• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Radom

Znalezionych ofert: 169

15824461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633233 15824461 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - działkę położoną przy ul. Ciborowskiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę.Wyceniona na 390 000 zł, daje konkurenc...

Radom (Godów) (Mazowieckie, gm. Radom)

390 000 PLN (181 zł/m2)

-
-
2154 m2
-
15454350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w doskonałej lokalizacji 18940109 15454350 Do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni 773 m2 w samym centrum RADOMIA.Bardzo ruchliwa ulica  - duży ruch pieszy oraz kołowy.Okolica objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - przeznaczenie działki usługowo mieszkaniowe o duż...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 700 600 PLN

-
-
773 m2
-
10631125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super lokal w centrum 4410 10631125 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania lokal w centrum Radomia o powierzchni 168,84 m2, z przeznaczeniem na każdy rodzaj działalności; biura,handel,usługi,gabinety medyczne,kancelarie adwokackie i  itp. Lokal wyposażony jest w rolety antywłam...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 097 460 PLN (6 533 zł/m2)

6
-
168 m2
-
14829785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do kupienia,super lokal w centrum. 6738 14829785 UWAGA !!!Do kupienia lokal jako  SUPER INWESTYCJA!!!!Lokal w tym momencie jest wynajęty ,wynajem długo terminowy , na okres pięciu lat z możliwością przedłużenia, przynoszący dochód w wysokości  5 900,0zł brutto-miesięcznie.Do kupienia super lokal  w...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

967 680 PLN (6 451 zł/m2)

4
-
150 m2
-
14525689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka o dużym potencjale inwestycyjnym 5450 14525689 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 3155,0m2 przy obwodnicy miejskiej NS na skrzyżowaniu z ulicą prowadzącą do dużej inwestycji miejskiej jaką jest lotnisko na Sadkowie.Jednocześnie jest to bardzo uczęszc...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

631 000 PLN

-
-
3155 m2
-
10631317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt sprzedaż. 4458 10631317 UWAGA !!! do sprzedania całe drugie piętro o pow.300 m2 w pięknym nowym obiekcie.W skład tej powierzchni wchodzą lokale biurowe,wykończone częściowo wynajęte w ilości 10 szt.o powierzchni od 47 m2 do 17m2.Do dyspozycji wszystkich pomieszczeń na tej k...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 549 800 PLN (5 166 zł/m2)

10
-
300 m2
2015
10631124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w super lokalizacji. 4404 10631124 Do sprzedania działka w Super Lokalizacji jako działka inwestycyjna.Znajduje się przy trasie wylotowej z Radomia w kierunku Warszawy. Bezpośrednio przy głównej ulicy.Działka szerokością przylega bezpośrednio do trasy E-7 która ma pow.12 000,0 m2 i ta...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

6 750 000 PLN

-
-
15000 m2
-
15098894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedania piękny dochodowy obiekt handlowo us 9782142 15098894 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania  DOCHODOWY  OBIEKT-  handlowo usługowo - biurowy  w super lokalizacji o pow .całkowitej- 1 500, 0m2 .Budynek dwu kondygnacyjny, podpiwniczony.Na parterze znajdują się  4 lokale usługowe o pow -. 999,02m2...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

7 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
1500 m2
2015
10631175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna w super lokalizacji. 4405 10631175 Działka budowlana o pow. 3,57 ha. Teren przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowo-usługowe. Objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Radomia. Osiedle Dzierzków. Działka położona w b.dobrej lokalizacji.Woda, światło, gaz, dwa wp...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

17 850 000 PLN

-
-
35700 m2
-
10631655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super działka pod inwestycję. 4392 10631655 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNENa sprzedaż działka budowlana  o powierzchni 2140m2, ogrodzona wraz z dwoma budynki o powierzchni 273m2 i 190m2. Działka znajduje się w samym centrum Radomia, w otoczeniu handlowo - usługowym. Świetne miejsce na inwest...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

2 500 000 PLN

-
-
2148 m2
-
11577810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny budynek usługowo-mieszkalny 441 m2 4499 11577810 Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny o łącznej powierzchni 441 m2 na działce 400 m2 naprzeciwko Teatru w ścisłym centrum miasta w pobliżu Galerii Słonecznej. Budynek składa się z lokalu handlowo-usługowego mieszczącego się na parterze z wejściem ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 800 000 PLN (4 082 zł/m2)

4
-
441 m2
1986
14707086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super lokal w centrum 6161 14707086 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE SUPER INWESTYCJA.!!!!Na sprzedaż lokal w centrum Radomia o powierzchni 311,97 m2, z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności: biura, handel, usługi, gabinety medyczne, kancelarie adwokackie i  itp.Na ww powierzch...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 871 820 PLN (6 019 zł/m2)

10
-
311 m2
-