• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Sosnowiec

Znalezionych ofert: 115

15700680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super cena dom z ogródkiem i garażem 24194327 15700680 Zapraszamy na prezentację domu zlokalizowanego w spokojnej i rozwijającej się dzielnicy Sosnowca jaką są Ostrowy Górnicze.W pobliżu las, jezioro Balaton, przystanki oraz nowoczesna zabudowa jednorodzinna.Dom ma ok 85m i jest piętrowy. Na parterze zna...

Sosnowiec (Ostrowy górnicze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

460 000 PLN (5 412 zł/m2)

4
1
85 m2
1950
15862400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27225675 15862400 Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30 m² na 9 piętrze - Sosnowiec, ul. Ostrogórska 35 - w bliskim sąsiedztwie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - Wydziału Nauk Farmaceutycznych. Zielona okolica z doskonałą infrastruktur...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

225 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
30 m2
1975
15710038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Uroczy dom w dzielnicy Porąbka 24369501 15710038 Polecamy na sprzedaż  parterowy dom zlokalizowany w dzielnicy Porąbka. ul. Łukasiewicza o powierzchni 75m. Dom jest w dobrym stanie technicznym, do zamieszkania. Składa się z ganku, przedpokoju, kuchni, łazienki oraz dwóch przechodnich pokoi z możliw...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

340 000 PLN (4 533 zł/m2)

2
1
75 m2
1950
15634269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 POK. Z OGRÓDKIEM, GARAŻEM, KOMÓRKĄ, WYPOSAŻONE 22916091 15634269 Osiedle eleganckich mieszkań  z ogródkami  APARTAMENTY SŁONECZNENowoczesne budownictwoInwestycja oddana do użytku w 2022 w celu umówienia spotkania i prezentacji wyjątkowego mieszkania (3 pokoje, ogródek, garaż, wyposażenie LUX)zapraszam do kontaktu:...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

615 000 PLN (9 462 zł/m2)

3
1
65 m2
2022
15639618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 33m2 Sosnowiec, do odświeżenia 23046215 15639618 SOSNOWIEC SIELEC, UL. LEGIONÓW 4aJASNA KAWALERKA 32,26 M2 W DOBREJ LOKALIZACJIDO WEJŚCIA OD ZARAZCENA 219 000 - do negocjacjiMieszkanie gotowe do zamieszkania, idealne dla singla, młodej pary lub studentaLokalizacja i widok:Mieszkanie znajduje się na...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

215 000 PLN (6 515 zł/m2)

1
1
33 m2
1980
15630054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA BUD. 675m2, SONOWIEC, PROMYKA, PUM 354m2 22841556 15630054 DZIAŁKA BUDOWLANA Z GOTOWĄ KONCEPCJĄ NA BUDOWĘ BUDYNKU MIESZKALNEGODOSTĘPNE MEDIA: PRĄD, WODA, GAZ, KANALIZACJA TOP LOKALIZACJA - SOSNOWIEC, UL. PROMYKA ŁĄCZNA POWIERZCHNIA 675 M2 - działka nr 4452- TEREN PŁASKI- POZWOLENIE NA BUDOWĘ- GOTOWA KONCEPCJ...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

749 000 PLN

-
-
675 m2
-
15819849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26649953 15819849 Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną nr 4600 o powierzchni 474 m², położoną w Sosnowcu przy ul. Orląt Lwowskich. Nieruchomość posiada aktualne pozwolenie na budowę budynku mieszkalno-usługowego, co umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie inwestycji b...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

352 000 PLN

-
-
474 m2
-
15824566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26649567 15824566 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku usługowo-mieszkalnego parterowego o powierzchni użytkowej ok. 211 m, usytuowanego na działce 673 m przy ul. Wrzosowej 10 w Sosno...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

800 000 PLN (3 791 zł/m2)

10
1
211 m2
2003
14430858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w nowym budownictwie 5571016 14430858 Marzysz  o nowoczesnym 2 pokojowym apartamencie blisko centrum Sosnowca z tarasem i ogródkiem?Ta oferta jest dla Ciebie.Mieszkanie znajduje się w najlepszej lokalizacji w mieście i składa się z salonu z kuchnią, pokojusypialni oraz łazienki i przedpo...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

294 402 PLN (7 747 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15637187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22980164 15637187 ------------- OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ ----------- Do sprzedaży piętro domu na ul. Skłodowskiej-Curie w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń. Mieszkanie o pow. 97,85m2 , składa się z 3 pokoi, dużej kuchni, obszernego przedpokoju oraz łazie...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

449 900 PLN (4 638 zł/m2)

4
-
97 m2
1960
15807032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 26359790 15807032 LOKALIZACJANieruchomość położona w Sosnowcu przy ul. Sobieskiego 6, w centralnej części miasta, z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej i komunikacji. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, przystanki autobusowe i tramwajowe, szkoły oraz tereny z...

Sosnowiec (Stary sosnowiec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

5 500 000 PLN (11 000 zł/m2)

12
-
500 m2
1936
15824346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26607547 15824346 Słoneczne i przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na panoramę Sosnowca.LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w popularnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Górna Środula przy ulicy blisko pełnej infrastruktury. Okolica ...

Sosnowiec (Środula) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

499 000 PLN (6 833 zł/m2)

4
1
73.03 m2
1994