• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rąbień

Znalezionych ofert: 22

15442464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18661517 15442464 **Fantastyczna oferta sprzedaży domu za 710 000 PLN z dogodnym dojazdem do autostrady S14 w Rąbień AB, blisko Łodzi**Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż, którego cena wynosi 710 000 PLN, co przekłada się na atrakcyjną cenę 4 ...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

710 000 PLN (4 226 zł/m2)

4
2
168 m2
2022
15762613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25406421 15762613 Na sprzedaż nowoczesny dom w Rąbieniu AB 225m² luksusu: Sama działka to niecałe 1400 m2 Ogromny salon 60 m2 przestrzeń otwarta, idealna do życia i spotkań Patio, które aż prosi się o wieczorny relaks z Netflixem Sypialnia master z garderobą + do...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

3 599 000 PLN (15 996 zł/m2)

4
1
225 m2
2023
15629467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22828895 15629467 Ogłoszenie kierujemy do klientów indywidualnych poszukujących miejsca na realizację własnego domu marzeń. Cena ofertowa została ustalona z myślą o negocjacjach, co stanowi doskonałą okazję do uzgodnienia korzystnych warunków transakcji.Działka charak...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

149 000 PLN (157 zł/m2)

-
-
950 m2
-
15711560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24405365 15711560 Dom z duszą i potencjałem Rąbień, ul. Słowiańska 240m² (180m² użytkowej) działka 1128m²Marzysz o przestrzeni, którą urządzisz według własnych upodobań, w zielonym i dobrze skomunikowanym miejscu? Ten dom w Rąbieniu to idealna propozycja dla osób sz...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

820 000 PLN (3 417 zł/m2)

7
2
240 m2
1980
15756639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25257883 15756639 Nowe domy w zabudowie bliźniaczej Rąbień ABNa sprzedaż dziesięć nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 93,97 m² każdy, zlokalizowanych w spokojnej i zielonej części Rąbienia AB. Każdy budynek stoi na działce o powierzchni od 402 d...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

749 000 PLN (8 054 zł/m2)

2
-
93 m2
2026
15756637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25257884 15756637 Nowe domy w zabudowie bliźniaczej Rąbień AB, ul. PrzyjaznaNa sprzedaż dziesięć nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 93,97 m² każdy, zlokalizowanych w spokojnej i zielonej części Rąbienia AB, przy ulicy Przyjaznej w okolicach nume...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

749 000 PLN (8 054 zł/m2)

2
-
93 m2
2026
15756636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25257882 15756636 Nowe domy w zabudowie bliźniaczej Rąbień AB, ul. PrzyjaznaNa sprzedaż dziesięć nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 93,97 m² każdy, zlokalizowanych w spokojnej i zielonej części Rąbienia AB. Każdy budynek stoi na działce o powier...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

749 000 PLN (8 054 zł/m2)

2
-
93 m2
2025
15827798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633322 15827798 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 284 m², usytuowany na dużej działce o powierzchni 1 296 m² Dom jest w stanie deweloperskim . Do wykończenia- stan deweloperski.Cena nieruchomości wynosi 1 050 000 PLN. Dom jest idealni...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 050 000 PLN (3 697 zł/m2)

6
2
284 m2
2016
15881536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27637454 15881536 - Nieruchomość położona przy ul. Poziomkowej w Rąbieniu, z dogodnym i szybkim dojazdem do Łodzi (3 minuty samochodem do granic miasta)- Działka o powierzchni 1100 mkw jest płaska, nieogrodzona, niezagospodarowana i składa się z pustej części frontowe...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

299 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15314079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15540044 15314079 Nowoczesny dom o powierzchni 136 m2 na działce 339 m2 na kameralnym ogrodzonym osiedlu 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Jednocześnie cisza, spokój i bliskość natury z doskonałą komunikacją z centrum Łodzi.Na parterze znajduje się salo...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

950 000 PLN (6 985 zł/m2)

4
1
136 m2
2023