• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 113

15862414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27226381 15862414 Przestronna działka z częścią budowlaną i dużym terenem zielonym w spokojnej części Rybnika!Na sprzedaż płaska działka o powierzchni 4717 m², położona przy ul. Jaśminowej w rybnickiej dzielnicy Ligota.To wyjątkowa propozycja dla osób szukających miej...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

389 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
4717 m2
-
15841971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26803017 15841971 Przestronna działka w kształcie trapezu w spokojnej, kameralnej lokalizacji!Na sprzedaż atrakcyjna parcela o powierzchni 700 m² położona przy Ulicy Gospodarczej w Rybniku.Nieruchomość usytuowana jest wśród zabudowy jednorodzinnej, na uboczu - z dala ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

117 000 PLN (167 zł/m2)

-
-
700 m2
-
15701064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24210794 15701064 Idealny dom dla dużej rodziny atrakcyjna lokalizacja blisko centrum Rybnika!Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom z garażem, położony przy ul. Karłowicza, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Rybnika Północ. To wyjątkowa oferta dla rodzi...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

599 000 PLN (4 372 zł/m2)

6
2
137 m2
1996
15889482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27851705 15889482 Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 48,6 m², położone na parterze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty w spokojnej dzielnicy Rybnik – Kłokocin.Najważniejsze informacje:- 2 niezależne pokoje- osobna, jasna kuchnia...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

289 000 PLN (5 947 zł/m2)

2
-
48.6 m2
1979
15869111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27401307 15869111 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe świetna lokalizacja!Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 2. (ostatnim) piętrze w ocieplonym, kameralnym bloku. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wyna...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

279 990 PLN (6 087 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15867155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27336933 15867155 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ponad 45 m², położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku po termomodernizacji.Układ:- dwa niezależne, ustawne pokoje - duża, jasna kuchnia z oknem - spiżarka z możliwością wyburzeni...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

220 000 PLN (4 889 zł/m2)

2
1
45 m2
1960
15860189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27181382 15860189 Przedmiotem oferty jest nieruchomość komercyjna o szerokim potencjale inwestycyjnym. Budynek zlokalizowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Rybnika, z szybkim dostępem do centrum miasta oraz autostrady A1. Dzięki doskonałej ekspozycji, wysoki...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

3 950 000 PLN (1 980 zł/m2)

1
-
1995 m2
2014
15860413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27182497 15860413 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 1742 m², zabudowana funkcjonalnym budynkiem biurowo-usługowym o powierzchni 276,5 m². Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla firm ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

549 900 PLN

-
-
1742 m2
-
15724610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24660638 15724610 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Oferujemy budynek o powierzchni całkowitej 276,5 m², posadowiony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1742 m². To funkcjonalny pawilon murowany o przeznaczeniu biurowym, handlowym lub usługowym.Opis ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

549 900 PLN (1 992 zł/m2)

12
-
276 m2
1970
15866111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27311885 15866111 Budynek w centrum Rybnika l!!! Prezentujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w wyjątkowej lokalizacji miasta. W jej skład wchodzą dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami . Piętro to mieszkanie o powierzchni 60 m 2 ( w kt&oacute...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

500 000 PLN (4 545 zł/m2)

5
-
110 m2
1960
15703366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24249235 15703366 Doskonale zlokalizowana działka, przyległa do ronda.  Położona w Rybniku przy ul. Chwałowickiej, łaczącej Centrum Rybnika i dzielnice Meksyk i Chwałowice. Powierzchnia ok. 7300m2.  Działka przyległa do ronda.  Powierzchnia terenu -  ok. 7300 m2  Ro...

Rybnik (Meksyk) (Śląskie, gm. Rybnik)

2 900 000 PLN (397 zł/m2)

-
-
7300 m2
-
12785617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 85634 12785617 Do sprzedaży działka o powierzchni 1,3 ha położona w Rybniku. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą i bliźniacza. Posiada wszystkie media (prąd, gaz, woda, kanalizacja, telefon) i położ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 320 000 PLN

-
-
11000 m2
-