• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Radzymin

Znalezionych ofert: 86

15028662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7388162 15028662 RADZYMIN......4600M2 ....BUDOWLANA....MEDIA.....PLAN MIEJSCOWY MN - ZABUDOWA JEDNORODZINNA I BLIŹNIACZA.....Teren budowlany w Radzyminie - 4600m2.Kształt prostokąt.Wymiary: 48 x 97.Przy asfalcie.Bok 97 m od drogi dojazdowej ,gminnej.Media: kanalizacj...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

2 385 000 PLN

-
-
4600 m2
-
14605927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 148857 14605927 Radzymin ulica Leśna ..Do zaoferowania działka budowlana ok. 3 km do Centrum. Dojazd szutrowy. Plan zagospodarowania przewiduje zabudowa jednorodzinna bliźniacza z dopuszczeniem usług nieuciążliwych .Minimalna powierzchnia nowotworzonych działek budo...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

500 000 PLN

-
-
3360 m2
-
14701388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 165231 14701388 RADZYMIN.....BUDOWLANA....8918 M2....OKOLICA UL. NOWEJ....Działka budowlana w Radzyminie-8918 m2.Kształt prostokąt. Wymiary : 297 X 30.Bok 30 m od drogi dojazdowej.Dojazd drogą gminną ,gruntową.Media (woda, kanalizacja, gaz) w ul. ok. 250m;Prąd przy ...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

2 220 000 PLN

-
-
8918 m2
-
14499151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 131278 14499151 RADZYMIN ULICA WYSZKOWSKA..Do zaoferowania działka budowlana w Radzyminie . Prąd w działce , reszta medii powyzej 100 m. 1817m 2- 26 m szerokości. W planie zabudowa jednorodzinna- wolnostojąca i bliźniacza .Powierzchnia biologicznie czynna 40%. Wysok...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

601 427 PLN

-
-
1817 m2
-
15023703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7219239 15023703 RADZYMIN...BUDOWLANA....991 M2...PLAN MIEJSCOWY....Działka budowlana , 991 m 2 w Radzyminie objęta planem zagospodarowania miejskiego. (MN).(zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza).Kształt :Trapez prostokątny .Wymiary:22 w głąb...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

515 000 PLN

-
-
991 m2
-
14883007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3949426 14883007 DZIAŁKA BUDOWLANA .. ok. 2 KM DO CENTRUM RADZYMINA.Do zaoferowania działka ( do wydzielenia z wiekszej powierzchni ) ok. 967 m2 - 23 m od drogi dojazdowej i 40 m szerokości. Dojazd droga utwardzona 6 m , w której jest prąd. INNE MEDIA gaz, woda i kan...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

280 000 PLN

-
-
967 m2
-
14728891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 172369 14728891 RADZYMIN .. CENTRUM ..3 pokoje.. Oddzielna kuchnia.. Możliwa zamiana na mieszkanie ok. 50 m z dopłata.Jeżeli szukasz rodzinnego przestronnego mieszkania - 3 pokoi z widna oddzielna kuchnia -to ta oferta jest dla ciebie . Oferta dostępna tylko w naszy...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

869 000 PLN (12 414 zł/m2)

3
-
70 m2
2010
15851917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27022597 15851917 Wyjątkowa Oferta !! NOWOŚĆ !! Ekskluzywne Klimatyczne Apartamenty Gardenia Nietuzinkowy Design LOFT 6 pokojowy dwupoziomowy powierzchnia 130mkw to powierzchnia użytkowa EKO - pompa ciepłaDruga kondygnacja bez skosów na dwóch kondygnacjach balkon...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

699 000 PLN (5 377 zł/m2)

6
2
130 m2
2026
15849137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26960195 15849137 Bezczynszowy Segment narożny w cenie mieszkania dwa miejsca parkingowe w ceniebezpośredni dostęp do Ogrodu przystanek autobusowy 738 przy osiedlu doskonała Lokalizacja - super dojazd do S8 Doskonały Rozkład Segmentu Zakup bez Prowizji Biuro Sprz...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

649 000 PLN (8 321 zł/m2)

4
2
78 m2
2026
15885791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27740864 15885791 Na sprzedaż grunt inwestycyjny pod zabudowę usługową, obiekty produkcyjne lub magazyny, składający się dwóch działek o powierzchni 2 944 mkw. i 1 630 mkw. w miejscowości Nowy Janków.Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie trasy ekspreso...

Radzymin (Nowy janków) (Mazowieckie, gm. Radzymin)

2 406 198 PLN (526 zł/m2)

-
-
4574 m2
-
15799314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26185441 15799314 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,02 ha, zlokalizowana w dynamicznie rozwijającym się rejonie Słupna (gmina Radzymin), w bliskim sąsiedztwie Alei Jana Pawła II oraz z doskonałym dostępem do drogi ekspresowej S8 (zaledwie 4 km od zjazdu...

Radzymin (Słupno) (Mazowieckie, gm. Radzymin)

5 278 449 PLN (515 zł/m2)

-
-
10253 m2
-
15850456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26997341 15850456 Na sprzedaż grunt inwestycyjny pod zabudowę wszelkiego rodzaju usług i projektów biznesowych. Możliwość realizacji szerokiej gamy inwestycji, takich jak: obiekty handlowo-usługowe, biura, gastronomia, drobna produkcja lub usługi rzemieślnicze, inne z...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

3 499 999 PLN (412 zł/m2)

-
-
8502 m2
-