• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Skierniewice

Znalezionych ofert: 116

15892447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898772 15892447 Mały metraż, parter z balkonem jedno z najbardziej poszukiwanych mieszkań na rynku!Przy ul. Trzcińskiej w Skierniewicach czeka funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,94 m², które świetnie sprawdzi się zarówno dla seniora, młodej pary, j...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

345 000 PLN (9 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1980
15870428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27428415 15870428 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 2000 m² w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 717 000 PLN. Powierzchnia zabudowy 60%, wysokość zabudowy 20 m, dachy płaskie. Przeznaczenie podstawowe ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

717 000 PLN (359 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15399258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17661801 15399258 Mam do zaoferowania działkę budowlaną z mediami w Skierniewicach z domem do remontu i dwoma garażami. Działka ma bardzo dobrą lokalizację. Blisko do Centrum Skierniewic. Z daleka od zgiełku miejskiego. Położenie działki jest dużym atutem, blisko do W...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

350 000 PLN (324 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15858010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27137551 15858010 Na sprzedaż piękny dom nad zalewem w Skierniewicach przy ulicy Strobowskiej. Powierzchnia domu wynosi 100 m², a jego cena to 980 000 PLN, co daje 9 800 PLN za metr kwadratowy. Jest to niezwykła oferta dla tych, którzy poszukują spokojnego miejsca z p...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

890 000 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
100 m2
1960
15870336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27427144 15870336 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,600 m² w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 485 000 PLN. Powierzchnia zabudowy 60%, wysokość zabudowy 20 m, dachy płaskie. Przeznaczenie podstawowe...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

485 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
15845092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26850801 15845092 Na sprzedaż dom bliźniak w Skierniewicach o powierzchni 109 m², w cenie 420 000 PLN, co daje 3 853 PLN za m². Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, zaledwie 3 minuty samochodem od centrum miasta. Dom został zbudowany w 1981 roku i wyma...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

420 000 PLN (3 853 zł/m2)

4
2
109 m2
1981
15293288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14978292 15293288 Nowoczesne mieszkanie z dwoma balkonami w stanie deweloperskim w Skierniewicach Mam do zaoferowania mieszkanie na drugim piętrze w stanie deweloperskim. Atutem tego mieszkania jest jego usytuowanie, do stacji PKP zaledwie 2 min piechotą. Ale to nie j...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

585 000 PLN (8 478 zł/m2)

3
1
69 m2
2021
15666102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584661 15666102 Na sprzedaż przestronny dom o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowany na Osiedlu Rawka w Skierniewicach. Osiedle to w pełni rozwinięta część Skierniewic, oferująca kompletną infrastrukturę, gwarantującą wygodę codziennego życia : w pobliżu szko...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

419 000 PLN (2 328 zł/m2)

6
1
180 m2
1970
15857577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27125495 15857577 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,80 m², położone na IV piętrze w zadbanym budynku na popularnym osiedlu Widok w Skierniewicach, przy ul. Sucharskiego.To idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób szuk...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

535 000 PLN (7 985 zł/m2)

3
1
67 m2
1980
15789930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25950888 15789930 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

570 000 PLN (8 507 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15694315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24081007 15694315 Dom- segment, typu bliźniak na sprzedaż 105 m² 5 minut od centrumLokalizacja Kameralne położenie z szybkim dojazdem do centrum* Idealne miejsce dla osób szukających wygody i spokoju Powierzchnia i standard Dom o powierzchni 105 m²* Stan deweloper...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

620 000 PLN (5 905 zł/m2)

4
2
105 m2
2025
15532520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20651082 15532520 Szukasz wyjątkowej działki ? Chcesz wybudować dom w bezpiecznej, spokojnej okolicy blisko miasta?Zapraszam do zapoznania się z powyższa ofertą. Do sprzedania w atrakcyjnej cenie ,działka o powierzchni 1556m2, zlokalizowana na obrzeżach Skierniewic....

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

156 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
1556 m2
-