• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ruda Śląska

Znalezionych ofert: 67

15886018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746323 15886018 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,59 m², zlokalizowane na parterze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, przy ul. Dunikowskiego w Rudzie Śląskiej dzielnica Kochłowice. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w m...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

225 000 PLN (5 357 zł/m2)

2
1
42 m2
1978
15844145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26821632 15844145 **2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 Maja świetna lokalizacja**Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 Maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób szukających mieszkania do włas...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
1
48 m2
1979
15890419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877138 15890419 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,67 m w zabytkowej kamienicy z 1900 roku. Lokal położony na 2. piętrze (ostatnim) w ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

99 900 PLN (2 854 zł/m2)

2
1
35 m2
1920
15872305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490009 15872305 Do sprzedaży duże, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70,78m2 w Rudzie Śląskiej przy ulicy Edmunda Kokota. Do mieszkania przynależy garaż, duży ogródek, komórka oraz duża piwnica. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. Mieszkanie zlokalizowane ...

Ruda Śląska (Bielszowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

369 000 PLN (5 213 zł/m2)

3
1
70.78 m2
-
15876154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532125 15876154 Na sprzedaż działka o powierzchni 2670 m², zlokalizowana w Rudzie Śląskiej przy ul. Porębskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz ciągu pieszorowerowego o stałym ruchu użytkowników.Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowani...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

453 900 PLN (170 zł/m2)

-
-
2670 m2
-
15867839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27352762 15867839 Świetna okazja! Przestronne 2 pokoje 61 m² Ruda Śląska, dzielnica Godula, ul. M. KolbegoMieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy.Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Najważniejsze atuty nieruchomości: og...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (3 150 zł/m2)

2
1
60 m2
1915
15819725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633118 15819725 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicyRuda Śląska, ul: Sasanek.Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,81 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku przy ul. Sasanek w Rudzie Śląski...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

275 000 PLN (7 432 zł/m2)

2
1
37 m2
1976
15810858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26419820 15810858 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie, położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Fitelberga 12C.Lokal o powierzchni 42,9 m², usytuowany na 3. piętrze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka z wc. Do dy...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

295 000 PLN (7 024 zł/m2)

2
1
42 m2
1977
15796991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26134702 15796991 Wyjątkowa okazja! Przytulne i ciche mieszkanie w świetnej lokalizacji Ruda Śląska, ul. 1 Maja (Czarny Las)Na sprzedaż funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 48,3 m², położone na 2. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku. Lokal posiada miej...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

264 000 PLN (5 500 zł/m2)

2
1
48 m2
1975
15888840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830399 15888840 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDwupokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Chorzowskiej 12 o pow. 52,6 m2 z dużą piwnicą o pow. 15,2 m2. Pełna własność z wpisem do księgi wieczystej. Mieszkanie składa się z dużego salonu, sypialni, łazie...

Ruda Śląska (Nowy bytom) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

299 000 PLN (5 642 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15821866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633168 15821866 Na sprzedaż mieszkanie 61,42m2 z balkonem, w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek.Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,42m2, po remoncie - gotowe do wprowadzenia i zamieszkania.Mieszkanie po remoncie, wymieniona została elektryka ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

379 000 PLN (6 213 zł/m2)

3
1
61 m2
1975
15888728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27821480 15888728 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIO MIESZKANIUNa sprzedaż słoneczna, cicha i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m², zlokalizowana na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Wolności w Rudzie Śląskiej (dzielnica Ruda 1).Mieszkanie jest jasne, za...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

149 900 PLN (5 354 zł/m2)

1
-
28 m2
-