• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ruda

Znalezionych ofert: 116

15777714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25736493 15777714 Marzysz o miejscu, gdzie dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy widokiem zachodu słońca odbijającego się w tafli wody?W zielonej, spokojnej części Janowa Lubelskiego - Ruda - czeka przestrzeń, w której codzienność zwalnia.Na sprzedaż oferuję malo...

Ruda (Lubelskie, gm. Janów Lubelski)

988 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
8200 m2
-
15867278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27343456 15867278 2 POKOJE PO REMONCIE 30,3 m WINDA PIWNICA REZERWACJA!!!Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności i świetnej lokalizacji ,idealne na start lub jako gotowiec inwestycyjny. Biu...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (6 300 zł/m2)

2
1
30 m2
1975
15790258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25962702 15790258 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ul. Karskiego , Ruda Śląska (Bykowina, Niebieskie Dachy)Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina, popularne osiedle Niebieskie Dachy. Lokal znajduje się na 3. piętrze niskiego, cztero...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

335 000 PLN (5 154 zł/m2)

3
1
65 m2
1980
15848832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26948749 15848832 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m², znajdujące się na 2. piętrze. Jest to jedyne lokum na piętrze, co gwarantuje ciszę i prywatność. Zlokalizowane w kameralnym budynku z zaledwie pięcioma mieszkaniami, co dodatkowo podkreśla jego wyjątkowy ch...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

130 000 PLN (2 031 zł/m2)

3
1
64 m2
1885
15440909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18617827 15440909 Jeżeli marzysz o mieszkaniu w centrum, z łatwym dostępem do wszystkich udogodnień miejskich, a jednocześnie cenisz sobie unikalne widoki i dużą przestrzeń życiową, ta nieruchomość będzie idealnym wyborem. Zapraszamy do kontaktu, by umówić się na poka...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

320 000 PLN (3 478 zł/m2)

4
1
92 m2
1920
15630796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22858562 15630796 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m² znajdujące się w zabytkowej kamienicy przy Placu Grunwaldzkim w Nowej Rudzie nad Galerią Mozaika, niedaleko Domu Tkaczy.Mieszkanie składa się z:1) Salonu z kuchnią i dużym oknem2) Przestronnego pokoju ...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

160 000 PLN (4 103 zł/m2)

2
1
39 m2
1800
14925789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 4850867 14925789 Sprzedam budynek użytkowy w centrum miasta o powierzchni 415 mkw. Sprzedam budynek użytkowy znajdujący się około 200 m od Rynku w Nowej Rudzie. Budynek składa się z hali produkcyjnej oraz pomieszczenia biurowego o powierzchni 415 mkw, pomieszczeń pi...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

350 000 PLN

11
-
415 m2
-
15885042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716135 15885042 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,1 m², zlokalizowane na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku przy ul. Łukowej w Rudzie Śląskiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, co daje szerokie możliwości aranżacyjne zarówno dla ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

190 000 PLN (5 278 zł/m2)

2
-
36 m2
1980
15831505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26697318 15831505 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni ponad 90 m2, które doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej.Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 60...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

359 100 PLN (3 990 zł/m2)

4
1
90 m2
1900
15621594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22629550 15621594 2-pokojowe mieszkanie w Rudzie ŚląskiejNa sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,04 m² (50 m² mierzone po podłodze), położone na 2 piętrze zabytkowej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej urokliwych...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

229 000 PLN (5 725 zł/m2)

3
1
40 m2
1910
15724986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24666372 15724986 Na sprzedaż wyjątkowe, wysokiej klasy mieszkanie za cenę 239 000 zł, usytuowane w Rudzie Śląskiej, przy ulicy Kędzierzyńskiej. Przedstawiamy Państwu mieszkanie wykonane z dbałością o każdy detal, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

239 000 PLN (6 289 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15676810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23779920 15676810 Wyjątkowa oferta! Dwa mieszkania w cenie jednego Ruda Śląska, ul. PawłaNa sprzedaż dwa niezależne mieszkania w jednej księdze wieczystej, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Pawła 11, od strony Goduli. Całość to aż 147 m² powierzchni użytkowej,...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

360 000 PLN (2 449 zł/m2)

5
2
147 m2
1910