• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rąbień

Znalezionych ofert: 22

15863799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27256645 15863799 RĄBIEŃ - dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m2. usytuowany na działce503 m2.Media - prąd, woda, gaz, kanalizacja.Ogrzewanie podłogowe, piec na gaz dwufunkcyjny Viessmann.Dom posiada duże okna i wyjątkowo wysokie pomi...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 100 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
3
140 m2
2026
15557353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21179150 15557353 Zamieszkaj w spokojnej i malowniczej okolicy na obrzeżach miasta!Inwestycja w Rąbieniu to nowoczesne osiedle składające się z 6 przestronnych, dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie bliźniaczej, które zapewniają komfortowe warunki życia.Położony na ...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

935 000 PLN (5 955 zł/m2)

4
1
157 m2
2024
15434933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18463695 15434933 Na sprzedaż dom o pow. 240 m2  z zadbaną działką - 1081 m2.Na nowych właścicieli czeka przestronne, dobrze zaplanowane, ciepłe, pełne światła wnętrze.Parter - wiatrołap ,przedpokój, hol, otwarta kuchnia, spiżarnia., jadalnia, toaleta, salon, dwa poko...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 590 000 PLN (5 658 zł/m2)

6
2
281 m2
2012
15557351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21179149 15557351 Zamieszkaj w spokojnej i malowniczej okolicy na obrzeżach miasta!Inwestycja w Rąbieniu to nowoczesne osiedle składające się z 6 przestronnych, dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie bliźniaczej, które zapewniają komfortowe warunki życia.Położony na ...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

935 000 PLN (5 955 zł/m2)

4
1
157 m2
2024
15411755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940937 15411755 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 190 m2. z ogrodem 946 m2.Parter - dwa pokoje i łazienka.Piętro - kuchnia, wc, łazienka, salon, dwie sypialnie.Poddasze do wykończenia i adaptacji.Media - woda, prąd, kanalizacja.Nieruc...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

835 000 PLN (4 395 zł/m2)

5
2
190 m2
1985
15776124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25694814 15776124 Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1203 m² położoną w spokojnej i zielonej okolicy Rąbień, ul. Fasolowa  Lokalizacja:Działka znajduje się w atrakcyjnej części Rąbienia, z szybkim dojazdem do Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego. Bliskość natury i ka...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

505 000 PLN (420 zł/m2)

-
-
1203 m2
-
15557354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21179151 15557354 Zamieszkaj w spokojnej i malowniczej okolicy na obrzeżach miasta!Inwestycja w Rąbieniu to nowoczesne osiedle składające się z 6 przestronnych, dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie bliźniaczej, które zapewniają komfortowe warunki życia.Położony na ...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

935 000 PLN (5 955 zł/m2)

4
1
157 m2
2024
14865740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 3621214 14865740 RĄBIEŃ-mieszkanie 220 m2 + drugie mieszkanie 37,5 m2 do generalnego remontu. MIESZKANIE 220 M2 PLUS DRUGIE 37,5 M2 DO GENERALNEGO REMONTU - MOŻLIWY ZAKUP TYLKO DWÓCH RAZEM.Lokal składa się z korytarza, pięciu pomieszczeń, łazienki oraz strychu, który...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

470 000 PLN (1 829 zł/m2)

6
1
257 m2
1947
14666798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 158764 14666798 Rąbień - dom 133 m2 + poddasze użytkowe i garaż na 2 samochody. Zapraszam- do kupienia dom w stanie deweloperskim,zbudowany z wysokiej jakości materiałów o pow. 133 m2. z poddaszem użytkowym (około 100 m2.) oraz garażem na dwa samochody(36 m2.).Do dy...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 250 000 PLN (9 470 zł/m2)

4
1
132 m2
2021
13033515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23352 13033515 Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Rąbieniu gmina Aleksandrów Łódzki o powierzchni 1722mkw.Na działce nasadzenia, Prąd, światłowód na działce .W pobliżu budują się nowoczesne domy.Cicha i spokojna okolica, niedaleko piękne lasy.Bardzo dobry do...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

250 000 PLN (145 zł/m2)

-
-
1722 m2
-
14424377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 127075 14424377 Polecam Państwu nieruchomość w przepięknej lokalizacji. Dom z poddaszem użytkowym o powierzchni 182,4 m2 na działce 1395,6 m2 .Media : woda i prąd. Na terenie znajduje się szambo. Możliwość podłączenia gazu,kanalizacji oraz światłowodu.Budynek wymaga...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

925 000 PLN (5 082 zł/m2)

7
2
182 m2
2008
15741453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24972607 15741453 ### Dom marzeń na sprzedaż Rąbień AB, tuż pod Łodzią! Świetna lokalizacja tylko kilka minut od wjazdu na S14!Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz miejsca, gdzie po pro...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

2 650 000 PLN (14 021 zł/m2)

4
1
189 m2
2023