• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ruda

Znalezionych ofert: 116

15851788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27019973 15851788 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m², położone na pierwszym piętrze kameralnego, zadbanego budynku po termomodernizacji w dzielnicy Bykowina w Ruda Śląska. To komfortowa i funkcjonalna nieruchomość, której drugi poziom s...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

519 000 PLN (5 767 zł/m2)

3
-
90 m2
1970
15893869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27921565 15893869 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPowierzchnia: 72,66 m² Liczba pokoi: 4 Piętro: 10 10 Balkon: takOgrzewanie: miejskie (z podzielnikami) Winda: tak Piwnica: około 2,5m2Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo ciepłe mieszkanie 4-pokojowe poł...

Ruda Śląska (Bykowina) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

410 000 PLN (5 694 zł/m2)

4
-
72 m2
1980
15829596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633366 15829596 Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina BojanówSzukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie rezygnować z wygody codziennego życia? Ten dom jest właśnie dla Ciebie.W m...

Ruda (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

570 000 PLN (7 703 zł/m2)

1
1
74 m2
2003
15886018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746323 15886018 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,59 m², zlokalizowane na parterze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, przy ul. Dunikowskiego w Rudzie Śląskiej dzielnica Kochłowice. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w m...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

225 000 PLN (5 357 zł/m2)

2
1
42 m2
1978
15399860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17675311 15399860 Na sprzedaż działka o pow. 1579 m2, w miejscowości Ruda Strawczyńska w gminie Strawczyn. Działka przy drodze asfaltowej, w pierwszej linii zabudowy . Zielona okolica, w pobliżu zabudowa jednorodzinna. Działka porośnięta drzewami, krzewami. Wymia...

Ruda Strawczyńska (Świętokrzyskie, gm. Strawczyn)

100 000 PLN

-
-
1579 m2
-
15844145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26821632 15844145 **2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 Maja świetna lokalizacja**Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 Maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób szukających mieszkania do włas...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
1
48 m2
1979
15877314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27565771 15877314 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzedmiotem sprzedaży w ramach konkursu organizowanego przez syndyka jest prawo własności udziału w udziału w wysokości jedna druga w prawie własności do lokalu niemieszkalnego nr UŻ, położonego w mieście ...

Nowa Ruda (Drogosław) (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

25 000 PLN (532 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15890419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877138 15890419 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,67 m w zabytkowej kamienicy z 1900 roku. Lokal położony na 2. piętrze (ostatnim) w ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

99 900 PLN (2 854 zł/m2)

2
1
35 m2
1920
15872305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490009 15872305 Do sprzedaży duże, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70,78m2 w Rudzie Śląskiej przy ulicy Edmunda Kokota. Do mieszkania przynależy garaż, duży ogródek, komórka oraz duża piwnica. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. Mieszkanie zlokalizowane ...

Ruda Śląska (Bielszowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

369 000 PLN (5 213 zł/m2)

3
1
70.78 m2
-
15607704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22368837 15607704 Działka budowlana 1300m .Miejscowość Ruda Gmina Radzymin.Działka objęta MPZP oznaczona terenem o przeznaczeniu :- MN 06 Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Kształt trapez o wymiarach : szerokość ok 29m długość ok 52m ( dłuższy bok ), ok 44m...

Ruda (Mazowieckie, gm. Radzymin)

260 000 PLN

-
-
1300 m2
-
15876154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532125 15876154 Na sprzedaż działka o powierzchni 2670 m², zlokalizowana w Rudzie Śląskiej przy ul. Porębskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz ciągu pieszorowerowego o stałym ruchu użytkowników.Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowani...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

453 900 PLN (170 zł/m2)

-
-
2670 m2
-
15867839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27352762 15867839 Świetna okazja! Przestronne 2 pokoje 61 m² Ruda Śląska, dzielnica Godula, ul. M. KolbegoMieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy.Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Najważniejsze atuty nieruchomości: og...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (3 150 zł/m2)

2
1
60 m2
1915