• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 112

15779813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25789672 15779813 Genialne, bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem!Na sprzedaż M3 o powierzchni 52,6 m² z ogromnym potencjałem aranżacyjnym oraz przepięknym widokiem na panoramę Rybnika i okolic.Mieszkanie posiada dwa duże pokoje, a dzięki doskona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

250 000 PLN (4 808 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15399316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17662490 15399316 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(37,73 m2) w cichej i spokojnej okolicy!Mieszkanie znajduje się przy ulicy Morcinka, zaledwie 10 minut autem od Centrum Rybnika!Lokal jest po odświeżeniu ścian, dzięki czemu jest gotowe do zamieszkania od zaraz!Układ ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

215 000 PLN (5 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15884420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701818 15884420 WYREMONTOWANE 2 POKOJE DUŻY BALKON PARTER Z WINDĄ DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMINa sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m², zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Rybnika przy ul. Poligonowej. Lokal zna...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

289 000 PLN (6 021 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15882235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27658592 15882235 Działka leśna 39 830 m² - duży teren inwestycyjny, RybnikAtrakcyjna propozycja dla inwestora poszukującego dużego, zwartego terenu o charakterze leśnym w rozwijającym się rejonie Rybnika. Nieruchomość o łącznej powierzchni 39 830 m² składa się z trze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

999 000 PLN (25 zł/m2)

-
-
39830 m2
-
15805850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26318342 15805850 Okazja! Tanie 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Rybniku!Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,42 m², zlokalizowane w Rybniku przy ul. Zamenhofa. Lokal wyróżnia się dużą przestrzenią, funkcjonalnym układem i bardzo niskimi ko...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

117 000 PLN (2 250 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15802494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26267507 15802494 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,05 m², gotowa do zamieszkania, zlokalizowana w świetnej części Rybnika przy ul. Dąbrówki. Lokal idealnie sprawdzi się dla osób starszych, młodych na pierwsze mieszkanie oraz jako inwestycja pod wynajem.Mieszkani...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

190 000 PLN (6 552 zł/m2)

1
1
29 m2
1981
15839576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26755885 15839576 Przepiękna płaska parcela w kształcie prostokąta w genialnej lokalizacji!Na sprzedaż atrakcyjna parcela położona w drugiej linii zabudowy przy ul. Wodzisławskiej w Rybniku. To doskonała propozycja dla osób poszukujących dobrze skomunikowanej lokaliza...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

150 000 PLN (188 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15812294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26473556 15812294 Dom do własnej aranżacji na dużej działce - las tuż obok!Na sprzedaż dom do własnej aranżacji położony w Rybniku przy ul. Buhla (Zebrzydowice), w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - blisko lasu, w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie z bardzo szybkim ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

320 000 PLN (4 000 zł/m2)

4
-
80 m2
1940
15758230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25315198 15758230 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m² przy ul. Dąbrówki! Lokal usytuowany jest na 10. piętrze (najwyższym zamieszkałym), nad którym znajduje się jedynie ogrzewany strych gwarancja ciszy i spokoju bez sąsiadów nad głową.Układ i atut...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

310 000 PLN (6 200 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15701065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24210795 15701065 Połączenie wygody, przestrzeni z naturą wokoło!Przestronne M4 z balkonem tuż przy lesie ul. JastrzębskaLokal mieści się przy ulicy Jastrzębskiej i stanowi świetną propozycję dla osób szukających większej przestrzeni i spokojnej okolicy.Na sprzedaż k...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

337 777 PLN (3 753 zł/m2)

3
1
90 m2
1920
15471586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19312326 15471586 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(37,88 m2) na parterze przy ulicy Morcinka!Mieszkanie jest zadbane i gotowe do wejścia po delikatnym odświeżeniu!Usytuowanie na wygodnym parterze jest niewątpliwie ogromną zaletą tej nieruchomości, dzięki temu jest św...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

190 000 PLN (5 135 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15862414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27226381 15862414 Przestronna działka z częścią budowlaną i dużym terenem zielonym w spokojnej części Rybnika!Na sprzedaż płaska działka o powierzchni 4717 m², położona przy ul. Jaśminowej w rybnickiej dzielnicy Ligota.To wyjątkowa propozycja dla osób szukających miej...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

389 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
4717 m2
-