• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pruszków

Znalezionych ofert: 174

15725061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam mieszkanie 24668555 15725061 ieruchomość znajduje się w cichej dzielnicy Pruszkowa w pobliżu stacji WKD, skąd dojazd do Warszawy zajmuje 25 minut. Mieszkanie znajduje się na parterze z ogrodem o powierzchni 73 m² w trzy piętrowym bloku na kameralnym osiedlu zamkniętym z monitori...

Pruszków (Centrum), ul. Lipowa

800 000 PLN (17 778 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15786347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 47 m2, Pruszków, Mikołaja Kopernika 25907324 15786347 499 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 47 m2 I Pruszków Centrum I ul. Mikołaja Kopernika Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2, usytuowany na ostatnim piętrze 4-piętrowego budynku przy Parku Potulickich. Mies...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
1
47 m2
1972
15881543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana, media w drodze 27637930 15881543 Do kupienia działka budowlana 800 m2, Pruszków Gąsin.Płaska, prostokątna 16x50m, narożna, ogrodzona, przy drodze publicznej, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej.Obowiązuje MPZP, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (bud...

Pruszków (Gąsin) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 199 000 PLN

-
-
800 m2
-
15425028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z garażem przy dużej ulicy 18271684 15425028 Na sprzedaż lokal 51 m2, parter2 bez windy, budynek z 2013 roku. Pruszków.Lokal z dużymi witrynami, z klimatyzacją, idealne na kancelarię, biuro rachunkowe, firmę doradczą, siedzibę spółki, pracownię, szkołę językową, dla programistów, także jako inw...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

670 000 PLN (13 137 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15853580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27053257 15853580 Doskonale doświetlone! Z ekspozycją na trzy strony świata! Z przestrzenią do własnej aranżacji! To tylko niektóre atuty mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Marii 7 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Lipowa Ostoja. W miejscu, które łączy wygod...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 128 400 PLN (13 121 zł/m2)

3
1
86 m2
2009
15885134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27717853 15885134 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km od stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 250 000 PLN (10 246 zł/m2)

5
3
122 m2
2025
15885640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27734536 15885640 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km do stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 550 000 PLN (9 509 zł/m2)

6
2
163 m2
2025
15861078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27197239 15861078 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km od stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 250 000 PLN (10 246 zł/m2)

5
3
122 m2
2025
15845501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 26861689 15845501 Sprzedajemy 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną zamykaną kuchnią.W skład mieszkania wchodzi: - Salon z wyjściem na balkon- Sypialnia- Łazienka- WC- Kuchnia oddzielna- Korytarz z szafamiMieszkanie w budynku z windą.Oddzielna łazienka i wc.Do mieszkania ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

2
1
48 m2
1977
15821784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki lokal w nowoczesnym apartamentowcu | garaż 26596069 15821784 Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 49 m², usytuowany na parterze nowoczesnego budynku w dynamicznie rozwijającej się części Pruszkowa. Lokal znajduje się nieopodal wejścia do galerii handlowej Nowa Stacja.Charakterystyka lokalu:✔ Powie...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

464 900 PLN (9 488 zł/m2)

11
-
49 m2
-
15801191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26228904 15801191 UWAGA, TĄ NIERUCHOMOŚĆ KUPISZ BEZ PROWIZJI POŚREDNIKA.  Na sprzedaż 2 domy wolnostojące w świetnej lokalizacji Pruszkowa,  o powierzchniach około 250 - 270 m2 3 garaże Zaledwie 8 min spacerem do stacji WKD Tworki. Dojazd WKD do centralnej części Wa...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

2 600 000 PLN (5 000 zł/m2)

12
2
520 m2
1986
15857040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27109781 15857040 BEZ PROWIZJI, BEZ PCC, STAN DEWELOPERSKI  Ogłoszenie dotyczy nieruchomości skrajnej z działką o powierzchni 431 m2. Kameralna inwestycji deweloperska (łącznie jedynie 3 nieruchomości). Do stacji SKMPKP Pruszków, kilkanaście minut spacerem, lub 3 mi...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 670 000 PLN (9 824 zł/m2)

5
3
170 m2
2025