• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Radom

Znalezionych ofert: 169

15830087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam mieszkanie 33 m2 26662966 15830087 Oferta sprzedaży obniżona. Domofon, miejsce postojowe na terenie podwórka. Brama wjazdowa zamykana na pilota. Dobra komunikacja miejska, sklepy osiedlowe, szkoła podstawowa i liceum, Park Planty, Stadion „BRONI “, blisko Centrum handlowe ( Lidl, Med...

Radom (Młodzianów), ul. Młodzianowska

249 000 PLN (7 545 zł/m2)

1
1
33 m2
1959
15885307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27722682 15885307 Niektóre działki po prostu wyróżniają się od pierwszego spojrzenia.To jedna z tych nieruchomości, które bardzo rzadko trafiają na rynek, świetna lokalizacja, wszystkie media, asfaltowy dojazd i spokojne otoczenie zabudowy jednorodzinnej.Na sprzedaż ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

389 000 PLN (319 zł/m2)

-
-
1220 m2
-
15121073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10294773 15121073 Radom, biurowiec, 2514,20 m2, sprzedam, 1 850 000 zł. Na sprzedaż duży budynek biurowy z parkingiem w Radomiu. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 4147 m2. Na ogrodzonym terenie znajduje się: budynek biurowy o powierzch...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 850 000 PLN (766 zł/m2)

12
1
2415 m2
-
15893769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27920518 15893769 DOM W MIEŚCIE Z PIĘKNYM OGRODEM - STAROOPATOWSKA, RADOM Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie przestrzeni, spokoju i wygody codziennego życia. Ten dom zdecydowanie do nich należy.Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni ok...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 450 000 PLN (6 042 zł/m2)

5
2
240 m2
2003
15016630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość gruntowa zabudowana o pow. 3198 m2 6952312 15016630 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania, nieruchomość gruntowa zabudowana o pow. 3198 m2. Położona między ulicami Puszczańską i Warszawską. Dojazd z obydwu stron. Od strony ulicy Puszczańskiej usytuowany jest murowany dom o pow. użytkowej 136 ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 500 000 PLN

-
-
3198 m2
-
11349735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1,534ha blisko E7 4472 11349735 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Na sprzedaż atrakcyjnie ulokowana działka INWESTYCYJNA w Radomiu przy ulicy Mieszka I o powierzchni 15 534 m kw.  Prestiżowa lokalizacja, w pobliżu drogi wylotowej E7 na Radom - Warszawa (1400 m).  Do centrum: 8 minut...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

2 330 100 PLN

-
-
15534 m2
-
10631360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane. 4433 10631360 UWAGA !!!NA  sprzedaż DZIAŁKI BUDOWLANE  przy ulicy Marglowej o powierzchniach 1170 m2 - 4 szt,plus 1szt. o pow.-1179 m2.Energia , woda ,kanalizacja będzie w  drodze bezpośrednio przylegającej  do działki.W trakcie realizacji.Wymiary działek - szerok...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

175 500 PLN

-
-
1170 m2
-
13572157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom weselny w doskonałej lokalizacji! 4843 13572157 WILSONS NIERUCHOMOŚĆI KOMERCYJNE Do sprzedania funkcjonujący, w pełni wyposażony DOM WESELNY O POWIERZCHNI 900 M2 z dwoma salami po 150 osób z bazą klientów.Na parterze znajduje się również profesjonalnie i nowocześnie wyposażona kuchnia z niezbędnym...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 900 000 PLN (1 345 zł/m2)

11
-
2900 m2
-
15136902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowa kamienica w samym centrum 10694326 15136902 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMKERCYJNE Do sprzedania dochodowa trzy kondygnacyjna kamienica w samym centrum miasta o łącznej powierzchni 602,39 m2,w super lokalizacji.W całym obiekcie, na dwóch kondygnacjach znajduje się 15 mieszkań o pow.od 18-64 m2.,plu...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 011 950 PLN (5 003 zł/m2)

11
-
602 m2
-
15847923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26924834 15847923 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w samym sercu Radomia przy ul. Narutowicza.To idealna propozycja zarówno dla rodzin, par, jak i inwestorów poszukujących nieruchomości przynoszącej pasywny dochód.Mieszkanie o powierzchni 51...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

270 000 PLN (5 400 zł/m2)

2
1
50 m2
1928
15894229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27933701 15894229 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane blisko centrum Radomia, przy ul. Słowackiego. Lokal o powierzchni 30 m² znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku i jest gotowy do zamieszkania od zaraz...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

220 000 PLN (7 333 zł/m2)

2
1
30 m2
1930
15634030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22908328 15634030 Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,9 m², położone na 3. piętrze w budynku z windą przy ul. Gagarina na osiedlu Ustronie w Radomiu.Mieszkanie o bardzo praktycznym układzie idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wyna...

Radom (Ustronie) (Mazowieckie, gm. Radom)

399 000 PLN (6 234 zł/m2)

4
1
64 m2
1980