• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Skierniewice

Znalezionych ofert: 116

15881718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27645556 15881718 Duża działka z zabudową Skierniewice, HalinówNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 2200 m², położona w spokojnej i rozwijającej się części Skierniewic, w dzielnicy Halinów.Na terenie nieruchomości znajduje się drewniany dom ( 60m2) z pote...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

470 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15754251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25229276 15754251 Na sprzedaż trzykondygnacyjny budynek w  Skierniewicach, na osiedlu Widok.Osiedle Widok jest jedną z największych dzielnic miasta, z kompletną infrastrukturą codzienną i dobrze rozwiniętą siecią komunikacji.Wciąż realizowane nowe inwestycje w tej cz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

758 000 PLN (2 369 zł/m2)

4
1
320 m2
1989
15876747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27550891 15876747 Dom w świetnej lokalizacji Skierniewice, Widok, os. PółnocneNa sprzedaż dom jednorodzinny (pow. 134m2) położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Skierniewicach. Dom piętrowy z podpiwniczeniem.Najważniejsze atuty nieruchomości: dos...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

930 000 PLN (6 643 zł/m2)

6
2
140 m2
1998
15683912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23900768 15683912 Na sprzedaż wyjątkowa działka w Skierniewicach - ul. Bielańska.Mam przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ulicy Bielańskiej w Skierniewicach.To idealna oferta dla osób, które chcą korzystać z miejskich udogodni...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

199 000 PLN (292 zł/m2)

-
-
682 m2
-
15671066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23662456 15671066 Na sprzedaż : klimatyczny, drewniany dom na osiedlu Widok w Skierniewicach. Unikalna, nieruchomość z duszą idealna propozycja w doskonałej cenie, dla miłośników historii, klimatycznych wnętrz i nietuzinkowej architektury.Opis nieruchomości: Drew...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

220 000 PLN (2 366 zł/m2)

3
1
93 m2
1940
15515438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20255454 15515438 Szukasz idealnej działki ? Chcesz wybudować dom w bezpiecznej, spokojnej okolicy blisko miasta?Zapraszam do zapoznania się z powyższa ofertą.Do sprzedania działka o powierzchni 950m2, zlokalizowana na bardzo atrakcyjnych obrzeżach Skierniewic. Dział...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

209 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
950 m2
-
15823698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633216 15823698 Zamieszkaj w samym sercu osiedla Widok w Skierniewicach. Mieszkania w tym miejscu sprzedają się najszybciej.Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe, duże, przestronne i ustawne mieszkanie przy ulicy Iwaszkiewicza. Lokal położony na 1 piętrze czteropiętrowego ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

495 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
63 m2
1981
15704470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24265593 15704470 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

4
1
58 m2
2025
15692724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24049866 15692724 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

439 000 PLN (8 608 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15681447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23856254 15681447 Nowoczesne mieszkania w ścisłym centrum Skierniewic, tuż przy rynku.Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w doskonalą lokalizację!Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania w nowo wybudowanym apartamentowcu, zlokalizowanym w samym sercu miast...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

659 000 PLN (8 342 zł/m2)

4
1
79 m2
2025
15681448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23856253 15681448 Nowoczesne mieszkanie w ścisłym centrum Skierniewic, tuż przy rynku.Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w doskonalą lokalizację!Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu, zlokalizowanym w samym sercu miast...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

567 000 PLN (8 591 zł/m2)

2
1
66 m2
2025
15515433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20255452 15515433 Właśnie znalazłeś działkę, gdzie powstanie Twój dom. Świetna lokalizacja, na atrakcyjnych obrzeżach miasta, z łatwym i szybkim dojazdem do centrum, działka z pięknym drzewostanem.Oferowana działka przylega bezpośrednio do głównej, ale wewnętrznej, a...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

224 400 PLN (220 zł/m2)

-
-
1020 m2
-