• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Siedlce

Znalezionych ofert: 95

15894839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949679 15894839 Na sprzedaż mieszkanie 60 m² w Siedlcach, ul. Niepodległości Szukasz komfortowego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? To może być idealne miejsce dla Ciebie! Lokalizacja: Siedlce, ul. Niepodległości Cicha i spokojna okolica Przystanek autobuso...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

529 000 PLN (8 817 zł/m2)

3
1
60 m2
1994
15827052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633299 15827052 Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Żeglarskiej w sąsiedztwie siedleckiego Zalewu! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze bloku mieszkalnego, pobudowanego w połowie lat dziewięćdziesiątych. Budynek jest...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

450 000 PLN (7 627 zł/m2)

3
1
59 m2
1996
15871685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27474027 15871685 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, znajdujące się na 3 piętrze, zlokalizowane w jednej z najlepszych części Siedlec.To idealna propozycja dla osób, które szukają standardu premium i chcą wprowadzić się do gotowego wnętrz...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

509 000 PLN (9 980 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15892442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898771 15892442 Wyjątkowy, luksusowy apartament 96,19 m² w Siedlcach! Standard Premium!Na sprzedaż przestronny, niezwykle funkcjonalny i wykończony z dbałością o każdy detal apartament o powierzchni 96,19 m² znajdujący się w Siedlcach przy ul. Rakowieckiej.Nieruchom...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 246 000 PLN (12 979 zł/m2)

4
1
96 m2
2025
15867841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27352763 15867841 Na sprzedaż nowoczesny środkowy segment gotowy do wprowadzenia, wykończony w wysokim standardzie premium!Szukasz domu, który łączy nowoczesny design, ciszę i zieleń, a jednocześnie jest w mieście?W takim razie ta nieruchomość została stworzony wła...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 696 000 PLN (11 085 zł/m2)

5
2
153 m2
2025
15827196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633307 15827196 Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Kilińskiego w samym centrum miasta! Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze bloku mieszkalnego, pobudowanego w połowie lat siedemdziesiątych. Budynek jest po termomode...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

399 000 PLN (9 068 zł/m2)

2
1
44 m2
1971
15808284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26384177 15808284 Na sprzedaż duży dom w zabudowie bliźniaczej położony w Siedlcach przy ul. Jaśminowej. Przestronny dom, zbudowany w 2000 roku, jest gotowy do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.Nieruchomość znajduje na działce o...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 099 000 PLN (4 132 zł/m2)

7
4
266 m2
2000
15867866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27355102 15867866 Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,07 m², położone w samym centrum Siedlec przy ul. Wiatraczna, na drugim piętrze w zadbanym budynku.Lokalizacja to jeden z największych atutów ścisłe centrum miasta, a jednocześnie zielon...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

559 000 PLN (11 646 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15867767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27351644 15867767 Ekskluzywny dom w zielonej części Siedlec - idealna propozycja dla osób, które szukają ciszy i natury, ale nie chcą rezygnować z komfortu miasta!Przestronny, nowoczesny segment środkowy o pow. użytkowej 118,62m2.Znajduje się na działce o wielkości 28...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 419 000 PLN (12 025 zł/m2)

5
2
118 m2
2025
15849497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26969872 15849497 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,77m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza.Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydziestych ubiegłego wieku i posiada dwa piętra. W 2023 roku został przeprowa...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

218 700 PLN (5 608 zł/m2)

2
1
39 m2
1930
15888608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818443 15888608 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze kamienicy przy ul. Floriańskiej w Siedlcach. Cena nieruchomości wynosi 400 000 PLN. To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych, ponieważ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

400 000 PLN (8 889 zł/m2)

2
1
45 m2
1930
15857576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27125501 15857576 Na sprzedaż wyjątkowy segment skrajny w Siedlcach - komfort i spokój w otoczeniu zieleni! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, funkcjonalnego segmentu skrajnego zlokalizowanego w Siedlcach przy ul. Gajowej na zamkniętym...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 290 000 PLN (9 847 zł/m2)

5
2
131 m2
2023