• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 219

15728523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24744984 15728523 Na sprzedaż,4. pokojowy apartament, dający możliwość zaaranżowania 2. niezależnych mieszkań (po 38 m² każde),usytuowany na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ulicy Heyki w Szczecinie, stanowiący część inwestycji Nowa Przystań nad Odrą.Nieruc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 025 000 PLN (13 222 zł/m2)

4
2
77.52 m2
2025
15886906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27771309 15886906 Na sprzedaż 2. pokojowy apartament z balkonem typu loggia, usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku,wchodzącego w skład prestiżowej inwestycji na szczecińskich bulwarach z 2025 roku. Standard nieruchomości - bardzo dobry - lokal wykończony mater...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

669 000 PLN (18 968 zł/m2)

2
1
35.27 m2
2025
15883553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675244 15883553 Na sprzedaż nowoczesny apartament z balkonem typu studio,usytuowany na 3. piętrze prestiżowej inwestycji apartamentowca Hanza Tower z 2022 roku. Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji, w samym centrum miasta. Standard nieruchomości - bardzo do...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 900 PLN (14 873 zł/m2)

1
1
30.25 m2
2022
14885686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 4006355 14885686 Nowa cena !!! Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie (pierwotnie trzy pokoje) o powierzchni użytkowej 67,20m2 położone na trzecim piętrze w stylowej kamienicy u zbiegu ulicy 3 Maja i ulicy Gabriela Narutowicza. Niewątpliwym atutem nieruchom...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (6 994 zł/m2)

4
1
67.2 m2
1900
15839700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26757703 15839700 Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 660 zł/m2)

2
1
57.62 m2
1930
15883710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675429 15883710 Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 660 zł/m2)

2
1
57.62 m2
1930
15883031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673291 15883031 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka duży balkon o powierzchni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 500 PLN (8 989 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1958
15548513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20914283 15548513 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 161 m2. Mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy 5 Lipca, składające się z czterech pokoi w tym jeden o powierzchni ponad 40 m2,przestronnej łazienki wypos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 000 PLN (8 678 zł/m2)

4
2
161.33 m2
1930
15548519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20914276 15548519 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 161 m2. Mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy 5 Lipca, składające się z czterech pokoi w tym jeden o powierzchni ponad 40 m2,przestronnej łazienki wypos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 000 PLN (8 678 zł/m2)

4
2
161.33 m2
1930
15870020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27416530 15870020 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka duży balkon o powierzchni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 500 PLN (8 989 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1958
15858709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27153554 15858709 2-pokoje w doskonałej lokalizacji - wysoki standard wykończenia!Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego budynku, powstało w wyniku adaptacji poddasza. Powierzchnia użytkowa lokalu to 30,58m2, natomiast powierzchnia całkowita to 47,82 m2!Mieszka...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 960 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
30.58 m2
1930
15882658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671306 15882658 2-pokoje w doskonałej lokalizacji - wysoki standard wykończenia!Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego budynku, powstało w wyniku adaptacji poddasza. Powierzchnia użytkowa lokalu to 30,58m2, natomiast powierzchnia całkowita to 47,82 m2!Mieszka...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 960 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
30.58 m2
1930