• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ruda

Znalezionych ofert: 116

15579428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21745788 15579428 Dom został wybudowany z najwyższej jakości materiałów, z myślą o komforcie i trwałości. Dom idealny dla rodziny 4-5 osobowej, w którym każdy znajdzie kącik dla siebie. Po wejściu do domu znajdujemy się w dużym holu z którego prowadzą wejścia do przes...

Ruda (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 999 000 PLN (8 691 zł/m2)

6
3
230 m2
1994
15711861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24409435 15711861 Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskich zaawansowanym, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy miejscowości Ruda Wielka w gminie Wierzbica – tylko kilka minut od Radomia!Parametry nieruchomości:Projekt: Dom w Rododendronach 8 (biur...

Ruda Wielka (Mazowieckie, gm. Wierzbica)

799 000 PLN (3 682 zł/m2)

6
2
217 m2
2009
15643083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23127025 15643083 Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Rudzie Śląskiej, dzielnica Nowy Bytom. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadbanego budynku z odnowioną klatką schodową. Idealna inwestycja - obecnie wynajmowany na 12 miesięcy - generuje atrakcyjną stopę zw...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

159 000 PLN (8 833 zł/m2)

1
-
18 m2
-
15506350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20076156 15506350 Atrakcyjna działka budowlana z niepowtarzalnym widokiem na Kotlinę Kłodzką Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Bożków, położonej w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, gmina Nowa Ruda. Działka...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

560 000 PLN

-
-
4359 m2
-
15557706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21200934 15557706 Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki o powierzchni 2000 m2, numer ewidencyjny 3112, położonej przy ul. Głównej, w miejscowości Ruda, gmina Radzymin, powiat wołomiński.Dojazd drogą asfaltowąutwardzoną. W dr...

Ruda (Mazowieckie, gm. Radzymin)

200 552 PLN

-
-
946 m2
-
15557689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21200631 15557689 Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki o powierzchni 3600 m2, numer ewidencyjny 319, położonej przy ul. Głównej, w miejscowości Ruda, gmina Radzymin, powiat wołomiński.Dojazd drogą asfaltowąutwardzoną. W dro...

Ruda (Mazowieckie, gm. Radzymin)

200 552 PLN

-
-
946 m2
-
15557701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21200931 15557701 Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki o powierzchni 1000 m2, numer ewidencyjny 3114, położonej przy ul. Głównej, w miejscowości Ruda, gmina Radzymin, powiat wołomiński.Dojazd drogą asfaltowąutwardzoną. W dr...

Ruda (Mazowieckie, gm. Radzymin)

200 552 PLN

-
-
946 m2
-
15724638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 141 m w RUDZIE STRAWCZYŃSKIEJ 22 KM OD KIELC 24660679 15724638 Dom jednorodzinny na sprzedaż - Ruda Strawczyńska, gmina StrawczynNa sprzedaż oferujemy nowoczesny, parterowy dom o powierzchni 140,79 m², zlokalizowany w malowniczej miejscowości Ruda Strawczyńska (gmina Strawczyn, powiat kielecki, woj. świętokrzysk...

Ruda Strawczyńska (Świętokrzyskie, gm. Strawczyn)

495 000 PLN (3 536 zł/m2)

4
2
140 m2
2018
15733487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24803346 15733487 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 11 604 m², położoną w miejscowości Ruda. Działka ma kształt prostokątny i szerokość ok. 17 m. Jest częściowo ogrodzona oraz posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej.Na terenie nieruchomości...

Ruda (Mazowieckie, gm. Radzymin)

550 000 PLN

-
-
11604 m2
-
15661631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23488635 15661631 Oferta biura nieruchomości - tylko u nas!Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji.Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2 położoną w miejscowości Ruda (przy granicy z Rejentówką) koło Radzymina w re...

Ruda (Mazowieckie, gm. Radzymin)

358 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15640917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23070958 15640917 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1084 m², położona na skraju lasu – idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój oraz bliskość natury. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zieleni, z dojazdem drogą utwardzoną.Media: dostęp do sieci...

Ruda (Mazowieckie, gm. Radzymin)

345 000 PLN

-
-
1084 m2
-
15715594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala magazynowo-produkcyjna 4 799 m² Ruda Śląska, inwestycja z najemcą 24495057 15715594 Hala magazynowo-produkcyjna 4 799 m² – Ruda Śląska – inwestycja z najemcą Gotowy produkt inwestycyjny w sercu Śląska! Oferujemy halę magazynowo-produkcyjną o pow. 4 799 m² na działce 2,07 ha, w przemysłowej części Rudy Śląskiej, ul. Kopalni...

Ruda Śląska (Orzegów), ul. Kopalnia Karol

5 570 000 PLN (1 161 zł/m2)

-
-
4799 m2
-