• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ruda Śląska

Znalezionych ofert: 67

15724986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24666372 15724986 Na sprzedaż wyjątkowe, wysokiej klasy mieszkanie za cenę 239 000 zł, usytuowane w Rudzie Śląskiej, przy ulicy Kędzierzyńskiej. Przedstawiamy Państwu mieszkanie wykonane z dbałością o każdy detal, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

239 000 PLN (6 289 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15676810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23779920 15676810 Wyjątkowa oferta! Dwa mieszkania w cenie jednego Ruda Śląska, ul. PawłaNa sprzedaż dwa niezależne mieszkania w jednej księdze wieczystej, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Pawła 11, od strony Goduli. Całość to aż 147 m² powierzchni użytkowej,...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

360 000 PLN (2 449 zł/m2)

5
2
147 m2
1910
15304980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15300312 15304980 Działka budowlana w najbardziej pożądanej części Rudy Śląskiej w dzielnicy Halemba, przy ul. Piwnej. Przedstawiam Państwu unikatową okazję do nabycia wyjątkowej działki o powierzchni 825 mkw, usytuowanej w malowniczym sercu Rudy Śląskiej, w prestiżow...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

339 000 PLN (411 zł/m2)

-
-
825 m2
-
15452743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18895640 15452743 Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m² , zlokalizowane na pierwszym piętrze w spokojnej dzielnicy Bykowina w Rudzie Śląskiej. To idealne miejsce dla osób szukających wygody, funkcjonalności i komfortu w codziennym życiu.Mieszk...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

295 000 PLN (6 277 zł/m2)

2
1
47 m2
1950
15764825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25454913 15764825 Mieszkanie 56 m² Ruda Śląska Chebzie ul. Pawła 259 000 złNa sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Pawła, na pierwszym piętrze . Lokalizacja:Świetna, dobrze skomunikowana okolica!tylko 10 ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (3 375 zł/m2)

2
1
56 m2
1985
15885040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716133 15885040 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Szymały. Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, co zapewnia brak sąsiadów nad głową oraz większą prywatność. Lokal wymaga re...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

175 000 PLN (4 605 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15891311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894436 15891311 Na sprzedaż jasne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,22 m², położone na parterze przy ul. Bocianów Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. Lokal posiada duży balkon z widokiem na tereny zielone, co zapewnia codzienny komfort i poczucie...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15876159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532332 15876159 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, w jednej z najlepszych lokalizacji Rudy Śląskiej Kochłowice, ul. Dunikowskiego.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchn...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

350 000 PLN (6 604 zł/m2)

3
1
53 m2
1978
15832957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26802930 15832957 Szukasz mieszkania 3- pokojowego, do własnej aranżacji, w świetnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej (dzielnica Wirek)??Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 59,07 m2 do remontu znajdujące się w Rudzie Śląskiej przy ulicy 1 Maja (Wirek). Mies...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

269 000 PLN (4 559 zł/m2)

3
1
59 m2
1981
15792247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26009969 15792247 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,81 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czereśniowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.. Mieszkanie znajduje się na...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

119 000 PLN (3 400 zł/m2)

2
-
35 m2
1915
15851788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27019973 15851788 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m², położone na pierwszym piętrze kameralnego, zadbanego budynku po termomodernizacji w dzielnicy Bykowina w Ruda Śląska. To komfortowa i funkcjonalna nieruchomość, której drugi poziom s...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

519 000 PLN (5 767 zł/m2)

3
-
90 m2
1970
15893869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27921565 15893869 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPowierzchnia: 72,66 m² Liczba pokoi: 4 Piętro: 10 10 Balkon: takOgrzewanie: miejskie (z podzielnikami) Winda: tak Piwnica: około 2,5m2Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo ciepłe mieszkanie 4-pokojowe poł...

Ruda Śląska (Bykowina) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

410 000 PLN (5 694 zł/m2)

4
-
72 m2
1980