• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ruda

Znalezionych ofert: 115

15863795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27256641 15863795 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z balkonem w Rudzie Śląskiej - ta oferta może być dla Ciebie!Co wyróżnia tą ofertę?- balkon o powierzchni 6m2- miejsce parkingowe za szlabanem - tylko dla mieszkańców- funkcjonalny układ pomieszczeń- pomieszczen...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

450 000 PLN (8 491 zł/m2)

3
1
53 m2
1972
15886225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27750483 15886225 Dom z potencjałem i widokiem na Twoją nową codzienność – ul. Demokratów, Nowa Ruda​Czy wyobrażasz sobie poranek, w którym kawa smakuje lepiej, bo pijesz ją w ciszy własnego ogrodu, patrząc na panoramę Nowej Rudy? Ta oferta przy ul. Demokratów 16 to n...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

459 000 PLN (2 550 zł/m2)

4
2
180 m2
1927
15851792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27019977 15851792 Na sprzedaż 10 domów jednorodzinnych w kameralnej inwestycji, zlokalizowanych na działkach o powierzchni 550 m². To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do życia, z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.Domy o...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

700 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
-
100 m2
2026
15815175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26596768 15815175 DZIAŁKA KOMERCYJNA PRZY DK 10 RUDA k. Wyrzyska IDEALNA POD HANDEL I LOGISTYKĘ Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w miejscowości Ruda obok Wyrzyska (powiat pilski, województwo wielkopolskie), w strategicznej lokalizacji be...

Ruda (Ruda) (Wielkopolskie, gm. Wyrzysk)

899 460 PLN

-
-
9468 m2
-
15112120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10078117 15112120 Ruda koło Grudziądza Biuro Nieruchomości BANAŚ posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3268 m2 , położoną w miejscowości Ruda , gmina Grudziądz.. Działka z możliwością zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Zo...

Ruda (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

196 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
3268 m2
-
13990298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16149 13990298 Do sprzedania lokal użytkowy położony w Nowej Rudzie - Słupcu. Lokal o powierzchni 68m2, składa się z sali głównej, zaplecza kuchennego, sanitariatów - położony na pierwszym piętrze. Na drugim poziomie lokal o takiej samej powierzchni do wykończenia....

Nowa Ruda (Słupiec) (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

250 000 PLN (3 676 zł/m2)

11
-
68 m2
-
14563588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16154 14563588 NOWA CENA - ZAPRASZAMY!!!Do sprzedania dwa lokale mieszkalne położone obok siebie w kamienicy na Rynku w Nowej Rudzie. Każdy lokal o powierzchni 38m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Na podłogach płytki i panele. Okna PCVŁazi...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

150 000 PLN (3 947 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15508963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w Górach Sowich - widokowa, uzbrojona. 20115958 15508963 Działka w Górach Sowich - widokowa, uzbrojona, ogrodzona 2487 m² Włodowice - Nowa RudaOferta tylko w naszym biurzeOpis nieruchomości Prezentuję Państwu wyjątkową działkę o powierzchni ok. 2487 m², położoną w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej, we Włodo...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

275 000 PLN

-
-
2487 m2
-
15870728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27438480 15870728 Działka budowlana 611 m2Ruda k. RadzyminaMPZPBez prowizjiSzukasz miejsca pod wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Warszawy?Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 611 m² w miejscowości Ruda (gmina R...

Ruda (Mazowieckie, gm. Radzymin)

183 300 PLN

-
-
611 m2
-
15829616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633381 15829616 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska, Wirek, ul. 1 MajaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1. piętrze kamienicy w dzielnicy Wirek w Rudzie Śląskiej, przy ul. 1 Maja 256.Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi oraz mie...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

149 000 PLN (2 811 zł/m2)

2
-
53 m2
1920
15203231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12506413 15203231 Polecam, na sprzedaż nowy dom zlokalizowany w Rudzie Wolińskiej gmina Wodynie w pow. siedleckim. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowego, funkcjonalnego, dobrze zaprojektowanego domu w stanie deweloperskim zamkniętym, zlokalizowanego na pięknej...

Ruda Wolińska (Mazowieckie, gm. Wodynie)

690 000 PLN (5 565 zł/m2)

5
1
124 m2
2023
15869321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27406454 15869321 Kontakt telefoniczny: 510180181Komfortowe mieszkanie 42+8mkww spokojnej dzielnicy Nowej RudyDrogosław ul. Dworska 2dodatkowokomórka,ogródek,strychpiwnicaMieszkanie po kapitalnym remoncie;tynki,instalacje elektryczna,co,wodne i kanalizacyjne podłogi o...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

229 000 PLN (5 452 zł/m2)

2
-
42 m2
1930