• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Prażmów

Znalezionych ofert: 24

14673247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 159876 14673247 Działka budowlana o powierzchni 1197 m2, wymiary ok 53-23Media - prąd ok 100m, woda miejska ok 300 mTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości...

Prażmów (Prażmów) (Mazowieckie, gm. Prażmów)

203 490 PLN

-
-
1197 m2
-
15420772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 18158732 15420772 Do sprzedaży działka o powierzchni 1521 m2 położona w Nowym Prażmowie gmina Prażmów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 26 na 58 m. Dojazd do działki drogą utwardzoną (400 m od asfaltowej) i 50 metrów drogą utwardzono-polną. Media - prąd i ga...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

130 000 PLN

-
-
1521 m2
-
14169732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 104817 14169732 Do sprzedania działka o powierzchni 3000 m2 w miejscowości Nowy Prażmów, powiat piaseczyński. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach 30 na 102 m. Dojazd do działki drogą asfaltową i 160 m drogą utwardzoną (w przyszłości będzie też dojazd z d...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

380 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15884238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27698357 15884238 Do sprzedania działka o powierzchni 3 600 m2 położona w Nowym Prażmowie, gmina Prażmów. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o szerokości około 18 m i długości 180 m. Dojazd do działki drogą utwardzoną. W drodze przy działce prąd. Plan zagospo...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

558 000 PLN

-
-
3600 m2
-
15845292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26859005 15845292 Nowoczesny dom parterowy 175 m² działka 1199 m² Ustanów - przy lesie Na sprzedaż przestronny i nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 175,04 m² (powierzchnia użytkowa 145 m²),...

Prażmów (Ustanów) (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 750 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
175 m2
2018
14985284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6119182 14985284 Do łącznej sprzedaży dwie działki budowlane o regularnym, zbliżonym do prostokąta kształcie w spokojnej okolicy w Nowym Prażmowie. Działka narożna, nieogrodzona, położona przy utwardzonej drodze publicznej (żwir). Wzdłuż drugiego 'wolnego' ...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

360 000 PLN (172 zł/m2)

-
-
2097 m2
-
15724654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24660663 15724654 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową działką budowlaną o powierzchni 1400 m², położoną w Nowym Prażmowie, w sąsiedztwie lasów. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o budowie własnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z doskonałym dostępem d...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

220 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15741056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24962332 15741056 Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki nr 16239 o powierzchni 26 989 m² (ok. 2,7 ha), położonej w Nowym Prażmowie (gmina Prażmów, woj. mazowieckie). Nieruchomość znajduje się w otoczeniu lasów, co gwarantuje ciszę, prywatność i blisko...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

3 200 000 PLN

-
-
26989 m2
-
15471055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19300247 15471055 Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m2 w miejscowości Zawodne, gmina Prażmów.Działka położona w spokojnej okolicy.W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Dobry dojazd. Działka posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oznaczony jako teren z...

Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

230 000 PLN (192 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15623126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22666998 15623126 `Wyobraź sobie dom, w którym cisza i spokój otaczają Cię na co dzień, a jednocześnie wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki. Ten przestronny dom jednorodzinny, wybudowany w 2010 roku, położony jest na malowniczej działce o powierzchn...

Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 330 000 PLN (6 434 zł/m2)

5
2
206.7 m2
2010
15331955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16029915 15331955 Dla developera, dla inwestora 3 działki z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Pozwolenie na budowę 3 budynków dwulokalowych.Zgodnie z MPZP tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej. Funkcje te mogą być realizowane oddzie...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

648 000 PLN (180 zł/m2)

-
-
3600 m2
-
15160997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11297133 15160997 Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Nowym Prażmowie przy ul. Głównej. Jest to dom wolnostojący usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1200 m² w otoczeniu zabudo...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

690 000 PLN (3 450 zł/m2)

5
2
200 m2
1990