• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pruszków

Znalezionych ofert: 174

15841109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26787908 15841109 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie z kominkiem o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w ścisłym centrum Pruszkowa, w miejscu, które łączy wygodę życia miejskiego z bliskością zieleni i doskonałą komunikacją. Do przepięknego Parku...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

965 000 PLN (12 063 zł/m2)

3
1
80 m2
2005
15738085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24900718 15738085 Pruszków - 2 pokoje , 48,3m2, 2 balkony, piwnica.Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.Położone w nowoczesnym budynku z 2009 roku.Lokal jest bardzo zadbany, gotowy do wprowadzenia.Okolica zapewnia komfort, spokój i wygodę życia.UKŁAD MIES...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

660 000 PLN (13 750 zł/m2)

2
1
48 m2
2009
15883762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675639 15883762 Rozkładowe i widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem około 220 m2 w Pruszkowie przy ulicy Działkowej.Budynki kameralne dwupiętrowe. W lokalu znajdują się 3 pokoje:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ładnie zagospodaro...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

780 000 PLN (15 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2008
15818953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26643755 15818953 12 bliźniaka w stanie deweloperskim w Pruszkowie ( Żbików ) Powierzchnia całkowita - 184m , garaż 19,1m. 3 sypialnie, salon, garderoba, 2 łazienki, kuchnia, spiżarnia. Budynek odebrany w 2012 roku.Działka 627m taras 25m, balkon ok 5m.Woda, prąd , gaz...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 449 000 PLN (8 782 zł/m2)

4
2
165 m2
2012
15692475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Europejska | Stan deweloperski 24043657 15692475 Nowe 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku Pruszków, ul. Europejska 15Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,99 m², znajdujące się na 3. piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku z windą. Lokal oferowany jest w stan...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

549 900 PLN (13 748 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15692472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Europejska | stan deweloperski 24043654 15692472 Nowe 3-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku Pruszków, ul. Europejska 15Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,66 m², znajdujące się na 3. piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku z windą. Lokal oferowany jest w stan...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

699 900 PLN (12 279 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15473971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19373890 15473971 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2, zlokalizowane przy ulicy Mikołaja Kopernika w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: stacja WKD w odległości 450 m, w bliskim sąsiedztwie park Potulickich, przedszkole, żłobek, poczta, liczne sklepy, szko...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
-
47 m2
1972
15798475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26171881 15798475 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,61 m² , położone przy Alei Wojska Polskiego w Pruszkowie. W najbliższej okolicy doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oferująca bliskość m.in. szkoły, przeds...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

777 000 PLN (10 792 zł/m2)

3
-
72 m2
1985
15552569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21020083 15552569 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 37,5 m2, zlokalizowane przy ulicy Emancypantek w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: 2 min. do przystanku autobusowego, stacja WKD Komorów w odległości 1,6 m (10 min. autobusem), w bliskim sąsiedztwie przedszk...

Pruszków (Os. bolesława prusa) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

520 000 PLN (14 054 zł/m2)

1
-
37 m2
1997
14127740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44803 14127740 Na sprzedaż wolnostojący dom oraz garaż wykorzystywany na produkcję i magazynowanie. Budynek położony na pograniczu Piastowa i Pruszkowa. Łączna powierzchnia obiektu to ok. 425 m2. Część mieszkalna ok. 105 m2. Budynek wzniesiony w latach 80. Materi...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 560 000 PLN (3 671 zł/m2)

3
2
425 m2
1982
15858407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27149385 15858407 Wyjątkowe, narożne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 91,1 m² największy dostępny metraż w tej inwestycji. Do mieszkania przynależy prywatny zielony taras o powierzchni 88,8 m², który stanowi naturalne przedłużenie części dziennej.Nieruchomość położ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 460 000 PLN (16 044 zł/m2)

4
1
91 m2
2020
15870848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom podzielony na trzy niezależne mieszkania 27441402 15870848 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu podzielonego na trzy niezależne mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Królowej Jadwigi.NAJWAŻNIEJSZE  ATUTY- 700 m od PKP Pruszków- spokojna, cicha ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 990 000 PLN (8 541 zł/m2)

9
-
233 m2
-