• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Skarżysko-Kamienna

Znalezionych ofert: 58

15612766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22455843 15612766 Na sprzedaż drewniany dom wybudowany w latach 50., o pow. ok. 92 m2, zlokalizowany na działce o pow. 626 m2, w Skarżysku - Kamiennej, na osiedlu Dolna Kamienna Działka płaska, częściowo ogrodzona, w kształcie prostokąta, o wymiarach (w pr...

Skarżysko-Kamienna (Dolna kamienna) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

285 000 PLN (3 098 zł/m2)

5
1
92 m2
1950
15707421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 24322147 15707421 Na sprzedaż apartament o powierzchni 207,76 m2 usytuowany na drugim piętrze 4-piętrowego, nowoczesnego budynku mieszkalno-usługowego usytuowanego przy ul. Spółdzielczej w Skarżysku-Kamiennej. Budynek z windą, przystosowany dla osób niepełno...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 184 000 PLN (5 720 zł/m2)

7
-
207 m2
2019
15707509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24322333 15707509 Na sprzedaż lokal o powierzchni 207,76 m2 usytuowany na drugim piętrze 4-piętrowego, nowoczesnego budynku mieszkalno-usługowego usytuowanego przy ul. Spółdzielczej w Skarżysku-Kamiennej. Budynek z windą, przystosowany dla osób niepełnosprawny...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 184 000 PLN (5 720 zł/m2)

11
-
207 m2
2019
14170067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 104833 14170067 Na sprzedaż kamienica o pow. całkowitej ok. 1420 m2 , pow. użytkowej ok. 840 m 2 zlokalizowana w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. 1 Maja. Kamienica oddana do użytku w 1937 roku, 4-kondygnacyjna, z pełnym podpiwniczeniem. Na parterze mieszczą się ...

Skarżysko-Kamienna (Kamienna) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

2 800 000 PLN

-
-
1526 m2
-
15889046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27842376 15889046 Teren inwestycyjny 9709 m² przy DK42 – idealny pod retail, magazyny, stację paliw lub usługiCena: 250 zł netto m²Podana cena jest ceną netto – należy doliczyć 23% VAT.Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 9709 m², składając...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

2 427 250 PLN

-
-
9709 m2
-
15888856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27830667 15888856 Teren inwestycyjny 9709 m² przy DK42 – idealny pod retail, magazyny, stację paliw lub usługiCena: 250 zł netto m²Podana cena jest ceną netto – należy doliczyć 23% VAT.Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 9709 m², składając...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

2 427 250 PLN

-
-
9709 m2
-
15767452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25527800 15767452 Biuro Nieruchomości Metrohouse przedstawia Państwu ofertę sprzedaży dwupiętrowego domu położonego na ogrodzonej działce o powierzchni 1472 m². Budynek został wzniesiony w 1961 roku z solidnych materiałów i przez lata był regularnie utrzymywany. To ni...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

459 000 PLN (2 366 zł/m2)

6
2
194 m2
1961
15753749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25209704 15753749 Biuro Nieruchomości Metrohouse prezentuje Państwu sprzedaż apartamentu o powierzchni 59.51m² zlokalizowanego na parterze w 4 kondygnacyjnym budynku przy ulicy Żeromskiego.W skład nieruchomości wchodzi: salon z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka,...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

493 933 PLN (8 372 zł/m2)

3
1
59 m2
2025
15643309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23129993 15643309 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 2 piętro, 50,91m²!Marzysz o własnym miejscu, które łączy komfort, nowoczesność i doskonałą lokalizację? To mieszkanie jest dla Ciebie!Oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,91 m², znajdujące się n...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

417 462 PLN (8 349 zł/m2)

3
1
50 m2
2025
15643302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23129988 15643302 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie – 1. piętro, 40,25m2Marzysz o własnym miejscu, które łączy komfort, nowoczesność i doskonałą lokalizację? To mieszkanie jest dla Ciebie!Oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,25 m², znajdujące się...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

326 025 PLN (8 151 zł/m2)

3
1
40 m2
2025
15549029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20928964 15549029 Duże, przestronne mieszkanie dwupoziomowe.Osiedle usytuowane w prestiżowej, bardzo dobrze skomunikowanej i spokojnie okolicy w centrum miasta, estetycznie zagospodarowanej, z dużą ilością zieleni oraz parkingiem.Kreatywnie i ciekawie zaprojektowane w...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

729 000 PLN (6 126 zł/m2)

5
2
119 m2
2004
15505102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20043276 15505102 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w nowo realizowanej inwestycji Modern Apartments 43 przy alei Tysiąclecia w Skarżysku Kamiennej.Apartament w stanie deweloperskim usytuowany na II piętrze w IV kondygnacyjnym ap...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

336 680 PLN (7 652 zł/m2)

2
1
44 m2
2024