• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Siedlce

Znalezionych ofert: 95

15849485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26969231 15849485 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,82m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza.Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydziestych ubiegłego wieku i posiada dwa piętra. W 2023 roku został przeprowa...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

186 000 PLN (5 636 zł/m2)

3
1
33 m2
1930
15818461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633079 15818461 Na sprzedaż przestronne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 61,96 m2. Lokal położony jest w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta Siedlce. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku, który przeszedł termomodern...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

525 000 PLN (7 721 zł/m2)

3
1
68 m2
1992
15766581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25505949 15766581 Serdecznie polecam do zakupu mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji.Budynek znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miasta przy ul. Formińskiego w samym centrum.Na powierzchnię mieszkalną 48m...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

458 000 PLN (9 542 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15687488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23965476 15687488 Na sprzedaż duże, słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 74m2.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, 3-piętrowego bloku z pustaka przy ul. Poznańskiej w Siedlcach.Mieszkanie charakteryzuje się idealnym rozkładem. Znajduje się w ni...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

536 000 PLN (7 243 zł/m2)

3
1
74 m2
1995
15519399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 20362734 15519399 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Siedlcach - ul. Starowiejska.Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 99 m², usytuowane na 4. i 5  piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w Siedlcach. Idealna propozycja dla rodzin oraz o...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

629 000 PLN (6 354 zł/m2)

6
2
99 m2
1999
15791157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25984949 15791157 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,38m2.Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy, pobudowanej z cegły w samym centrum miasta Siedlce przy ul. 10 Lutego. Budynek w 2020 roku został odrestaurowany i dzisiaj wyróżnia...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

480 000 PLN (8 276 zł/m2)

3
1
58 m2
1925
15617609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22546736 15617609 Polecam do zakupu nieruchomość usytuowaną na drugim piętrze, poddaszu w kamienicy w ścisłym centrum miasta przy ulicy Jana Kilińskiego. Na powierzchnię mieszkalną składają się : dwa pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój oraz duże poddasze, które...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

290 000 PLN (5 918 zł/m2)

2
1
49 m2
1950
15624146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22692082 15624146 Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w Siedlcach przy ul. Formińskiego Marzysz o własnym kącie, który będziesz mógł urządzić według własnych upodobań? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni, które zaspokoi...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

499 000 PLN (6 931 zł/m2)

4
1
72 m2
1986
15815657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625301 15815657 Jeśli szukasz miejsca, w którym zbudujesz dom dla swojej rodziny i zyskasz przestrzeń, prywatność oraz komfort życia – ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż atrakcyjne  działki budowlane położone zaledwie 7 km od Siedlec...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

240 750 PLN (250 zł/m2)

-
-
963 m2
-
15735483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24855659 15735483 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2 piętrze w bloku z 1984 roku przy ul. Błonie. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość centrum miasta oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

389 000 PLN (8 104 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15884024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27692052 15884024 Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum Siedlec. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Mieszkanie o powierzchni 46,4m2, składa się z 3 niezależnych pokoi (salon + 2 sypialnie), oddzielnej widnej kuchn...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

470 000 PLN (10 217 zł/m2)

3
1
46 m2
1972
15770566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25555318 15770566 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Siedlec! Lokalizacja: Siedlce, centrum miasta Powierzchnia: 44,6 m² Piętro: 4 z 4 Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w doskonałej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełnym komfortem? Ta oferta j...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

379 000 PLN (8 239 zł/m2)

3
1
46 m2
1980