• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 163

15883622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675340 15883622 Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,69 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, przy ul. Wojciecha Korfantego w Słupsku.UKŁAD MIESZKANIAMieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o k...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

647 745 PLN (10 500 zł/m2)

3
1
61.69 m2
2018
15890150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873343 15890150 Na sprzedaż mieszkanie w sercu Słupska - ul. Podgórna 52,50 m² Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej lokalizacji i z potencjałem aranżacyjnym? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż 2-pokojowe miesz...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

259 000 PLN (4 981 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15886370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27755937 15886370 NA SPRZEDAŻ Klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem ul. Klonowa, Słupsk Na sprzedaż wyjątkowy, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 97,14 m², położony w prestiżowej i spokojnej części Słupska - ...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

869 000 PLN (8 959 zł/m2)

4
-
97 m2
-
13889061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2195705 13889061 WYJĄTKOWA OFERTA - TURBINY WODNE WRAZ Z ZABUDOWANIAMI I GRUNTEM W CENTRUM SŁUPSKA !!! Bardzo atrakcyjna nieruchomość gruntowa w postaci Wyspy Młyńskiej wraz z zabudowaniami takimi jak młyn, magazyny, budynki handlowo usługowe. Olbrzymia powierzchnia...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

12 300 000 PLN (698 zł/m2)

-
-
17628 m2
-
15856763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27106012 15856763 Trzy pokoje na Zatorzu - do własnej aranżacja w świetnej cenie! Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie oferuje przestrzeń dla całej rodziny? Chcesz urządzić wnętrze dokładnie tak, jak sobie wym...

Słupsk (Zatorze) (Pomorskie, gm. Słupsk)

269 000 PLN (6 114 zł/m2)

3
-
44 m2
1966
15879126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27608270 15879126 Proponujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni całkowitej 65,47 m2 przy ulicy Lelewela w Słupsku! Lokal mieszkalny znajduje się w doskonałej lokalizacji - blisko wszystkich niezbędnych punktów usł...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

320 000 PLN (6 275 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15887708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27791645 15887708 NA SPRZEDAŻ 4 -pokojowy dom z ogrodem, tarasem, balkonem, garażem i piwnicą Świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany 4 -pokojowy dom o powierzchni 102,75 m², usytuowany na działce o powierzchni 286 m². To i...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 049 000 PLN (10 284 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15871047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27452700 15871047 Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 82,67 m2 w kamienicy w ścisłym centrum Słupska przy ulicy Anny Łajming. Lokal zadbany, przestronny o powierzchni 82,67 m2. Skła...

Słupsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Słupsk)

249 900 PLN (3 048 zł/m2)

2
-
82 m2
1907
15827606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26592833 15827606 WYJĄTKOWE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W NOWOCZESNYM STYLU OSIEDLE ZAMKNIĘTE TOP LOKALIZACJA Biuro Nieruchomości Delta w Słupsku oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie , położone w nowoczesnym budynku z 2017 roku , na t...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

650 000 PLN (6 633 zł/m2)

5
-
98 m2
2017
15741978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji! 24982401 15741978 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atrakcyjne mieszkanie w dobrej lokalizacji, klatka schodowa świeżo po remoncie generalnym:ATUTYBardzo dobra lokalizacja.Zadbane i ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

285 000 PLN (6 786 zł/m2)

2
-
42 m2
1950
15667722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23608941 15667722 Sprzedaję Mieszkanie w nowym budownictwie w urokliwej części Słupska gdzie niewątpliwym walorem lokalizacji jest bliskość do przepływającej rzeki Słupia i Parku ze Stawkiem Łabędzim. Wokół lokalizacji liczne punkty usługowo-handlowe. Komunikacja podm...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

400 000 PLN (8 511 zł/m2)

2
1
47 m2
2013
15807675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26376651 15807675 WYJĄTKOWY, SOLIDNY DOM Z 2004 ROKU PRESTIŻOWE OS. SŁOWIŃSKIE 293,44 m² POW. UŻYTKOWEJ PODPIWNICZONY GARAŻ KOMINEK PODŁOGÓWKA DRZWI HS PODDASZE UŻYTKOWE MOŻLIWOŚĆ 2 MIESZKAŃ Na sprzedaż ko...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

965 000 PLN (3 294 zł/m2)

5
-
293 m2
2004