• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ruda

Znalezionych ofert: 116

15304980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15300312 15304980 Działka budowlana w najbardziej pożądanej części Rudy Śląskiej w dzielnicy Halemba, przy ul. Piwnej. Przedstawiam Państwu unikatową okazję do nabycia wyjątkowej działki o powierzchni 825 mkw, usytuowanej w malowniczym sercu Rudy Śląskiej, w prestiżow...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

339 000 PLN (411 zł/m2)

-
-
825 m2
-
15452743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18895640 15452743 Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m² , zlokalizowane na pierwszym piętrze w spokojnej dzielnicy Bykowina w Rudzie Śląskiej. To idealne miejsce dla osób szukających wygody, funkcjonalności i komfortu w codziennym życiu.Mieszk...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

295 000 PLN (6 277 zł/m2)

2
1
47 m2
1950
14518250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 137968 14518250 Większa z 2 działek o powierzchni 7393 m2w kształcie zbliżonym do trapezu. Działka rolna z dużym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Ruda położonej ok. 1,5 km od Złotokłosu.Teren płaski, suchy, porośnięty młodymi brzozami, sosną oraz dębem.Doja...

Ruda (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

600 000 PLN (81 zł/m2)

-
-
7393 m2
-
15764825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25454913 15764825 Mieszkanie 56 m² Ruda Śląska Chebzie ul. Pawła 259 000 złNa sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Pawła, na pierwszym piętrze . Lokalizacja:Świetna, dobrze skomunikowana okolica!tylko 10 ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (3 375 zł/m2)

2
1
56 m2
1985
14518205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 137966 14518205 Mniejsza z 2 działek o powierzchni 3133 m2 w kształcie trójkąta. Działka rolna z dużym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Ruda położonej ok. 1,5 km od Złotokłosu.Teren płaski, suchy, porośnięty młodymi brzozami, sosną oraz dębem.Dojazd drogą as...

Ruda (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

260 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
3138 m2
-
15885040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716133 15885040 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Szymały. Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, co zapewnia brak sąsiadów nad głową oraz większą prywatność. Lokal wymaga re...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

175 000 PLN (4 605 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15891311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894436 15891311 Na sprzedaż jasne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,22 m², położone na parterze przy ul. Bocianów Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. Lokal posiada duży balkon z widokiem na tereny zielone, co zapewnia codzienny komfort i poczucie...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15876159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532332 15876159 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, w jednej z najlepszych lokalizacji Rudy Śląskiej Kochłowice, ul. Dunikowskiego.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchn...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

350 000 PLN (6 604 zł/m2)

3
1
53 m2
1978
15832957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26802930 15832957 Szukasz mieszkania 3- pokojowego, do własnej aranżacji, w świetnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej (dzielnica Wirek)??Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 59,07 m2 do remontu znajdujące się w Rudzie Śląskiej przy ulicy 1 Maja (Wirek). Mies...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

269 000 PLN (4 559 zł/m2)

3
1
59 m2
1981
15463509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w stanie surowym zamkniętym 19132632 15463509 Oferujemy na sprzedaż przestronny, parterowy dom z 2023 roku o pow. użytkowej 245,49 mkw w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej miejscowości Ruda, zaledwie kilka kilometrów od Sieradza. To doskonała okazja dla osób, które marzą o własnym...

Ruda (Łódzkie, gm. Sieradz)

649 360 PLN (2 319 zł/m2)

4
2
280 m2
2023
15859016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27160896 15859016 Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości. Wirtualny spacer - obejrzyj koniecznie: https:panoramy.galactica.plvirgo4953302BAC1D8A2870D0359388BFBFECEF4C94A447DC8168D6AAB77389BB6A0E88AD65 Sprzedam 3 -pokojowe, dwustronne mieszkanie o powi...

Nowa Ruda (Nowa ruda) (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

390 000 PLN (3 071 zł/m2)

3
-
127 m2
-
15792247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26009969 15792247 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,81 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czereśniowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.. Mieszkanie znajduje się na...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

119 000 PLN (3 400 zł/m2)

2
-
35 m2
1915