• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Radzymin

Znalezionych ofert: 86

15577432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21702048 15577432 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny zlokalizowany przy głównej ulicy Radzymina, al. Jana Pawła II, naprzeciwko zjazdu z obwodnicy DW629. Teren o dużym potencjale, idealny dla inwestorów poszukujących lokalizacji pod obiekty produkcyjn...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

11 123 000 PLN (980 zł/m2)

-
-
11350 m2
-
15573532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21609136 15573532 Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej położonej w Słupnie, gm. Radzymin, przy Alei Jana Pawła II.Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 629, w sąsiedztwie firmy Scania Polska S.A., co zapew...

Radzymin (Słupno) (Mazowieckie, gm. Radzymin)

6 750 000 PLN (3 814 zł/m2)

11
-
1770 m2
1995
15884684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27709105 15884684 Do sprzedania działka budowlana, ulokowana na obrzeżu Radzymina, o powierzchni 930 m2. Czwarta linia zabudowy, odległość od drogi gminnej około 90 m w linii prostej (110 m drogą). Gaz w odległości 50 m, woda i prąd w drodze gminnej w odległości około...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

420 000 PLN

-
-
930 m2
-
15848264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26935192 15848264 Bliźniak o powierzchni 125 m².Działka 739 m².Budynek w stanie surowym zamkniętym .Cena za cały dom w zabudowie bliźniaczej czyli dwa budynki z oddzielnymi wejściami o powierzchni użytkowej po 125m2 plus garaże.Budynek ocieplony styropianem 20cm .Tynk...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 250 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
125 m2
2025
15645006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23193241 15645006 Na sprzedaż: Nowoczesny dom „pod klucz” 150 m² zlokalizowany w otulinie lasu. Lokalizacja: Radzymin Powierzchnia domu: 150 m² Powierzchnia działki: 494 m² Cena: 1 790 000 PLN Rynek pierwotny – oferta bezpośrednio od dewelopera✨ Komfort, design i...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 790 000 PLN (11 933 zł/m2)

5
-
150 m2
2025
15558807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21262397 15558807 Działka 4508 m2. Wymiary ok. 48x124Objęta MPZP:- przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie wolnostojącej lub bliźniaczej;- dopuszczenie lokalizacji budynków gospodarczych i garażowych;- zasady kształtowania zabudowy i wskaźni...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

3 260 000 PLN

-
-
4508 m2
-
15413205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17989258 15413205 Do sprzedania działka budowlana ulokowana na obrzeżu Radzymina o powierzchni 1414 m2. Piąta linia zabudowy, odległość od drogi gminnej około 180 m. Gaz w drodze 10 m od działki, woda i prąd w drodze gminnej. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do pros...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

630 000 PLN

-
-
1414 m2
-
15877313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27565769 15877313 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCisza - Przestrzeń - Oddech w naturzeKorzystasz już, budujesz na przyszłość!Działka posiada MPZP - oznaczenie zabudowa mieszkaniowa MNMLOpcjonalnie możliwość zakupu dodatkowej części działki nr 2574 - 1537...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

349 999 PLN (246 zł/m2)

-
-
1421 m2
-
15883718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675625 15883718 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Centrum Radzymina na ul. POW 22, taka lokalizacja może się więcej nie powtórzyć w sprzedaży !!!Poniższą ofertę kierujemy zarówno do osób ...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

750 000 PLN (6 410 zł/m2)

4
2
117 m2
-
15263583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14160154 15263583 Radzymin.. 1,5 km do Centrum... Wszystkie media... Do zaoferowania działka budowlana 3470 m 2- 23 m szerokości . Dojazd gminny asfalt ( + chodnik )- w drodze wszystkie media . PRĄD NA DZIAŁCE.. W planie zagospodarowania zabudowa mieszkaniowa jednorod...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 475 600 PLN

-
-
3472 m2
-
14208190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 105664 14208190 RADZYMIN PRZY COCA COLI.. Do zaoferowania działka 6000 m w kształcie trójkąta . 100 m od ulicy gminnej - główna droga i 100 m w głąb. W planie J.4.UM 5391 m2tereny usług nieuciążliwych i zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.J.5.WSZ (261 m2)Tereny rz...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 550 000 PLN

-
-
6000 m2
-
14820426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20832 14820426 Radzymin Wróblewskiego ..2 km do Centrum ..Do zaoferowania działka w Radzyminie w okolicach Coca Coli . Dojazd droga wewnętrzną 934 m 2 - 33 m szerokości. Wszystkie media ok. 100 m. W planie zagospodarowania tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinn...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

400 000 PLN

-
-
934 m2
-