• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Skarżysko-Kamienna

Znalezionych ofert: 58

15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15334768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16100592 15334768 Na sprzedaż działka o pow. 641 m2, zlokalizowana w Skarżysku - Kamiennej, na osiedlu Dolna Kamienna. Działka płaska, częściowo ogrodzona, w kształcie prostokąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 17,5 (szer. od frontu) x 39,5 x 14,5 x 48 [m]. Nie...

Skarżysko-Kamienna (Dolna kamienna) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

285 000 PLN

-
-
641 m2
-
15345793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16397096 15345793 Na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 240 m2 (pow. całkowitej ok. 280 m2), zlokalizowany w Skarżysku - Kamiennej, na osiedlu Zachodnim. Budynek usytuowany na częściowo zagospodarowanej działce o powierzchni 585 m2 W skład domu wchodzą następu...

Skarżysko-Kamienna (Skarżysko zachodnie) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

690 000 PLN (2 464 zł/m2)

7
-
280 m2
1939
15340193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pawilon 16260815 15340193 Na sprzedaż lokal o pow. ok. 108 m 2 zlokalizowany w wolnostojącym pawilonie handlowo-usługowym w Skarżysku Kamiennej, w dzielnicy Place. Budynek o konstrukcji drewnianej, docieplony wełną, otynkowany. Lokal składa się z: sali handlowej, zaplec...

Skarżysko-Kamienna (Place) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

75 000 PLN (694 zł/m2)

11
-
108 m2
2017
15090456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9524743 15090456 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 560 m 2 zabudowana budynkiem biurowo - warsztatowym o pow. 565,62 m 2, magazynem dwukondygnacyjnym o pow. 182 m2 , parterowym budynkiem gospodarczym o pow. 79,5 m2 , warsztatem samochodowym ...

2 200 000 PLN

-
-
894 m2
-
15068089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 8794221 15068089 Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,57 m2, usytuowane na IV piętrze, w budynku zlokalizowanym w nowej inwestycji położonej w centrum Skarżyska - Kamiennej. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkani...

Skarżysko-Kamienna (Milica) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

365 988 PLN (8 511 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
14170079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 104834 14170079 Na sprzedaż kamienica o pow. całkowitej ok. 1456 m2 , pow. użytkowej ok. 1086 m 2 zlokalizowana w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. 1 Maja. Kamienica oddana do użytku w 1937 roku, 4-kondygnacyjna, z pełnym podpiwniczeniem. Na parterze mieszczą się...

Skarżysko-Kamienna (Kamienna) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

2 800 000 PLN (1 923 zł/m2)

12
5
1456 m2
1937
14012492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 102046 14012492 Na sprzedaż działka o pow. 9 700 m2 , zlokalizowana w Skarżysku Kamiennej, w dzielnicy Skarżysko- Książęce. Działka położona w pierwszej linii, dojazd drogą gminną asfaltową. Przybliżone wymiary: 30 (front) x 323 m. Działka płaska, niezagospodarowa...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

460 000 PLN

-
-
9700 m2
-
15090460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 9524744 15090460 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 560 m 2 zabudowana budynkiem biurowo - warsztatowym o pow. 565,62 m 2, magazynem dwukondygnacyjnym o pow. 182 m2 , parterowym budynkiem gospodarczym o pow. 79,5 m2 , warsztatem samochodowym ...

2 200 000 PLN (2 461 zł/m2)

11
-
894 m2
1986
15887470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784223 15887470 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Skarżysko-Kamienna, os. Skałka Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 76 m² , zlokalizowane na parterze jednopiętrowego budynku wielorodzinnego ...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

360 000 PLN (4 737 zł/m2)

3
-
76 m2
1926
15834589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27078500 15834589 Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,74 m2, usytuowane na I piętrze, w budynku zlokalizowanym w nowej inwestycji położonej w centrum Skarżyska - Kamiennej. Mieszkanie jest wykończone pod klucz. W skład mieszkania wchodzą: - salo...

658 143 PLN (10 615 zł/m2)

3
-
62 m2
2024
15663629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23519807 15663629 Na sprzedaż - wyjątkowa willa z duszą w otulinie parku krajobrazowego Skarżysko-Kamienna, dzielnica Bór Prezentujemy klimatyczny, przestronny dom o powierzchni użytkowej 265,94 m² (powierzchnia całkowita 359,26 m² ) położony n...

Skarżysko-Kamienna (Bór) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 650 000 PLN (4 596 zł/m2)

5
3
359 m2
1975