-
14267951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 107574 14267951 Działka budowlana o kształcie trójkąta przylegająca bokiem 70 m do drogi, bokiem prostopadłym do drogi 46 m oraz bokiem o szerokości 65 m.Media - prąd przy działce, woda w odległości ok 150 mTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w...

Prażmów (Prażmów) (Mazowieckie, gm. Prażmów)

210 000 PLN

-
-
1311 m2
-
6702881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 77536 6702881 Działka położona przy głównej ulicy z możliwością zabudowy siedliskowej.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości...

Prażmów (Prażmów) (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 000 000 PLN

-
-
10000 m2
-